Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Maria Piras

Město:
Praha
Telefon:
+420 737 877 302 info
E-mail:
Provozní doba:
dle dohody
Věk:
30
Výška:
175
Váha:
80
Orientační cena:
cca 5000 Kč / 2 hod
Prsa č.:
neuvádí
Velikost nohy:
39

VIP
ID 5439304

Ahoj,jmenuji se MARIA PIRAS a JSEM DOMINA!!!!!!Přirozeně dominantní,nekompromisní,sadistická,krásná,krutě energeticky zabijácká a svůdná Bohyně,madam žoviálně masochistická v létě sladká s dýkou a bičem v ruce v zimě ostrá s mečem,mačetou a připínákem mezi nohama,přijímající všechny sadistické hrátky všeho druhu plus fetiš bez sebemenšího problému s velikým nadšením a vnitřním potěšením,vím co chci a proto jsem se rozhodla nabízet otrokům a čubkám placené lekce v plně vybaveném studiu v Praze,podmínky přijetí na lekci v Praze se dozvíte zde; Jak postupovat jestliže se chci objednat k madam na lekci????

 

-slušně požádat madam o lekci formou sms,či e-mailem (pokud madam svolí k telefonickému hovoru,sama ti napíše hodinu a čas,kdy si můžeš ty jako otrok zavolat o více info.

 

-při chtíči se objednat na mou lekci je nutné,aby si počítal s tím,že mi budeš muset před zahájením lekce poslat na účet určitou částku ve formě zálohy,která obvykle činí 500 Kč až 700kč pokud se nebudeš moci z nějakého důvodu dostavit na lekci včas,záloha je vratná pouze v případě,že se madam včas omluvíš,což znamená cca.3 hodiny před zahájením lekce,pokud to bude méně,záloha ti propadá a pak se nedá už nic dělat:-(

 

-pokud dojde k tomu,že se lekce nebude konat díky neočekávaným důvodům  madam a ty už pošleš zálohu,NEMUSÍŠ SE OBÁVAT!!!!Zálohu ti je povinna madam přeposlat zpět na tvůj účet,ovšem,pokud nebudeš žádat rezervaci lekce přesunout na jiný termín .....(samozřejmě povinnost madam je,že se bude snažit ti dát vědět co nejdříve,že lekce se nekonná,čím dříve,tím lépe,platí z obou stran).....

 

-při férové a slušné domluvě,není problém si domluvit lekci buďto přerezervovat na jiný termín nám oběma vyhovující,popř.pokud už nebudeš chtít jiný termín a mě navštívit,obratem nemám problém zaslat ti peníze zpět na účet z kterého si mi určitý finanční obnos poslal....

 

V PRAZE PŘIJÍMÁM POUZE NA LEKCE DLOUHÉ MIN.2 HODINY,KDY CENA 2 HODINOVÉ LEKCE VYJDE I SE ZÁLOHOU CCA.KOLEM 5 TIS.ZÁLEŽÍ NA PRAKTIKÁCH,KTERÉ PO MNĚ BUDEŠ CHTÍT A NA KTERÝCH SE MY DVA DOMLUVÍME .......!!!!!!!!

 

Ráda dlouze mučím lidi,zbožnuji dlouhé mučení bradavek,penisu,varlat Atd...,nejlépe umučení své oběti až k smrti;-),tzv.doživotní mučení svého otročka s kterým si můžu manipulovat podle mých představ.-),uspokojuje mě a plně naplňuje svět BDSM hrátek už téměř od mého narození,miluji pervers i krvavé praktiky.

 

Ve zkratce zde vypíši praktiky,které jsou u mě možné absolvovat:

 

Bondage/veškeré svazování kromě Shibari Ball binding/podvazování varlat Ballbusting/drcení koulí/mučení varlat CBT/Cock and ball torture Collar and lead play/vodění na obojku Role play/hraní rolí-sestřička-pacient,policistka,vězeň-věznitel,lékař-pacient,pes-pán,sekretářka-šéf,žák učitel apod.hry....

Piss/zlatý déšť

Footfetish/uctívání nohou

Footjob

Ice play/hra s ledem

Spitting/plivání

Spanking/výprasky-důtky,bič,rákoska,plácačka,hanácký bič,drezurní bič....atd....

