nahrávám...

Switch Lili

Město:Praha

Telefon:604 984 029

E-mail:LadyAngelaLatex@seznam.cz

Provozní doba:neuvádí

Věk:21

Výška:164

Váha:68,00

Orientační cena:0,00

Prsa č.:5,00

Velikost nohy:39,00

Informace

Jsem Lili, ve škole mladá studentka a foma za zavřenými dveřmi rozmarná switch. Chceš mě svázat a potrestat bičíkem, nebo chceš být na místě mého otroka, nicky, která si nic nezaslouží?
BDSM jako subinka praktikuji od sedmnácti let. Musím se toho ale ještě mnoho naučit, protože jsem nikdy neměla pořádného Pána, který by si mě srovnal. Užívám si svazování, vosk, lehký spank, tahání za vlasy, facky a další... Dokážu být poslušná a nezbedná zároveň, přesně podle přání svého Pána.
Switch roli mám ráda především pro svou variabilitu. Nebudeme svázáni rolemi, můžeme se v nadřazenosti střídat a můžeme pořádně zaexperimentovat. Latex, dog play, footfetish nebo něco dalšího z tvých představ.
Pokud se však ve mně probudí domina, třes se, klekni na kolena a připrav se na pořádný výprask. S radostí si tě přivážu na křeslo a uvidíme, co všechno vydržíš. Miluji strap on, POT, hrátky z kliniku, škrcení a ponižování. Spank se stal mou velkou vášní. I já musela poslouchat své pány, teď je řada na tobě. Ze zkušenosti vím, jak ti způsobit co největší bolest. Nebo ti od ní ulevit, když si to zasloužíš.

Tak co, která má část tě zaujala nejvíce?