Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

SM atelier JOKER´S

Město:
Turnov
Telefon:
+420 603 394 093 info
E-mail:
Provozní doba:
dle dohody
VIP
ID 5620386

SM ATELIER JOKER'S

 

Tak trochu jiná erotika.... Netradiční únik z reality....

Jsem tu od toho abych pečovala o tvé deviace, aby se svět nevymkl kontrole a nestal se příliš temným. Hledáš svou Madam, paní temné a kruté bolesti, kněžnu torturingu, královnu dominance?

 

Jsem Madam Joker’s a nabírám do svých řad stálé a věrné subíky a otroky.

 

Pasivně agresivní 30ti letá štíhlá náruživá kuřačka Madam Joker's je přísná a tvrdá, avšak spravedlivá a hravá.

Nevyhledávám pány, co obráží ČR dominu po domině, ani jednorázovky.

 

Madam Joker's hledá submisivní pány, kteří touží stejně tak jako ona po skutečném DS vztahu s pevně stanovenými prioritami a často skutečně a reálně 24/7, nejen po bezduché laciné hodinové jednorázové lekci.

 

Proto Madam Joker's v rámci nastolení důvěryhodnosti za první seznamovací lekci hodinovou či dvouhodinovou požaduje otrockou daň vyšší. První lekci vždy předchází rozsáhlá společná poznávací konzultace k určení limitů, tužeb a libůstek. Po zdárně proběhlé první lekci ti Madam v případě tvého zájmu nabídne DS smlouvu a stanovíte si individuální DS formu, individuální přístup a oboustranně přijatelnou individuální daň. U netorturujících lekcí (tzn.fetiše, cross-dressing, aj.), dlouhodobého věznění, dlouhodobých lekcí či služeb atp. se stanovuje individuální daň již od začátku.

 

Madam Joker's má svůj vlastní SM atelier v Turnově, zařízen v industriálním stylu, který disponuje trestným křížem, mnohoúčelovým pranýřem, věznícím sklepním klenutým žalářem a mimo jiné dobře vybavenou částí pro cross-dressing. Madam vše neustále zdokonaluje a rozšiřuje.

 

Madam Joker’s s oblibou vězní, trestá, ale i chválí a odměňuje. Oblibu má především v již zmíněném cross-dressingu, feminizaci, CBT, POT, znehybňování, breath-play, tramplingu, spankingu, plivání, mučení bradavek, mučení voskem, vyžívá se v análních praktikách, ze svých subíků a otroků si ráda dělá popelník či podnožku, využívá poziční tresty, pet-play či role-play jí též není cizí. Své věrné subíky a otroky Madam Joker’s za dobrou službu odměňuje svolením pečovat mimo jiné o její nožky, botičky, polámaná záda.... Madam vítá i spoustu různých fetišů. Pro pány náročnější působí i jako finanční domina.

 

Madam Joker's hledá pouze pár věrných a stálých subíků a otroků, kteří vědí co chtějí a myslí to skutečně vážně tak jako ona, kterým se bude věnovat naplno a bude plnohodnotně rozvíjet jejich společný DS vztah.

 

Protokol k nahlédnutí ti Madam Joker’s zašle na vyžádání.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NEDĚLÁM - piss před otrokem, wrestling, fekální praktiky (kaviár, klystýr, face-farting....), edge-play (dušení igelitovým pytlem přes hlavu, oběšení na smyčce....), praktiky porušující integritu kůže (jehly, hřebíky, krvavé praktiky....), praktiky se zdravotními riziky (cévky, napouštění tkání fízákem, znásilňování do krve....), lízání (ani formou trestu, ani formou odměny), submisivní ženy

 

Madam Joker's svůj repertoár neustále rozšiřuje (připravuje se - clinic, mumifikace, haircut fetish, bisex lekce, video lekce....)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Madam Joker's trvá na předchozí telefonické konzultaci, následně před lekcí vše osobně znovu projednáme a při lekci je možná změna či úprava scénáře dle aktuální nálady, pokud Joker's Mistress dovolí. Lekce typ#1 domina/otrok, lekce typ#2 mistress/subík, lekce typ#3 soft-mistress/vanilka (pro pány co chtějí pouze vyzkoušet a objevovat - pouze anál, strap-on, spank). Vztah money-mistress/money-slave je koncipován vždy individuálně dle možností finančního otroka.

 

● 603 394 093 (hovory vyřizuje mezi 12:00 - 00:00 ) - pokud se zrovna nelze dovolat, zkus to později znovu - Madam Joker's na SMS/@ REAGUJE AŽ UZNÁ ZA VHODNÉ pokud vůbec (ježto většina z vás neustále pouze marní její čas) a absolutně jí nezajímají subíci co se stydí volat - dokud nezavoláš a nepožádáš o přijetí přes tlf tak s největší pravděpodobností lekci nedostaneš !!!

 

● vyžaduji slušné a rozumné jednání

● mé autentické foto zde v galerii

● klasické sexuální služby NEPOSKYTUJI


Další fotografie

SM atelier JOKER´S (1)
$Title
SM atelier JOKER´S (2)
$Title
SM atelier JOKER´S (3)
$Title
SM atelier JOKER´S (4)
$Title
SM atelier JOKER´S (5)
$Title
SM atelier JOKER´S (6)
$Title
SM atelier JOKER´S (7)
$Title
SM atelier JOKER´S (8)
$Title
SM atelier JOKER´S (9)
$Title
SM atelier JOKER´S (10)
$Title
SM atelier JOKER´S (11)
$Title
SM atelier JOKER´S (12)
$Title
SM atelier JOKER´S (13)
$Title
SM atelier JOKER´S (14)
$Title
SM atelier JOKER´S (15)
$Title
SM atelier JOKER´S (16)
$Title


Aktuality:
Dominantní dáma?
MADAM S KOMTESOU
Masáž penisu Praha 10
Domina se svojí Transkou
Madam příjme otroka
Spanking switch
Dominy - Lady Caty
Vydojení Rychlovka Praha 10...