nahrávám...

Inzeráty

TOP

Princess Annalee

#160995 nahlásit inzerát

I am a petite Asian girl and I love to play. I can discipline you, trample you with my tiny feet, smother you with my crotch, pee in your mouth and all over your body, fuck you with my strap-on, beat you, or torture your nipples, cock and balls. With me you can enjoy both a soft and playful session to find what you like as well as a hard and cruel treatment. I can be very generous and kind but do not expect any compassion if you are not a man enough and cannot stand what you asked for. Call me or send a WhatsApp message to enjoy a dream BDSM session with a naughty Asian girl. I only speak English.

TOP
TOP

👌 Studio SM Hedone 👌

#162475 nahlásit inzerát

Studio HEDONE má otevřeno každý den. Nespočet BDSM pomůcek, nábytku a veškerých pomůcek, které ocení začátečníci, ale i pokročilí. Spolu s krásnými a šikovnými dominantními slečnami vytváří příjemnou atmosféru, pro prožití těch nejdivočejších fantazií. Těšíme se na vás, DreamTeam HEDONE

❗ Kdy a ke komu se lze objednat naleznete na webu studia ❗

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

Brno do 30km

27.02.2024 00:39 #164590 nahlásit inzerát

Rád poznám sadistku mezi 40-60 lety , která ráda udílí výprasky a mučí bezmocně spoutaného muže. Hledám inteligentní ženu se zkušenostmi a fantazií k pravidelným schůzkám s BDSM obsahem, i mimo SM oblast . Nemám zájem o "přízeň" za FO, pravidelný příspěvek na náklady samozřejmostí. Oboustranně diskrétnost, spolehlivost, komunikativnost, zájem posouvat se dál a budovat náš tajný svět. Další info včetně limitů v soukromých zprávách.

Brno, Jihomoravský kraj

👌 Tickling Madame Helena 👌

26.02.2024 23:47 #164257 nahlásit inzerát

Lehni si tady a roztáhni ruce a nohy! Každou končetinou do rohu si tě svážu. Dám ti napít a lechty, lechty, lechty, šimry, šimry. Sjěješ se a já taky. Budu tě lechtat, dokud se nepočůráš. Je to sranda a zábava a taky trochu mučeníčko. Prosíš, abych přestala a já pokračuji. Lechty, lechty...nemůžeš se přestat smát, ale jseš i trochu zoufalej, potřebuješ pauzičku. Ale nene, lechty lechty. Kroutí se ti palce na nohách, jak se to snažíš udržet. Dovedeš si vůbec představit, jak moc se ti budu smát, až se počůráš? A zavolám si kamarádku, aby se na tebe přišla podívat a vysmála se ti. To nechceš! A nebo trochu chceš? Vydržíš to celou hodinu? Mám s šimráním velkou praxi. Tak se stav a já ti to trápeníčko předvedu. Bude to sranda.

👌 Dlouhodobý trénink 👌 u Miss Neytiri

26.02.2024 23:45 #163667 nahlásit inzerát

Tvoja zvrhlosť je mojím potešením. Hľadám dlhodobých otrokov, aby som si spomedzi nich určila víťaza. Moju najúchylnejšiu, najoddanejšiu čupku. Chcem, aby si vydržal postupne toho viac a viac, nájdeme spoločnou prácou tvoje limity a nežne ich budeme posúvať do bodu, kedy už tak nežná nemusím byť a zvládneš to tvrdo pre svoju madam ľahko. Nie je to len o tvrdom mučení, ide aj o psychologickú stránku, dynamiky dominancie a submisie. Postarám sa o teba pohádkovo, či ako z hororu- to už je na tvojej povahe. Zabávame sa spolu predsa obaja. Túžiš byť tá jediná , najlepšia kurva pre svoju najdrahšiu Madam Neytiri? Čakám ťa.

