Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Madam Lada

Město:
Praha
Telefon:
+420 731 225 888 info
E-mail:
Provozní doba:
dle dohody
Věk:
23
Výška:
166
Váha:
48
Orientační cena:
od 1200 Kč
Prsa č.:
1
Velikost nohy:
36

VIP
ID 264389
Zaslat zprávu mailem

Vstup do mé říše, ve které mi na několik pro tebe nezapomenutelných okamžiků odevzdáš jak svoji mysl, tak i své tělo. Nech se ovládnout štíhlou, velice pohlednou, mladou, ale již zkušenou dominou, která tě od prvního okamžiku uchvátí nejen pohledem na její hezké, štíhlé a dlouhé nožky, ale především svým chováním. Zapomeň na shon současnosti a navrať se do dob již minulých, ve kterých úcta, pokora, ponížení, nebo bolest byla nedílnou součástí všeho lidu, který nenáležel k vrchnosti.

 

Pro tebe, který zrovna čteš tyto řádky, mám připraveny nevšední zážitky ve svém novém studiu poblíž metra A zastávky Želivského, vybudovaném ve stylu mučírny zámecké paní, mající zálibu nejen v krásných předmětech, ale především v dominantním postavení.

 

Má komnata je připravena poskytnout lekci příznivcům masochismu, footfethisismu  i perverzu a to nejen pro samotné muže či ženy, ale i páry. Nalezneš v ní dobové prostředí, čistotu, sterilní nástroje, teplo i v zimních měsících, naprostou anonymitu studia a moji diskrétnost. Všechny lekce provádím po vzájemné dohodě a podle vyplněného dotazníku.   

 

Každému nabízím individuální jednání a přístup jemu blízký, takže ode mne s krásnými zážitky odchází nejen v BDSM naprostý nováček, ale i zkušený masochista, kterému ovšem k prožitkům přidám i vzpomínku na mne ve tvaru bolestivosti určitých míst na těle …   

 

Při lekci se připrav na to, že budu od tebe často vyžadovat vzájemný pohled do očí. Ty tvé mi prozradí, co se ti líbí a co ne, v těch mých zase spatříš malé, blýskající se jiskřičky. A pokud budu s tvým výkonem a poslušností opravdu spokojena, moji odměnou ti bude úsměv na mé tváři …

 

Co u mne nečekej je křik a jakékoliv sexuální praktiky s mojí osobou. Tvé ukojení bude jen na můj příkaz a tvojí rukou. Pouze u ověřených návštěvníků, kteří již v minulosti navštívili mé studio a budou-li mít o tuto praktiku zájem, může být k jejich ukojení přizván BI otrok sportovní postavy, který jim na můj příkaz provede orál. 

 

Odměna pro mne je od footfetishistů, masochistů, běžného perverzu a praktik pony/dogplay 1.200 Kč/hod. Od perverzní části návštěvníků u 2.praktik vyznačených v dotazníku budu požadovat přirážku 500 Kč/hod. V případě zájmu o přítomnost divačky u lekce trvající do 2 hodin je příplatek 300 Kč. Pokud budeš spokojen a bude to ve tvých finančních možnostech, případné vyšší částce se bránit nebudu. Pro dohodnutou odměnu bude pro tebe připravena obálka, kterou mi předáš u závěrečného pohovoru. Nejkratší doba návštěvy mučírny /pouze u výprasků/ je 30 minut, u běžných Ds praktik od 1 do 10 hodin.  

V případě zájmu o návštěvu mého studia mi na můj mail madam-lada@seznam.cz zašli prosbu o dotazník.  Po doručení dotazníku v něm následně vyznač a oznámkuj tebou oblíbené praktiky. Takto vyplněný mi jej odešli nazpět. Veškeré další případné informace o lekci proběhnou telefonicky, nebo v mailu.                                                                                                                                                        

Pro objednání na lekci vyžaduji tvé telefonické zavolání minimálně 1.den předem! Jelikož studuji na univerzitě může se stát, že tvůj hovor během přednášky nebudu moct přijmout. Pokud by k tomu došlo, při nejbližší možné příležitosti tě krátce prozvoním a ty mi obratem zavolej nazpět.

 

Přeji hezký den a krásné zážitky v mé mučírně.                                       

Madam Lada


Další fotografie

Madam Lada (1)
$Title
Madam Lada (2)
$Title
Madam Lada (3)
$Title
Madam Lada (4)
$Title
Madam Lada (5)
$Title
Madam Lada (6)
$Title
Madam Lada (7)
$Title
Madam Lada (8)
$Title
Madam Lada (9)
$Title
Madam Lada (10)
$Title
Madam Lada (11)
$Title
Madam Lada (12)
$Title
Madam Lada (13)
$Title
Madam Lada (14)
$Title
Madam Lada (15)
$Title
Madam Lada (16)
$Title
Madam Lada (17)
$Title
Madam Lada (18)
$Title
Madam Lada (19)
$Title
Madam Lada (20)
$Title
Madam Lada (21)
$Title
Madam Lada (22)
$Title
Madam Lada (23)
$Title
Madam Lada (24)
$Title
Madam Lada (25)
$Title
Madam Lada (26)
$Title
Madam Lada (27)
$Title
Madam Lada (28)
$Title
Madam Lada (29)
$Title
Madam Lada (30)
$Title
Madam Lada (31)
$Title
Madam Lada (32)
$Title
Madam Lada (33)
$Title
Madam Lada (34)
$Title
Madam Lada (35)
$Title
Madam Lada (36)
$Title
Madam Lada (37)
$Title
Madam Lada (38)
$Title
Madam Lada (39)
$Title
Madam Lada (40)
$Title
Madam Lada (41)
$Title
Madam Lada (42)
$Title
Madam Lada (43)
$Title
Madam Lada (44)
$Title
Madam Lada (45)
$Title
Madam Lada (46)
$Title
Madam Lada (47)
$Title
Madam Lada (48)
$Title
Madam Lada (49)
$Title
Madam Lada (50)
$Title
|<12>|


Aktuality:
BDSM opravdu pro každého
Balloons sex fetish
Balloons sex fetish
CHIRURGICKÉ OPERAČNÍ RUKAVICE
Masáž penisu Praha 10
Hledám sadistickou ženu
madam nika ostrava skype 77...
Madam Pavla hledá...
Hleda se otrok/sluha ktery ...