nahrávám...

Madam Alexandra Lacroix

Město:Praha 5

Telefon:603506166

E-mail:laxsm@seznam.cz

Provozní doba:PO - PÁ 10.00 - 20.00

Věk:neuvádí

Výška:165

Váha:65,00

Orientační cena:neuvádí

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:39,00

Informace

Vítám Vás zde moji BDSM zaměření jedinci .Ve sféře Dominance a Submise se pohybuji již nějaký ten pátek. Soudě toho, že jste zavítali sem, hledáte někoho, kdo Vás provede světem Femdom na vysoké úrovni. Pro mne vysoká úroveň znamená především správnou intuici, inteligentní a osobní přístup založený na důvěře.

 

Vyznávám metodu cukru a biče a velikou radost mi dělá zpětná vazba.

Můžete se mnou mluvit zcela otevřeně.Nezáleží na tom, jaké máte předchozí zkušenosti - zdali jste začátečník nebo pokročilý.

BDSM zážitky u nás jsou založeny na diskrétnosti, přátelském duchu a respektování hranic.

Spolupracuji s dalšími dominantními dámami-s Madam Sofií Fox, Lady Zairou Sparx a Dominantem pro muže Masterem Arzenem.

 

Madam Sofie je horkokrevná žena, které nic neunikne. Naučí Vás plnit její rozmary. Mezi její speciality patří piss, ve kterém se doslova utopíte. Umí být správně cynická a cholerická.

 

Lady Zaira Vás zaujme svou elegancí a pronikavým pohledem.Jestliže nebudete dostatečně dobří, motivuje Vás bičem.Pod její taktovkou se Vám vrátí vzpomínky na vojnu.

 

Studio se nachází na pražském Smíchově cca 10 minut chůze od stanice metra Anděl .Je to diskrétní místo v přízemí cihlového domu.

Parkování v ulici je možné.

Přesnou adresu a instrukce sdělím po závazném objednání.

 

Pravidla:

 

Objednání je možné min. 2 dny v předstihu. Komunikace je možná telefonicky, emailem, whastapp, sms. (Přes email, whatsapp a sms -pouze u stálých klientů.)

Objednání je bráno jako závazné po zaplacení zálohy na bankovní účet předem.

Výše zálohy při lekci 75 minut: 600 kč, při lekci 120 minut: 1000 kč.

Číslo bankovního účtu: 9073509001/5500

 

V případě nedostavení se na termín záloha propadá. Vyhrazuji si právo na udělení vyjímky. Doklad o zaplacení je samozřejmostí.

Jestliže máte zájem o lekci delšího trvání - (3 hodiny a více)  či o lekci  spojenou s mými kolegy - záloha se navyšuje úměrně ceně.

 

Ve Studiu na Vás nečekám déle než 15 minut. Nedochvilnost bez omluvy netoleruji. Osoby v podnapilém či intoxikovaném stavu nepřijímám.

Během návštěvy je zákaz pití alkoholu a užívání omamných látek.

Před lekcí vždy vedu osobní pohovor.

 

 

Praktiky :

 

Bondage : klasická, ve folii ,mumifikace,znehybnění, poutání.

Výprasky : rákoska, vařečka, důtky, dlaně, bič, plácačka, bota.

 

Fetiš : kůže, latex, boty, ponožky , silon, bosé nohy, pvc, lack , jeans, vlna , kožich a další netradiční druhy fetiše.

 

TV lekce : Pro TV lekce zahrnující převlek do dámského oblečení a líčení s profesionální Make up Artist, která Vás svým uměním promění v pravou dámu. Dále je i možnost focení.

Nezapomenutelná seance pro pokročilé TV.

 

Mučení bradavek - skřipce, horký vosk, kolíčky mačkání, tahání, kroucení, štípaní, podtlak.

Mučení genitálií - podvazování, mačkání, horký vosk, vytahování , CBT,kolíčky , skřipce, závaží, trampling , kopání, pás cudnosti.

 

Anální praktiky : Vždy jen po předchozím domácím klystýru a hygieně - anální dildo a kolíky.

 

Smyslová deprivace , psychická manipulace , ponížení, sprosté nadávky , šikana , drezůra, nucená nahota, trampling, kopání, facesitting, spitting, nucená masturbace , nácvik otrockých orgasmů.

 

 

Role Play : vězeň, sluha, služka, děvka, otrok, vyslýchaný, vojenský dril, sexuální výslech, živý nábytek, feminizace, role žáka, ponížení před dalšími lidmi.

 

Lekci je možná vést v duchu lehčí formy až po tvrdší praktiky - vše je individuální a na domluvě předem.

 

TABU - Nepovolené praktiky - jakékoli zdraví poškozující praktiky, krvavé praktiky, propichování, klinik, kaviár, wrestling, nahota madam či jakýkoli sexuální kontakt je vyloučen.