Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Madam Mischel

Město:
Brno
Telefon:
+420 721 312 990 info
E-mail:
Provozní doba:
dle dohody
Věk:
41
Výška:
Váha:
Orientační cena:
neuvádí
Prsa č.:
Velikost nohy:

VIP
ID 195706
Zaslat zprávu mailem

***** STÁLÍ KLIENTI   (nebo klienti, které jsem poznala již osobně )   -  Objednávky prosím min. 2h předem , jinak nejsem bohužel schopna Vám vyhovět .  Pondělí - pátek dle dohody .  Návštěvy na víkend mi prosím sdělte již během pátku.
***** NOVÉ KLIENTY PROZATÍM NEPŘIJÍMÁM *****
MŮJ PŘÍSTUPKaždý člověk je osobnost a je mi potešením věnovat se každému individuálně a beze spěchu, proto si neplánuji více než dvě lekce denně.


Snažím se vždy pochopit Vaše přání a potřeby, respektuji Vaše tabu a hranice. Vy respektujte Moje.


V BDSM jsem aktivní již dlouho. Moje první zkušenosti byly v privátním vztahu, avšak postupně jsem se rozhodla tuto svoji zálibu neskrývat a nabídnout ji těm , kteří vědí co chtějí. BDSM jsou pro Mne hry plné fantazie, hry na bezmoc a ovládání, na bolest a slast, na rafinovaně stupňované vzrušení. Pokud vyslechnu Vaše touhy a přání, dokážu se do nich vcítit.U Mne se nemusíte cítit trapně při vyslovení svých tajných snů a tužeb. Já sama jsem především perverzní a mám pochopení téměř pro cokoliv. Zároveň se u Mne snoubí tvrdost s něhou - cukr a bič. Mohu, pokud to uznám za vhodné, pohladit, ale také velmi přísně a bolestivě potrestat. Velice ráda pozoruji lidské tělo a pohled Vašich očí při mučení. Vyžaduji oční kontakt, ten je pro Mne jednou z nejdůležitějších součástí naší hry. Poznám tak, zda přitvrdit nebo ubrat. Mé lekce nejsou jen o bolesti, jsou predevším o ponoření se do sebe sama, úlevě pro Vaši psychiku a realizaci Vašich fantazií. Společně dokážeme najít jaký přístup Vám nejlépe vyhovuje. Vše záleží na vzájemné domluvě, nikomu nic nenutím proti jeho vůli. Vždy s klientem napřed v klidu posedím u kávy a popovídám si. Čím více toho budu o Vás vědět, tím bude naše setkání a hra zajímavější a užijeme si ji oba dva naplno.


Objednávky pouze telefonicky, ráda uslyším Váš hlas a přístup k celé věci. Diskrétnost je u Mne samozřejmostí. Vždy vyžaduji slušné jednání. Nemám zájem o osobní otroky.


Lekce jsou pouze reálné, v mých prostorách. Ke své spokojenosti potřebuji vzájemnou komunikaci a v neposlední řadě známé prostředí kde mám vše po ruce ;)Vítáni jsou masochisté, fetišisté, perverzní a submisivní jedinci a TV.


Ráda nosím kůži, lack, vysoké podpatky. Moje paleta fetišů je velmi pestrá a ráda Vám vyjdu vstříc.


Není problém abyste si přivezli své oblíbené oblečení a zde, přede Mnou se do něj oblékli. Ráda si tento pohled vychutnám.CO ODE MNE NEČEKEJTE


Nedělám lekce po emailu nebo Skypu. Ke své spokojenosti potřebuji reálný prožitek, vzájemnou komunikaci a oční kontakt, ten je pro Mne velice důležitý!


Prosím úplné začátečníky, nebo Ty, co to chtějí jen zkusit a zájemce o převýchovu, obraťte se prosím tam, kde se specializují na úplné nováčky.


BDSM praktiky jsou pro Mne především skvělou a úžasnou psychologickou hrou, vyžívám se v nich a dá se říct, že skoro žádná praktika Mi není cizí – viz Nabízené praktiky. Nemusíte se zdráhat mluvit se Mnou naprosto otevřeně, pokud s některou praktikou nesouhlasím a neprovádím ji, vysvětlím Vám to a pak je moje slovo konečné.
Pravidla hry ráda určuji Já, na Vaše přání a scénář budu brát po vzájemné domluvě a vyjasnění hranic zřetel. Většinou zapracuje Má fantazie a dlouholeté zkušenosti. Věřím že budete spokojeni , pokud Mi necháte volnou ruku. Záleží Mi na spokojenosti klienta, na tom aby se mu lekce líbila.


I Mne musí lekce bavit – o to se můžete nejlépe pričinit tím, že budete upřimní a nebudete nic předstírat.


Vzájemná důvěra je pro Mne prvořadá. Nedělám nic, na čem se dopředu nedomluvíme, Vaše Tabu respektuji. Jak ale Moji  dlouholetí klienti vědí, dovedu být velmi přísná a sadistická. Nehraji to, vychází to z Mé přirozenosti. Snažte se tedy být úpřimní a nepřeceňujte svoje hranice.CO VYŽADUJI A CO RÁDA NEMÁM :


Slušné chování nabízím, proto jej také vyžaduji ! Mám ráda, když klient, který Mi zavolá, ví co chce. Pochopím i začátečníky, kteří se například stydí mluvit po telefonu, ale chci alespoň zhruba nastínit to, po čem toužíte. Vodítkem Vám může být rubrika Nabízené Praktiky.


