Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Madam Lada

Město:
Praha
Telefon:
+420 731 225 888 info
E-mail:
Provozní doba:
dle dohody
Věk:
23
Výška:
166
Váha:
48
Orientační cena:
od 1200 Kč
Prsa č.:
1
Velikost nohy:
36

VIP
ID 264389

Vstup do mé říše, ve které mi na několik pro tebe nezapomenutelných okamžiků odevzdáš jak svoji mysl, tak i své tělo. Nech se ovládnout štíhlou, velice pohlednou, mladou, ale již zkušenou dominou, která tě od prvního okamžiku uchvátí nejen pohledem na její hezké, štíhlé a dlouhé nožky, ale především svým chováním. Zapomeň na shon současnosti a navrať se do dob již minulých, ve kterých úcta, pokora, ponížení, nebo bolest byla nedílnou součástí všeho lidu, který nenáležel k vrchnosti.

 

Pro tebe, který zrovna čteš tyto řádky, mám připraveny nevšední zážitky ve svém novém studiu poblíž metra A zastávky Želivského, vybudovaném ve stylu mučírny zámecké paní, mající zálibu nejen v krásných předmětech, ale především v dominantním postavení.

 

Má komnata je připravena poskytnout lekci příznivcům masochismu, footfethisismu  i perverzu a to nejen pro samotné muže či ženy, ale i páry. Nalezneš v ní dobové prostředí, čistotu, sterilní nástroje, teplo i v zimních měsících, naprostou anonymitu studia a moji diskrétnost. Všechny lekce provádím po vzájemné dohodě a podle vyplněného dotazníku.

 

Každému nabízím individuální jednání a přístup jemu blízký, takže ode mne s krásnými zážitky odchází nejen v BDSM naprostý nováček, ale i zkušený masochista, kterému ovšem k prožitkům přidám i vzpomínku na mne ve tvaru bolestivosti určitých míst na těle …

 

Při lekci se připrav na to, že budu od tebe často vyžadovat vzájemný pohled do očí. Ty tvé mi prozradí, co se ti líbí a co ne, v těch mých zase spatříš malé, blýskající se jiskřičky. A pokud budu s tvým výkonem a poslušností opravdu spokojena, moji odměnou ti bude úsměv na mé tváři …

 

Co u mne nečekej je křik a jakékoliv sexuální praktiky s mojí osobou. Tvé ukojení bude jen na můj příkaz a tvojí rukou. Pouze u ověřených návštěvníků, kteří již v minulosti navštívili mé studio a budou-li mít o tuto praktiku zájem, může být k jejich ukojení přizván BI otrok sportovní postavy, který jim na můj příkaz provede orál.

 

Odměna pro mne je od footfetishistů, masochistů, běžného perverzu a praktik pony/dogplay 1.200 Kč/hod. Od perverzní části návštěvníků u 2.praktik vyznačených v dotazníku budu požadovat přirážku 500 Kč/hod. V případě zájmu o přítomnost divačky u lekce trvající do 2 hodin je příplatek 300 Kč. Pokud budeš spokojen a bude to ve tvých finančních možnostech, případné vyšší částce se bránit nebudu. Pro dohodnutou odměnu bude pro tebe připravena obálka, kterou mi předáš u závěrečného pohovoru. Nejkratší doba návštěvy mučírny /pouze u výprasků/ je 30 minut, u běžných Ds praktik od 1 do 10 hodin.

V případě zájmu o návštěvu mého studia mi na můj mail madam-lada@seznam.cz zašli prosbu o dotazník.  Po doručení dotazníku v něm následně vyznač a oznámkuj tebou oblíbené praktiky. Takto vyplněný mi jej odešli nazpět. Veškeré další případné informace o lekci proběhnou telefonicky, nebo v mailu.

Pro objednání na lekci vyžaduji tvé telefonické zavolání minimálně 1.den předem! Jelikož studuji na univerzitě může se stát, že tvůj hovor během přednášky nebudu moct přijmout. Pokud by k tomu došlo, při nejbližší možné příležitosti tě krátce prozvoním a ty mi obratem zavolej nazpět.

 

Přeji hezký den a krásné zážitky v mé mučírně.

Madam Lada


Další fotografie

Madam Lada (1)
$Title
Madam Lada (2)
$Title
Madam Lada (3)
$Title
Madam Lada (4)
$Title
Madam Lada (5)
$Title
Madam Lada (6)
$Title
Madam Lada (7)
$Title
Madam Lada (8)
$Title
Madam Lada (9)
$Title
Madam Lada (10)
$Title
Madam Lada (11)
$Title
Madam Lada (12)
$Title
Madam Lada (13)
$Title
Madam Lada (14)
$Title
Madam Lada (15)
$Title
Madam Lada (16)
$Title
Madam Lada (17)
$Title
Madam Lada (18)
$Title
Madam Lada (19)
$Title
Madam Lada (20)
$Title
Madam Lada (21)
$Title
Madam Lada (22)
$Title
Madam Lada (23)
$Title
Madam Lada (24)
$Title
Madam Lada (25)
$Title
Madam Lada (26)
$Title
Madam Lada (27)
$Title
Madam Lada (28)
$Title
Madam Lada (29)
$Title
Madam Lada (30)
$Title
Madam Lada (31)
$Title
Madam Lada (32)
$Title
Madam Lada (33)
$Title
Madam Lada (34)
$Title
Madam Lada (35)
$Title
Madam Lada (36)
$Title
Madam Lada (37)
$Title
Madam Lada (38)
$Title
Madam Lada (39)
$Title
Madam Lada (40)
$Title
Madam Lada (41)
$Title
Madam Lada (42)
$Title
Madam Lada (43)
$Title
Madam Lada (44)
$Title
Madam Lada (45)
$Title
Madam Lada (46)
$Title
Madam Lada (47)
$Title
Madam Lada (48)
$Title
Madam Lada (49)
$Title
Madam Lada (50)
$Title
|<12>|


Aktuality:
Wc otrok a pervers
SEX privát - Zlín SM studio
Orální otrok pro pár
Nahá hračka na cokoliv
MADAM ANNA z Poděbrad
SEX privát - Zlín SM studio