Přidejte si i Vy Váš profil do největšího českého katalogu s BDSM službami.

Těšíme se na Vás...

SM salon Eva

Město:
Praha
Telefon:
+420 602 435 389 info
E-mail:
Provozní doba:
Non - Stop
VIP
ID 2753240

Salon paní Evy můžeš najít v centru Prahy, na okraji Vinohrad. Je to dokonale zařízený SM salon, vybavený kromě jiného masivním křížem, trestním kůlem, stolem na bondáže, kládou, kladkou a velkým množstvím dalších pomůcek. Zde je možno při realizaci klientovy fantazie provádět jakékoli praktiky. Od lehčích netradičních hrátek - navození pocitu bezmocnosti, podvazování varlat, drezůry a pissingu až po tvrdší SM praktiky, výprasky bičem, rákoskou, pevné svazování, vosk, elektro, týrání bradavek, penisu i varlat.

 

Část salonu je vybavena jako lékařská ordinace, včetně pomůcek a gynekologického křesla. Zde probíhá klinik, perverzní vyšetřování, elektro, užívání masážního přístroje, klystýr, anální vyšetřování, včetně dráždění prostaty. Znalci je oblíbeno i znásilnění análu komtesou s připevněným umělým údem.

 

V salonu je k dispozici i krásná komtesa, s níž je vše mnohem dráždivější a erotičtější. Může domině se vším pomáhat a je s ní možný orální i klasický sex.

 

V salonu jsou samozřejmě vítáni i dominantně orientovaní klienti. Ti mohou komtese uštědřit výprask, pod jejich vedením absolvuje drezůru nebo může být klientem znásilněna.

 

Každá návštěva začíná rozhovorem u kávy, kde má klient možnost informovat paní Evu o svých přáních a představách.

Návštěva trvá zhruba hodinu, na nějakou minutu navíc se zde však nehledí.

 

Pro znalce a především pro milovníky tvrdších praktik má paní Eva k dispozici salon na statku mimo Prahu. Vybaven je stejně dobře, jako salon v Praze. Předností je dokonalá atmosféra starého sklepení.

 

V zájmu zachování maximální diskrétnosti jsou možné návštěvy pouze po telefonické domluvě.


Další fotografie

SM salon Eva (1)
$Title
SM salon Eva (2)
$Title
SM salon Eva (3)
$Title
SM salon Eva (4)
$Title
SM salon Eva (5)
$Title


Aktuality:
SEX-Zlín SM studio
SM Salony - SM a Rubber Stu...
Klinik vyšetření
Najdu svou madam
SEX-Zlín SM studio
SEX-Zlín SM studio
BDSM KLINIKA:silonky, kaviá...
Extrémní fisting
venkovní lekce