Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

BDSM Studio Lacroix

Město:
Praha 5
Telefon:
603 506 166 info
E-mail:
Provozní doba:
PO - NE 10.00 - 20.00
VIP
ID 6003109

Pokud jste se rozhodli dát fantazii volný průchod a rádi byste si sami zkusili jaké to je, zažít jedinečný zážitek v našich BDSM lázních, zde najdete doprovodné informace.

Naše Studio se nachází cca. 10 minut chůze od stanice metra Anděl na pražském Smíchově v diskrétní lokaci v přízemí cihlového domu.

Parkování v ulici je možné, avšak je věc štěstí a náhody ,že najdete volné parkovací místo. Proto doporučujeme nechat váš vůz na parkovišti OC Nový Smíchov.

 

První vstupní částí je chodba, kde si odložíte svršky a obuv - do prostor se vždy vstupuje po přezutí kvůli hygieně . V první místnosti naleznete obývací část s posezením , kříž, trestnou lavici a bondážní křeslo. V druhé části je umístěn sprchový box a koupelna se dvěma umyvadly a odděleným wc.

Třetí , menší místnost , slouží jako útrpná komora, kde na Vás čeká nejedno překvapení, ať už ve formě smyslové deprivace ve tmě, deprivační křeslo, či možnosti dlouhodobého vězení.

 

Přesnou adresu a instrukce sdělíme po závazném objednání.

 

Seznamte se s naším týmem, který  konečně promění Vaše tajné submisivní představy ve skutečnost.Nechte se potupně pokárat rákoskou a zažijte řádnou psychickou deprivaci od Madam Alexandry Lacroix.

Nebo jste podlehli chuti býti plně oddáni Dominantovi pro muže, Masteru Arzenovi? Arzen velice rád mužům jakožto nevybíravý sadista zařídí peprné chvíle v jeho područí.

Dalšími členy jsou dvě dominantní dámy, které si BDSM svět užívají. Prahnete po tom ,jaké to je zažít pravou vojnu ? Nebo byste se rádi vpravili do ženské role?

Naše dámy jsou sehrané a stejně jako Vás dají do latě ,tak zvládnou i Vaši proměnu v ženu za pomoci líčidel. . To je jen příklad z mnoha možností.

Vše je individuální a na domluvě předem.

Máte možnost si vybrat spolupráci vícero dominantů či delší pobyty.

 

Před lekcí vždy vedeme osobní pohovory a klademe důraz na to, aby BDSM lekce byla zážitkem oběma stranám.


Další fotografie

BDSM Studio Lacroix  (1)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (2)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (3)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (4)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (5)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (6)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (7)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (8)
$Title
BDSM Studio Lacroix  (9)
$Title


Aktuality:
Nabízím BDSM lekce - reálné...
10.6, Streda, Praha, priji...
Queen hledá prince
otrok hleda realnou Madam
Klinik vyšetření