nahrávám...

Alice Morgenstern

Město:Praha 7, Letná

Telefon:+420 604 984 029

E-mail:studio+Alice@hedone.cz

Provozní doba:10.00 - 16.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:29

Výška:157

Váha:52,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:37,00

Salon:SM Hedone

Zobrazit inzeráty

Informace

Toužíš se stát hračkou skutečně sadistické a dominantní Madam? Provedu tě světem těch nejtemnějších fantazií a tvé zvrhlé touhy se stanou realitou. Je mi jedno, jestli budeš prosit - jakmile se za tebou zavřou dveře, jsi jen hračkou v mých rukách. Vše, co s Tebou budu dělat, mě skutečně vzrušuje. Ty jsi jen objekt, věc, která mi přinese zábavu. Já jsem krásná a sexy Madam, která tě přivítá oblečená v upnutém latexu, který mi budeš muset olejovat, nebo v krásném erotickém oblečku, který nedokážeš dostat z hlavy. Mou vášní jsou kozačky a vysoké podpatky, ale klidně ti nacpu do tlamy i své bosé nohy.

Mám roky zkušeností se soft i hard SM. Vzrušuje mě pánský anál a fisting. Mám velmi silný fetiš na clinic a důkladné a perverzní vyšetření tvého péra i análu si opravdu užiju. Umím tě vycévkovat i pevně spoutat, aby ses krutému vyšetření nemohl vzpouzet.

Vyžívám se v ponižování. Naplivu ti do huby a pak tě klidně pochčiju, ty nulo. Přinutím tě lízat mi kozačky a sledovat tě, jak se u toho udělám.
Láká tě bolest? Nemám problém tě seřezat do krve. Byť jsem drobná, síly mám na to dost. Ale umím být i jemná a nechat tě odejít beze stop. Chceš prožít skutečné extrémy? Nakopu ti koule. Baví mě krev, jehly, zašívání. Hranice? Nikdy jsem žádné neviděla. Ale slyšela jsem, že jsou v mysli některých lidí. Tak přestaň snít a přijď si splnit své touhy.