MADAM GIA

26.02.2024 20:52 #163845 nahlásit inzerát

Budeš mi sloužit, budeš mě uspokojovat a plnit všechny mé touhy a potřeby... Věnuji se veškerým BDSM praktikám, vše je na domluvě. TRAMPLING, KLYSTÝR, CÉVKOVÁNÍ, PISS, PÁNSKÝ ANÁL, PÁNSKÝ FISTING, VYŠETŘENÍ PROSTATY, KOULÍ, ODDALOVÁNÍ ORGASMU, TRAMPLING, WAX PLAY, PISS, DILATACE, PLUGGING, KLINIK PRAKTIKY, LATEXOVÉ LŮŽKO, MUMIFIKACE, SVAZOVÁNÍ, VÝPRASKY, TORTURY, DARK SESSION, FEMINIZACE, PONIŽOVÁNÍ, FOOTFETISH, BOOTHFETISH, ELEKTRO, BREATHPLAY, ROLE-PLAY a spoustu dalšího. Veškeré praktiky Soft, Hard Sm, Clinic, Fetish.

CHÝBA MI ZMRD NA ZNEUŽÍVANIE

26.02.2024 20:51 #160533 nahlásit inzerát

Chýba mi otrok ktorý bude poctivo ležať pri mojich nohách. Mám chuť dávať výprasky, trápiť bradavky, strčiť ti ho do análu, nechať si uctievať a bozkávať moje voňavé nožičky. Chcem aby si uctieval moje boky a zadoček. Taktiež si užijem aj nadvládu a bezmoc pri tom ako ta budem dusiť mojim zadočkom pri wrestlingu. A odďaľovať ti orgazmus až do bodu pri ktorom ma budeš prosiť aby som prestala a nechala sa ta urobiť. Je jedno či si začiatočník, alebo skúsený otrok, vždy musíš vedieť čo chceš. Tvoje túžby a predstava sú pre mňa dôležité, ale iba ja rozhodnem ako lekcia prebehne. Všetky lekcie sú individuálne. Som spontánna v tvorbe myšlienok a predstav podľa toho co mi o sebe povieš. Baví ma napätie, vzrušenie a tvoja túžba sa mi oddať. Nevolat, písať email. demonianoir@gmail.com

Praha, kraj Praha
777254253

Madam Demonia Noir

26.02.2024 20:50 #164589 nahlásit inzerát

Volný čas, který nechci trávit sama, bych rada strávila s opravdovým submisivem, otrokem který se po celou tuto dobu zbaví myšlenek života v normálním světě. Jediná věc kterou na sobě budeš mít bude obojek. Takhle budeš čekat na můj povel až si te zavolám a začnu tě využívat ke svému uspokojení a ke svým potřebám. Nabízím svoji absolutní nadvládu, moc a Panovačnost. Naučím tě vnímat svět z druhého úhlu pohledu, kam se kazdý nepodivá nebo nemá na to odvahu... Budeš ovládat veškeré domácí práce, naučíš se špičkově pečovat o tělo a nohy svojí madam. Naučím tě také se pokorne a uctivě chovat. Zažiješ nekonecne ponížení a pokud vše bude dokonalé na rozloučenou se můžeš předemnou udělat a poprosit o další lekci...

Praha 6, kraj Praha
777254253

Otroku, jsi tu, abys vykouzlil úsměv na mých ďábelských rtech

26.02.2024 19:00 #164505 nahlásit inzerát

Sám víš, že to chceš. Poznat madam, která tě naprosto uchvátí, které budeš poníženě sloužit. Poznat mě! Už teď cítíš, že pro tebe bude důležité, abych měla úsměv na svých půvabných rtech, abys ty byl toho otrockou příčinou. Jsi sub, který ví, jak to funguje. V penězích je moc a moc mám já, ďábelská madam, která si umí užít submisivity pravého otroka. Okamžitě poklekni a škemrej ve zprávách o možnost mi sloužit a odeslat první otrocký dar nebo to udělej ihned a překvap mě tím, jaký dar z možností na wishtenderu KateGODss vybereš. Tam ho můžeš rovnou koupit. Následuj svůj otrocký potenciál a žij konečně naplněným životem. Preferuji dlouhodobé uctívače.

BDSM Brno Madam GINA

26.02.2024 18:09 #111990 nahlásit inzerát

Odevzdej se své Madam, odhodlej se postavit na okraj propasti pod názvem "touha" ... oddej se k čemukoliv (znásilnění, ponížení, oddalování orgasmu,...). Chceš okusit něco nového, netradiční svět, který není jenom o bolesti, ale o pocitech a představách, psychologické hře založené na odevzdanosti a důvěře. Toužíš překročit hranici své fantazie... staň se mým oddaným otrokem, nalaď se na mou temnou notu a uspokoj svůj chtíč... Pravidla jsou stanovená před lekcí.