Wrapping/Mumifikace

Pony play

Dog play

Wax play/hra s voskem

Trampling/dráždění bosými nožkami

Tits Torture/trápení a mučení bradavek

POT/Post orgasm torture

Milking

Facesitting/sedění na obličeji

Elektrosex

Pouze některé praktiky z clinic sex.....

Feminizace

Bastinado/výprask přes bosá chodidla

Breathplay/škrcení

Tickling/lechtání

Adult baby

Cejchování

 

Co vám učitě nikdy neposkytnu,to je forma jakéhokoli sexu,ani ne orálního!!!!!!!A praktiky nebezpečné,neboli trvale poškozující zdraví.Dále neposkytuji caviár a Vomiting/zvracení, neboli Římský déšť.

 

 

DOBRÉ VĚDĚT !!!!!!!  UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY MÉNĚ CHÁPAJÍCÍ KLIENTY !!!!!!!

 

Stálou klientelu mám již vybudovanou,jen mi je líto nedat šanci ještě dalším šikovnym otročkům a čubickám,kteří by měli opravdu vážný zájem se semnou setkat ,i třeba jakkoli semnou spolupracovat (ať v rámci focení,či točení dobudoucna),či pouze v rámci postupně posouvajících se hranic u jednotlivých lekcí,chtěla bych proto požádat,komu se něco na mém systému nelíbí např.(s platbou zálohy předem apod.),ať nijak nereaguje na tento můj profil a nijak mě neobtěžuje,všude je spoustu dalších domin,kam se můžeš obrátit,tady na soc.síťi toho najdeš všude dost,jsem tady pouze pro klienty,kteří mají opravdový zájem o to mě navštívit.Co se týče klientů,neberu všechny!!!!!!

 

Hodně si vybírám nefunguji jako bordel!!!!

 

Nesedím ve studiu a nečekám tam denně od rána do večera na tebe,než právě dorazíš,ve studiu nesedím vůbec,do studia chodím,až po předchozí domluvě a po předem poslané záloze.Proto bez předchozí domluvy lekce není uskutečnitelná.

 

PRO VŠECHNY KTERÝM NEBERU TELEFONY,NEREAGUJI NA SMS,NEBO EMAIL VČAS,OMLOUVÁM SE,PROSÍM CHVÍLI ZTRPENÍ,MÁM TOHO HODNĚ A VŠEM NESTÍHÁM ODPOVÍDAT A ODEPISOVAT,CHCE TO MÍT CHVÍLI ZTRPENÍ A VÍCE TRPĚLIVOSTI.

 

 

PŘEDEM DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ.M.M.P.


Další fotografie

Maria Piras (1)
$Title
Maria Piras (2)
$Title
Maria Piras (3)
$Title
Maria Piras (4)
$Title
Maria Piras (5)
$Title
Maria Piras (6)
$Title
Maria Piras (7)
$Title
Maria Piras (8)
$Title
Maria Piras (9)
$Title
Maria Piras (10)
$Title
Maria Piras (11)
$Title
Maria Piras (12)
$Title
Maria Piras (13)
$Title
Maria Piras (14)
$Title
Maria Piras (15)
$Title
Maria Piras (16)
$Title
Maria Piras (17)
$Title
Maria Piras (18)
$Title
Maria Piras (19)
$Title
Maria Piras (20)
$Title
Maria Piras (21)
$Title
Maria Piras (22)
$Title
Maria Piras (23)
$Title
Maria Piras (24)
$Title
Maria Piras (25)
$Title
Maria Piras (26)
$Title
Maria Piras (27)
$Title
Maria Piras (28)
$Title
Maria Piras (29)
$Title
Maria Piras (30)
$Title


Aktuality:
EXKLUZIVNĚ - Kočárek pro do...
Madam Hany shání otroka
Madam Anna z Poděbrad
Kdo si chce kopnout do koulí?
Konkurz na osobního OTROKA
Toužím po ženě v koženém ka...
Rád si nechám naplácat na h...
Hledam dlouhodobe budovani ...
TRANS LADY HELLEN *