Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Madam Lydie

Město:
Praha
Telefon:
+420 702 565 996 info
E-mail:
Provozní doba:
PO-PÁ 15.00 - 21.00
Věk:
neuvádí
Výška:
177
Váha:
neuvádí
Orientační cena:
2000 Kč
Prsa č.:
6
Velikost nohy:
41

VIP
ID 3724375

BDSM provozuji několik let.

Vždy mě přitahovalo, jen jsem si musela tuto svou potřebu přiznat a přijmout se taková, jaká jsem, aby padly veškeré zábrany.

 

Nabízím jak lehčí, tak tvrdší praktiky - ty mám ve větší oblibě. K těm lehčím bych zařadila např. psychické a slovní ponižování, poziční tresty, různé hry s rolemi, feminizaci, footfetish, lechtání, fackování, facesittink, mumifikaci, POT, pánský anál, podvazování, plivání, věznění. Za tvrdší považuji baštonádu, ballbustink, CBT, pánský fistink, kolíčky, mučení bradavek, pálení ohněm, horkým voskem, výprasky nejen na zadek...u těch ráda přitlačím.

 

Mám k těmto účelům doma vybavený jeden z pokojů. Každý klient je jiný, má jinou představu, jiné potřeby a pro mně je to vždy výzva, proto nemám žádný univerzální scénář pro všechny.

 

Dokážu být přísná, tvrdá, sadistická  a nekompromisní

Mám pochopení pro potřeby otroků, subíků i masochistů. Navštěvují mě i muži ve vyšších funkcích, kteří bývají dominantní v osobním životě i v práci, jsou pod neustálým tlakem a čas od času potřebují vypnout a vyčistit si hlavu tak, že někdo rozhoduje za ně. Podle mně je normální vše, co vyhovuje oběma stranám.

 

Jsem dominantni i v civilním životě. Dominance je vlastnost, která buď je nebo není. Nedá se naučit, maximálně se dá zahrát, ale jelikož je to energie, která z člověka vyzařuje, každý brzo pozná, jaká je skutečnost.

 

Lekce si ráda plánuji, proto uvítám včasnou domluvu.

Nejraději mám ty klienty, kteří mají jasno v tom, co chtějí, respektují mě a cítím při lekci zpětnou vazbu.

 

Když se ke mně někdo chystá na první lekci, ocením, když zavolá...už podle hlasu a vyjadřování ledacos poznám. A co poradím? Dostavit se včas, uvolnit se, důvěřovat mi a nechat vše na mně.

Zaručuji svým klientům diskrétnost.

 

Spolupracuji s komtesou, která se na žádost ze strany klienta k lekci připojí ať aktivně, či jako divák. Pro některé muže je to velmi příjemné a vzrušující. Lekce, při kterých mi asistuje, jsou pikantnějšího rázu, protože je rozverná a hravá...u klientů jsou tyto duolekce velmi oblíbené.

 

Neposkytuji nic, co je spojeno se sexem a nic, co trvale poškozuje zdraví.

 

Jsem jediná domina, která nabízí i výklad tarotových karet, ať už jako součást lekce nebo samostatně. BDSM vnímám do hloubky, dokážu se vcítit do klienta, proto se specializuji na terapeutické lekce.


Další fotografie

Madam Lydie (1)
$Title
Madam Lydie (2)
$Title
Madam Lydie (3)
$Title
Madam Lydie (4)
$Title
Madam Lydie (5)
$Title
Madam Lydie (6)
$Title
Madam Lydie (7)
$Title
Madam Lydie (8)
$Title
Madam Lydie (9)
$Title
Madam Lydie (10)
$Title
Madam Lydie (11)
$Title


Aktuality:
Únos na tajné Místo
Masáž penisu a bezmoc
SEX privát - Zlín SM studio
SEX privát - Zlín SM studio
Rozvinu tvůj potenciál
Fetish Trans Domina