Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Mistress Ivana

Město:
Praha
Telefon:
+420 722 615 208 info
E-mail:
Provozní doba:
10.00 - 23.00
Věk:
36
Výška:
171
Váha:
50
Orientační cena:
neuvádí
Prsa č.:
5
Velikost nohy:
39

VIP
ID 3138220
Zaslat zprávu mailem

Velmi dominantní atraktivní Madam  Ivana nabízí BDSM lekce ve svém luxusním bytě v centru Prahy / parkování zajištěno/ v pokoji učeném pro SM praktiky jako je svazování, mučení bradavek a penisu, lack, kůže, PVC 

 

podvazování, footfetish, fetish, strap on, fisting, crossdressing, higheels ,role play, anal play, CBT, oddalování orgasmu, spanking, trampling,bondage, / nově luxusní boty baletky/ a spousta dalšího. Přijd zkusit BDSM trochu jinak se vzrušijící krásnou dominou, která po letech SM praktik pouze pro zahraniční klienty opět nabízí lekce v České republice.

 

Nedělám pervers, jehly, cévkování atd. Volat pouze tehdy až budeš moci přijít. V žádném případě neblokovat můj drahý čas zbytečně. Bez dostatečné omluvy zrušení objednané lekce podruhé už nepřijímám a neodpovídám. Určeno jen seriozním a solventním mužům. Také pro ty, kteří mají obavy a přesto chtějí zasvětit do tajů BDSM a zkusit si prožít svoje fantazie. Nejsem klasická mučírna, ale nabízím jen BDSM  /žádná klasika!!/ v příjemném prostředí se vším, co k praktikám, které provozuji a které se mi líbí potřebuji. Nepřeberné množství oblečení, bot a pomůcek.

 

Vše po domluvě bez stresu a přítomnosti kohokoli dalšího. Přijd si užít BDSM  se štíhlou a krásnou dominou, která respektuje Tvé hranice. 

 

Více na mých stránkách...www.dominavip.cz

 

My appearance is one of a very young, blond, beautilfull strict Mistress. My figure is georgeous and tight with large tits for you to worship.Please check out my photo gallery. You will lick my boots, I will humiliate you in private or in public. How would you like to be humiliated publicly in a womens lingerie store or being forced to use a womens toilet! How would you feel to be on your knees licking my boots while other women watch and laugh at you! I love foot fetish, trampling, massage and body worship as well.

 

Are you craving for an intense experience with your Mistress under my total supervison? Lets arrange a session of 3,4,5 hours so I can totally take full control of your body and soul! I cater to the experienced slave and also welcome the complete novice who wants to have a beautiful Mistress to serve.

 

I work from an apartment in central Prague. Not the traditional dungeon setup. There is ample free parking and is easily reached by walking, public transport or taxi. I can arrange for a taxi to pick you up and drop you off after our session at a fair and reasonable price.


Další fotografie

Mistress Ivana (1)
$Title
Mistress Ivana (2)
$Title
Mistress Ivana (3)
$Title
Mistress Ivana (4)
$Title
Mistress Ivana (5)
$Title
Mistress Ivana (6)
$Title
Mistress Ivana (7)
$Title
Mistress Ivana (8)
$Title
Mistress Ivana (9)
$Title
Mistress Ivana (10)
$Title
Mistress Ivana (11)
$Title
Mistress Ivana (12)
$Title
Mistress Ivana (13)
$Title
Mistress Ivana (14)
$Title
Mistress Ivana (15)
$Title
Mistress Ivana (16)
$Title
Mistress Ivana (17)
$Title
Mistress Ivana (18)
$Title
Mistress Ivana (19)
$Title
Mistress Ivana (20)
$Title
Mistress Ivana (21)
$Title
Mistress Ivana (22)
$Title
Mistress Ivana (23)
$Title
Mistress Ivana (24)
$Title


Aktuality:
BDSM opravdu pro každého
Balloons sex fetish
Balloons sex fetish
CHIRURGICKÉ OPERAČNÍ RUKAVICE
Masáž penisu Praha 10
Hledám sadistickou ženu
madam nika ostrava skype 77...
Madam Pavla hledá...
Hleda se otrok/sluha ktery ...