Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

Mistress Ivana

Město:
Praha
Telefon:
+420 722 615 208 info
E-mail:
Provozní doba:
10.00 - 24.00
Věk:
36
Výška:
171
Váha:
50
Orientační cena:
neuvádí
Prsa č.:
5
Velikost nohy:
39

VIP
ID 3138220

Velmi dominantní atraktivní Madam  Ivana nabízí BDSM lekce ve svém luxusním bytě v centru Prahy / parkování zajištěno/ v pokoji učeném pro SM praktiky jako je svazování, mučení bradavek a penisu, lack, kůže, PVC

 

podvazování, footfetish, fetish, strap on, fisting, crossdressing, higheels ,role play, anal play, CBT, oddalování orgasmu, spanking, trampling,bondage, / nově luxusní boty baletky/ a spousta dalšího. Přijd zkusit BDSM trochu jinak se vzrušijící krásnou dominou, která po letech SM praktik pouze pro zahraniční klienty opět nabízí lekce v České republice.

 

Nedělám pervers, jehly, cévkování atd. Volat pouze tehdy až budeš moci přijít. V žádném případě neblokovat můj drahý čas zbytečně. Bez dostatečné omluvy zrušení objednané lekce podruhé už nepřijímám a neodpovídám. Určeno jen seriozním a solventním mužům. Také pro ty, kteří mají obavy a přesto chtějí zasvětit do tajů BDSM a zkusit si prožít svoje fantazie. Nejsem klasická mučírna, ale nabízím jen BDSM  /žádná klasika!!/ v příjemném prostředí se vším, co k praktikám, které provozuji a které se mi líbí potřebuji. Nepřeberné množství oblečení, bot a pomůcek.

 

Vše po domluvě bez stresu a přítomnosti kohokoli dalšího. Přijd si užít BDSM  se štíhlou a krásnou dominou, která respektuje Tvé hranice.

 

 

 

 

My appearance is one of a very young, blond, beautilfull strict Mistress. My figure is georgeous and tight with large tits for you to worship.Please check out my photo gallery. You will lick my boots, I will humiliate you in private or in public. How would you like to be humiliated publicly in a womens lingerie store or being forced to use a womens toilet! How would you feel to be on your knees licking my boots while other women watch and laugh at you! I love foot fetish, trampling, massage and body worship as well.

 

Are you craving for an intense experience with your Mistress under my total supervison? Lets arrange a session of 3,4,5 hours so I can totally take full control of your body and soul! I cater to the experienced slave and also welcome the complete novice who wants to have a beautiful Mistress to serve.

 

I work from an apartment in central Prague. Not the traditional dungeon setup. There is ample free parking and is easily reached by walking, public transport or taxi. I can arrange for a taxi to pick you up and drop you off after our session at a fair and reasonable price.


Další fotografie

Mistress Ivana (1)
$Title
Mistress Ivana (2)
$Title
Mistress Ivana (3)
$Title
Mistress Ivana (4)
$Title
Mistress Ivana (5)
$Title


Aktuality:
Velikonoce na ruby
Madam Pavla hledá...
Otrok pro studentku/y
2 kila oblecku pro transky...
SEX-Zlín SM studio
Madam na Trampling
bedna plna bot 37-39
mega bedna bot ruzne cisla
Madam Vanessa domácí převýc...