Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Lady Viktoria

Město:
Jistebník
Telefon:
+420 702 843 140 info
E-mail:
Provozní doba:
PO-NE 08.00 - 22.00
Věk:
27
Výška:
170
Váha:
65
Orientační cena:
neuvádí
Prsa č.:
neuvádí
Velikost nohy:
neuvádí

VIP
ID 5400490

Hodláš mi být oddaný? Budeš poslouchat jako můj čokl? Moje otrocká děvka? Pak Tě lady Viktoria přijme do své služby. Hledáš svou zpřízněnou duši, svou madam? Jako silně dominantní osoba jsem se již narodila. Dlouho jsem hledala způsob vyjádření svého já. Časem jsem objevila BDSM praktiky a spojení mé dominance, smyslné krásy ženy a lásku k nadvládě nad muži. Svět bdsm a vztah k němu jsem objevovala krůček po krůčku. Nejde mi pouze o jednorázový vztah sloužící k potěšení jedné strany, ale o dlouhodobém uspokojování obou stran - jak dominantního, tak submisivního a hledání společné cesty, nových možností, nových her a scénářů a posouvání hranic. Můj otrok je zároveň i mou blízkou osobou.

Pokud máš zájem o společné budování vztahu, jsi zde správně. Nehledám jednorázové lekce. Před lekcí si s tebou popovídám, proberu tvé preference, touhy a přání a poté následuje lekce. Je naprosto důležité, aby jsi mi plně důvěřoval. Nehodlám nikomu ublížit více, než si sám bude přát. Bolest je nástrojem k rozkoši a touze a je jen na tobě, kam až jsi schopný zajít. 

Praktiky: bondage, poutání, zavěšování, mumifikace, výprasky (bič, dutky, dlaň, rákosky, plácačky, řemen....), klinik (připínací penis, anální vyšetření, anální kolíky, elektro, cévkování, dilatace, výplachy, jehly...), piss, roubíky, svorky, podvazování, vosk, cbt - mučení genitálií (kopání, mačkání, drcení, plácání, pás cudnosti, tahání a natahování....), plivání, fackování, lechtání, cigarety, foot fetish, feminizace, dogplay, ponyplay, finanční otroctví, psychické ponížení a jiné. Je možnost dlouhodobějších lekcí (celodenních, půldenních), 12h a 24h věznění atd.


Další fotografie

Lady Viktoria (1)
$Title
Lady Viktoria (2)
$Title
Lady Viktoria (3)
$Title
Lady Viktoria (4)
$Title
Lady Viktoria (5)
$Title
Lady Viktoria (6)
$Title
Lady Viktoria (7)
$Title
Lady Viktoria (8)
$Title
Lady Viktoria (9)
$Title
Lady Viktoria (10)
$Title
Lady Viktoria (11)
$Title
Lady Viktoria (12)
$Title


Aktuality:
BDSM lekce Brno Madam GINA
Hledam si mladou stihlou Do...
pracovní otrok
Nejen dominance,abdl,něžnos...
velmi pěkne použité prádlo ...
Lekce s Nefertiti
Subinka hledá otroka