nahrávám...

Mistress Klára

Město:Praha

Telefon:604 984 029

E-mail:ladyangelalatex@seznam.cz

Provozní doba:dle dohody

Věk:25

Výška:172

Váha:66,00

Orientační cena:2500,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:neuvádí

Informace

Jmenuji se Klára, nedávno jsem dostudovala školu a nyní aplikuji své zvrhlé představy do reálných zážitků, jako nová komteska. Můžeš být mou malou děvkou, mou služtičkou, mou sissy, nebo mým poslušným pejskem, v plně zařízeném studiu. Ráda tě spoutám a pak tě budu ponižovat, nebo mučit. Mám ráda latex, který když budeš hodně prosit, mi můžeš naleštit, ale pozor, za každý nedostatek budeš potrestán. Když nebudu spokojená, nebo ty nebudeš poslouchat, půjdeš do klece, kde budeš mít dost času uvažovat nad tím, co jsi provedl. Můžu být přísná paní sekretářka v košilce, krátké upnuté minisukni a krajkových somodržkách, které vyrýsují mé dokonalé nohy, které mi pak můžeš uctívat.

Zatím dělám jen duolekce, které mne i baví mnohem víc. Více hlav, více perverzních nápadů!

BDSM: Svazování, věznění v kleci, výslech, lehký spanking, mučení bradavek, ponižování, feminizace, worshipping, piss.

Nedělám tvrdé BDSM praktiky, poppers, scat.


My name’s Klára. I’ve just finished a college and now as a new servant for a Lady Angela I form my dirty fantasies into a real life experience. You can be my little slut, my slave, my cute sissy, or my obedient puppy. I can also be a strict secretary in my high heels, shirt, short skirt and laced stay ups forming my perfectly shaped legs which you can worship - all this in a fully furnished studio. I’d to tie you up, then humiliate you or torture you. I love latex which you can polish and make shiny but only if you beg enough. But be aware! For every missed spot or if I am not satisfied you will go to your cage where you will have enough time to think about what you have done!
I do a duo sessions for now which I like even more since there is a lot more of kinky stuff we can do to you. Two brains are better than one, right?

BDSM: bondage, caging, interrogation, light spanking, titty torture, humiliation, feminization, office, worshipping, piss.

I don’t do heavy BDSM stuff, no blood, no poppers and no scat.