nahrávám...

Lady Nika

Město:Praha

Telefon:733 242 570

E-mail:neuvádí

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:neuvádí

Váha:neuvádí

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:neuvádí

Informace

Jsem profesionální piercerka se zkušeností s praktikami BDSM a CLINIC. Jsem dominantní, ale i empatická a vážím si každého, proto ke všem přistupuji individuálně a snažím se o rozmanitost. Každému vykám a očekávám jistý respekt i od Vás.
Ode mě můžete očekávat spontánnost, vždy dobrou náladu a úsměv, ale také se umím změnit na nevyzpytatelnou a rozumně sadistickou.
Především dbám hygienu a bezpečnost hrátek, rovněž dbám na splnění realných přání klienta a uspokojení jeho realných potřeb.

Z hrátek mám nejvíc oblíbené bondage, spanking, elektro, oddalování orgasmu, jehliček, aplikace piercingu, mircrodelmálního implantátu a mnoho dalšího, jehož vypisování je zbytečné, protože se prostě musí zkusit.
V dohledné době podstoupím certifikovaný kurz katetrizace močového měchýře u mužů. Do té doby, než bude složena závěrečná zkouška, není katetrizace a dilatace u mne možná.
Vaše přání a tužby s Vámi vždy prokonzultuji předem, nicméně i já jsem velmi ráda iniciativní a hlavně plna nápadů

Během noci mám potřebu spánku a v neděli potřebu odpočinku, proto v tomto časovém rozmezí nejsem k dispozici. Také nebudu k dispozici těm, kteří budou volat pod skrytým číslem.
Rozhodně ode mne nečekejte: techniky ohrožující zdraví a život, escort, mou nahotu, jakýkoliv sexuální styk se mnou, vomiting, spitting, piss a kaviár.

Fotografie