Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

BDSM seznamka zdarma


po vstupu do příslušné kategorie můžete zadat inzerát zcela zdarmaInzerátů na stránce:
zobrazeno 1 - 20 z celkových 377
|<12345...19>|

MADAM RITTA, PŘIJME OTROKA / FO.....

19.10.2018 19:29 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
ZKUŠENÁ, PERVERZNÍ MADAM NA ÚROVNI PŘIJME OTROCKOU NULU, NEBO FINANČNÍHO OTROKA, NA ON-LINE ZVRHLÉ LEKCE A ÚKOLY. OČEKÁVÁM, ABSOLUTNÍ POSLUŠNOST,USPOKOJENÍ MÉ DOMINANTNÍ POVAHY A OTROCKOU DAŇ, JAKO ODMĚNU ZA MŮJ ČAS… (Foto v inzerátu je autentické).
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Moneyslave pro Madam

19.10.2018 18:21 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Jsem finanční Domina,pokud ty jsi předurčen oddaně sloužit a rozmazlovat,tak očekávám tvé nabídky! Na dálku si tě ochočím a pak se možná dočkáš setkání. Pro tebe bude odměnou můj čas a krásně provoněné prádlo. Neotravuj,pokud nemáš co nabídnout!
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Nekompromisní Madam

19.10.2018 18:12 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Nekompromisní Domina bez slitování přijme otroka na tvrdé emailové lekce. Zažiješ ponížení,kontrolu orgasmů, tvrdé tresty! Vyžaduji poslušnost a přesné plnění úkolů. Pokud chceš vstoupit do mých služeb,představ se a pokorně požádej o přijetí. Za můj čas mi složíš otrockou daň!
#5563921 Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Moneyslave

19.10.2018 18:10 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledá se moneyslave pro 23 letou Lady. Podmínky? Jsi poslušný, držíš slovo a jsi oddaný. Pár stovek předem na účet - protože je vás online spousta kecálků, a mě to už nebaví někde čekat na Godota. Pošli mi svou fotku, a jaké máš časové možnosti. Těším se na tvé ponížení
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Hledám stálého otroka PRAHA

19.10.2018 16:22 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Ahoj. Hledám stálého otroka, suba. Co mi bude oddán a plnit mé rozkazy, podmínky. Schůzky několikrát týdně v mém diskrétním, klidném, čistém bytě na Praze 10. Pro začínající otroky ( nemusíš se bát vše lze i na vzájemné domluvě ) Podmínka : poslušnost, DISKRÉTNOST, měsíční odměna pro mě a to vždy před začátkem Tvé oddanosti! Jsem štíhlá sexy pohodová ZDRAVÁ TRANS dáma s 19 cm ! Vzájemná diskrétnost, čistota, zdraví! Napiš email ! Tvá madam Tara
Telefon: 728741570 # Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Submisivnidebilek@gmail.com je lhář a podvodník

19.10.2018 15:17 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Submisivnidebilek@gmail.com je podvodník a nic Vám nezaplatí, dejte si na něj pozor. Je to s ním zbytečná ztráta času.
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Hledám svůj bankomat

17.10.2018 18:51 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledám svůj osobní bankomat, svou kreditní kartu. Budeš mi platit a nosit nákupy - občas koupíme něco i tobě, obojek, misky, atp... když budu spokojená, nechám si tě dlouhodobě. Já 23 let, 180 cm.
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Nabízím virtuální lekce po netu

17.10.2018 14:01 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
NOVÁ vůdčí typ,přísná, silně přirozená dominantní Lady 39 let,nabízím virtuální lekce na dálku formou e-mailu,nebo po skype.Skype je luciemedova1980@volny.cz to samé pro emailové lekce,žádost pošli na e-mail nebo na skype,vše je placenýZA ODMĚNU PRO MNE řízená masturbace,odpírání orgasmu,vedení,ponížení,úkoly,fotodokumentace,feminizace,atd platit se dá u mne paysafecard,platební karta,Paypal.Lekce jsou pouze vhodné pro submisivní a hravé muže.Neposkytuji služby neplatícím!NONSTOP!
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Hledám email otroky

14.10.2018 21:34 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledám otrocké nuly,masochisty,subiky na emailové lekce pod přísnou a krásnou Madam. V případě sympatií i pozdější možný real.
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

HODNÁ MADAM

14.10.2018 09:47 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Dovolím Ti stříkat, chci to ale vidět - TEĎ HNED! Vyždímám z Tebe prachy i mrdku! Pouze přes whats app! Cena se odvíjí dle mého času...MÁŠ PLNÉ KOULE? POZORNĚ ČTI!!! Vyfoť mi je! Napiš, že žádáš o vyprázdnění a připiš 16 čísel pin z kuponu PAYSAFECARD v hodnotě 1000,- Ihned se Ti budu věnovat! Bez fotky a bez pinu žádosti nepřijímám! Jsem fér, to samé očekávám od poslušného stříkacího otroka! Madam Iren
Telefon: 731334372 # Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Otrok

14.10.2018 01:08 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Necham se zotrocit chlapem nebo manzelskym parem, pouze praha a okoli
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Zmrd

13.10.2018 23:49 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Necham se ochocit chlapem
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

oddaný sameček ??

