nahrávám...

Dominika

Město:Praha

Telefon:+420 608 308 756

E-mail:miss.daemonica@gmail.com

Provozní doba:10.00 - 22.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:22

Výška:172

Váha:60,00

Prsa č.:1,00

Velikost nohy:39,00

Salon:studio Infernum

Zobrazit inzeráty

Informace

Nenech se zmást mým mladým a drobným vzhledem. Vypadám sice mile a neškodně ale věř, že vím, jak ti zavařit. A to hned na několik způsobů. Když se mi oddáš, odejdeš s nezapomenutelným zážitkem.

Nic není tabu. Ráda si vyslechnu všechny tvé fantazie a vyberu z nich tu nejvhodnější pro společné chvíle. A ještě radši si tě poslechnu potom - až budeš skuhrat, kňučet, zrychleně dýchat. Miluju ten dialog, který mezi námi během lekce vzniká a díky němu nás dokážu dovést hluboko do prožitku.

Jsem sadistka, ale nemusíš se vůbec bát. Moc dobře vím, že snášet bolest není vždy jednoduché a dám si pozor, abych nepřekročila tvou mez. S radostí ti jemně ukážu, že bolest může být krásná a přinášet pozitivní zážitky. Není bolest jako bolest a já to moc dobře vím. Nemusíš se bát, že tě svážu a zbičuju někde v temném sklepě, o tom to totiž vůbec není.

Bolest není pro tebe? To vůbec nevadí, moc ráda tě potrápím i bezbolestně. Níže je seznam praktik, které ráda dělám. Nenacházíš, co hledáš? Neboj se mě kontaktovat, seznam není ani zdaleka konečný.

Mám mnoho tváří, troufneš si potkat všechny?

Mezi mé oblíbené patří: Shibari, Breath play, Výprasky a impact play, CBT, Ponižování, Senzorická deprivace…

Dále dělám: Wax play, Výsměch, Erotický wrestling, Trampling, Footfetish, Anální hrátky, Masáž prostaty, Strap-on, Nipple play, Oddalování, POT, Lechtání, Mumifikace, Erotická a relaxační hypnóza, Feminizace a další…

Nedělám: ABDL, Sexuální praktiky, Kaviár, Facesitting.