Co opravdu nemám ráda, je nepřijít na domluvený termín. Chápu, stát se může cokoliv ... jediné co po Vás chci, je napsat omluvnou SMS ve chvíli kdy víte že buď přijít nemůžete nebo že se opozdíte. To platí i z Mé strany – pokud se stane něco neočekávaného, dám Vám vědět předem.Pokud nepřijdete a neomluvíte se, příště už Vás nepřijmu.NABÍZENÉ PRAKTIKYFetish - foot, boot, lack, kůže, nošené spodní prádlo ...Anální hrátky - strap-on, dilda, robertky různých rozměrů i velikostí, vibrační, nafukovací, masáž prostaty, anal-fist jednou i dvěma rukama a jiné ...Feminizace - pokud se rádi oblékáte do dámského prádla, určitě zde něco najdu i pro Vás. Punčošky, paruky, líčení, spodní prádlo.Trampling - v podpacích, holýma nožkama, v punčoškách.Klinik - cévkování, fyz. roztok, dilatace - sada dilatátorů všech velikostí,vibrační dilatátor, jehly všech velikostí, zapichování jehliček po těle a jiné dle domluvy. Je to moje velice oblíbená praktika ve spojení s elektrem.Elektro - čtyřkanálový power box. K tomu různé pomůcky, návleky na penis, anální vajíčko, skřipec, nalepovací polštářky, elektro rukavice, el. kroužky na penis, el.dilatátor do penisu apod.... Pomůcky neustále doplňuji i na Vaše přání. Je to jedna z mých nejoblíbenějších praktik ve spojení s klinikem. Ne však formou mučení, ale spíše relaxu.CBT, Ballbusting - podvazování a mučení genitálií, kolíčky, zavěšování závaží, kopání, mačkání,drcení,vakuová pumpa a jiné ...Mumifikace - zabalení do folie, úplné znehybnění, smyslová deprivační maska a další ...Bondage - lana, řetězy, pouta, folie, zavěšování, poziční tresty ...Spank - biče, důtky, pádla, vařečky, rákosky..... a v neposlední řadě rukou ;)SM hrátky tvrdé, mírně tvrdé i v lehčí formě - nemám problém být opravdu hodně tvrdá....vše po domluvěPsychické i fyzické týrání - facky, plivání, nadávky, vulgární mluva, hrátky s voskem, pálení, polykání vlastního semene, mučení lechtáním, mučení bradavek, oddalování orgasmu, posouvání hranic bolesti, výcvik ve snášení bolesti ...
PRAKTIKY  které NEPOSKYTUJI. Pozorně si prosím prečtěte a BEZ VYJÍMKY RESPEKTUJTE !Sex, orál a vše, co je s tímto spojené - toto zahrnuji pouze do svého soukromí.
Kaviár - tato praktika je pro Mne ponižující, v žádném případě ji ode Mne nečekejte.

 

Objednat se můžete pouze telefonicky. Na SMS , skrytá čísla a emaily nereaguji.  Vulgární chování  netoleruji. Pokud telefon nezvedám, pracuji. Během lekce neodcházím od klienta, zkuste to znovu později, popřípadě Vás prozvoním zpět.

 


Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návšťevu.


Další fotografie

Madam Mischel (1)
$Title
Madam Mischel (2)
$Title
Madam Mischel (3)
$Title
Madam Mischel (4)
$Title
Madam Mischel (5)
$Title
Madam Mischel (6)
$Title
Madam Mischel (7)
$Title
Madam Mischel (8)
$Title
Madam Mischel (9)
$Title
Madam Mischel (10)
$Title
Madam Mischel (11)
$Title
Madam Mischel (12)
$Title
Madam Mischel (13)
$Title
Madam Mischel (14)
$Title
Madam Mischel (15)
$Title
Madam Mischel (16)
$Title
Madam Mischel (17)
$Title
Madam Mischel (18)
$Title
Madam Mischel (19)
$Title
Madam Mischel (20)
$Title
Madam Mischel (21)
$Title
Madam Mischel (22)
$Title
Madam Mischel (23)
$Title
Madam Mischel (24)
$Title
Madam Mischel (25)
$Title
Madam Mischel (26)
$Title
Madam Mischel (27)
$Title
Madam Mischel (28)
$Title
Madam Mischel (29)
$Title
Madam Mischel (30)
$Title
Madam Mischel (31)
$Title
Madam Mischel (32)
$Title
Madam Mischel (33)
$Title
Madam Mischel (34)
$Title
Madam Mischel (35)
$Title
Madam Mischel (36)
$Title
Madam Mischel (37)
$Title
Madam Mischel (38)
$Title
Madam Mischel (39)
$Title
Madam Mischel (40)
$Title
Madam Mischel (41)
$Title
Madam Mischel (42)
$Title
Madam Mischel (43)
$Title
Madam Mischel (44)
$Title
Madam Mischel (45)
$Title
Madam Mischel (46)
$Title
Madam Mischel (47)
$Title
Madam Mischel (48)
$Title
Madam Mischel (49)
$Title
Madam Mischel (50)
$Title


Aktuality:
BDSM v diskrétním soukromí
Nahota a CFNM u vody
Masáž penisu Praha 10
Madam Pavla hledá...
Masáž Penisu a bezmoc Praha 10
Finanční otrok
Finanční otroctví