13.10.2018 13:40 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
chci poslušného,oddaného samečka pro uspokojení mého rozmaru,chtíče. jsem náročná a nenasytná !! tak napiš,za radost,kterou mi dokážeš dát a svou poslušnost můžeš být odměněn
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Finanční otrok

13.10.2018 04:49 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledám ztraceného otroka! Na vzhled, výšku, ani váhu nekoukám. Jediné, co mě zajímá, je jeho chování, respekt, úcta a bezmezná touha po své madam, pro kterou udělá vše, včetně dotování jejího drahého životního stylu! Jižní Morava nebo virtuální vzah
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

online otrok či otrokyně

11.10.2018 23:25 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Zdravím, už dlouho v sobě pociťuji dominantní a majetnické sklony. Rád bych vlastnil otroka, který udělá cokoliv si usmyslím. Ovšem zatím nemám zkušenosti, ale již dlouho toužím po tom někoho zcela ovládat. Ovšem pouze skutečného otroka, který si neklade žádné podmínky, jelikož na to otrok nemá žádné právo. Chci co nejvíce řídit tvůj život a zcela tě zbavit svobodné vůle. Pokud si myslíš, že dokážeš splnit cokoliv si usmyslím, tak okamžitě napiš!!
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Money mistress - konkurz na otroka

11.10.2018 18:28 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
* ODDANOST, POSLUŠNOST A SUBMISIVITA * TOUHA ODEVZDAT VŠECHNY FINANCE BEZ NÁROKU NA COKOLIV * TRPĚLIVOST A SNAHA * DOSTATEČNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY Pokud tohle vše máš, napiš mi na můj e-mail. Hledám nulu, která potřebuje smysl života. Dám ti pozornost a zájem od krásné mladé madam, pokud si ho zaplatíš dostatečnou částkou. Nemám zájem se setkávat s cizincem, který mě nepřesvědčil o své oddanosti - buď věrný sluha a možná jednou mě uvidíš osobně.
Telefon: Telefon mi můžeš koupit # Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Poslušná kreditka

11.10.2018 18:13 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledám poslušnou kreditku, jen peníze nic víc. Budeš platit moje nákupy ONLINE - zavoláme si, nadiktuji ti co kam poslat a ty to uděláš, poděkuješ, pošleš potvrzení platby a zavěsíš. Když budeš hodný a štědrý, dostaneš fotky. Když budeš poslušný dlouhodobě, můžeš si odemne koupit prošlapané botky, obnošené oblečení, vše pouze pokud budeš poslušný pejsek. Jen SOLVENTNÍ, DISCIPLINOVANÍ a ODDANÍ K PLACENÍ. Částy mých nákupů začínají na čtyřech cifrách - socky ne!
Telefon: při placení # Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Poslušný subík

10.10.2018 16:54 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Poslušný subík hľadá niekoho dominantného na výcvik cez email
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Madam Pavla hledá...

09.10.2018 19:21 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Toužíš bezvýhradně patřit dominantní zdravotní sestřičce? Nechceš, nebo třeba kvůli manželce nemůžeš navštěvovat klasickou dominu? Hledám tu perverzní, submisivní, solventní a poslušnou mužskou čubku na dlouhodobější výcvik zatím po mailu. Týdenní otrocká daň pouze 400,-. Pozdější setkání v případě oboustranných sympatií možné. Madam Pavla. Tak pište čubky, paní čeká!!! Pošli si poníženou žádost o přijetí k tvé nové paní mailem, nulo!!!
# Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma

Financni otroctvi

09.10.2018 07:15 BDSM Seznamka / Finanční a online otroctví
Hledam submisivniho,financniho sluhu! Budes mi kupovat darky!Budes mou penezenkou,bankomatem.Jen solidni a solventni otroci! Poslusnym nabizim facesitting, piss. Muzes si koupit i obnosene kalhotky,silonky, boty a ponozky,vse nosene osobne Madam.Nabizim i svoji zlatou moc. Slibotechny a pisalkove - neobtezovat! PRAHA.
Telefon: po zasluze #5436685 Upravit
Sekce: BDSM Seznamka zdarma


Aktuality:
POZOR NA TUTO OSOBU dompel...
Pánský anál a piss od Lucy ...
Sluha finanční
Madam v letech hledá na trv...
Dominy - Madam Mischel
Domina v BRATISLAVE
Majetkem dominantní ženy
mydlit a drhnout