nahrávám...

Cobra

Město:Praha 7, Holešovice

Telefon:604 984 029

E-mail:SMHedone@proton.me

Provozní doba:10.00 - 22.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:39

Výška:173

Váha:67,00

Prsa č.:1,00

Velikost nohy:39,00

Salon:SM Hedone

Informace

Říkáš, že zvládneš všechno, co si jen budu přát? Jsi ochotný přede mě kleknout a ptát se své kněžky, co máš mi ještě dát?
Pak jsi ten, který ještě nezažil lekci plné spirituální síly, která není odsud a až zabouchnou se za námi dveře, tak já se ti teprve začnu smát.
Vezmu tě do své komnaty plné hraček, se kterými já si s tebou budu hrát, a ty budeš provinile z oddanosti ke mě od bolesti řvát. Budeš plnit moje rozkazy, budeš mým sluhou, čubkou, šaškem, hračkou, ale i ubožákem, do kterého vypálím svůj hněv.
Budeš nádobou, do které vyleju všechnu špínu, co mé tělo odmítá, budeš mým nástrojem, na kterém se budu školit, dokud v tom nebudu dokonalá. Jakmile příjdeš a spojíš se s mojí krásou, staneš se mým otrokem.

Zažiješ se mnou mnoho nezapomenutelného.

Nejprve se obléknu do něčeho, co ti naprosto zamotá hlavu, jak krásné to dokáže v celku být. Provedu tě mým osobním FETISHEM, potom bude následovat ROLE-PLAY a pak začně hra. DOMINANCE, PONIŽOVÁNÍ, PSYCHICKÉ A FYZICKÉ TÝRÁNÍ... ostatní už necháme na osudu.

Ale můžeš očekávat, že on vybere jednu z těchto možností: FOOT, SPANK, FEMINIZACE, PANSKÝ ANAL, PISS, BALLBUSTING, MUMIFIKACE, OMEZOVANI POHYBU, DEPRIVACE, DOGPLAY, PONYPLAY, FISTING, SVAZOVANI, STRAPON, POPELNÍK, HRÁTKY S VOSKEM, TATTOO, JEHLY, UCTÍVÁNÍ, SLOUŽENÍ, TRAMPLING...

Věřím, že společně si projdeme všechny tajné chodbičky a zákoutí tvé zvrácené mysli. Těším se na tebe ty můj budoucí ... , no jméno ti dáme spolu.

Tvá jedovatě krásná Kněžka Cobra.

Fotografie