nahrávám...

Inzeráty

TOP
TOP

👌 Studio SM Hedone 👌

#162475 nahlásit inzerát

❗ Novinka v SM studiu - Goddess Gaia ❗

Studio HEDONE má otevřeno každý den. Nespočet BDSM pomůcek, nábytku a veškerých pomůcek, které ocení začátečníci, ale i pokročilí. Spolu s krásnými a šikovnými dominantními slečnami vytváří příjemnou atmosféru, pro prožití těch nejdivočejších fantazií. Těšíme se na vás, DreamTeam HEDONE

❗ Kdy a ke komu se lze objednat naleznete na webu studia ❗

Pro rychlejší komunikaci doporučujeme použít telefonní číslo (hovor/whatsapp).

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

Domina hledá otroka

24.05.2024 10:17 #158740 nahlásit inzerát

Jediné co mě dokáže vzrušit je tvá bolest a ponížení,tak na co ještě čekáš?V lekcích mám zahrnuté i fetiš, vosk, cévky, výprasky, mumifikace, trampling, klistýr, piss, jehly, vacuum, anál a fisting,podvazování, svazování,CBT,POT. Rezervace nej lépe den do předu, pouze na mail.

Praha , kraj Praha

Hledám fitness trenérku

24.05.2024 10:13 #164164 nahlásit inzerát

Dobrý den přeji hledám zde fitness trenérku která by mě pomohla zvýšit fyzičku a dohlížela zda cvičím správně. Chodím teď tak 3 krát do týdne do fitness a moc mě to baví jen bohužel sám. Pokud by byla i dominantní a po mém výkonu by si mě pozvala na kobereček a vysvětlila kde sem cvičil špatně nebo se flákal bylo by to dobrý ale není podmínkou. Jsem z Prahy a je m 44 let, měřím 185 cm a vážím 89 kg. Najdu zde ? Ahoj Karel

Praha, kraj Praha

D/S vztah (Pán/sub)

24.05.2024 10:05 #166882 nahlásit inzerát

Hledám submisivního jedince, který se skutečně cítí být subem na reálný D/S vztah. Nehledám jednorázovky, online akce, dlouhé vypisování, FO apod. Požaduji zdraví, čistotu, diskrétnost a férové jednání. Více v případě zájmu, reaguj, pokud hledáš skutečně reál a nemáš problém se osobně sejít.

Madam Karolína

24.05.2024 10:04 #164517 nahlásit inzerát

Jsi otrok, nebo hračka Karolína umí být přísnou madam která si tě podvolí a budeš její !!! Můžeš snášet praktiky jako: spank, footfetish, spitting, slapping, vomiting, trampling, piss, fisting, cévkování, klystýr, pánský anál, roll play, dog play, oddalování orgasmu, bondage, POT, mumifikace, kaviár, smyslová paralýza, deprivace. Zavolej

Praha, kraj Praha
+420 737 015 724

BDSM Klinika-VĚZNĚNÍ, KLINIK, SM, Psychiatry play, ADL, děvka - pro vše , vše za FO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24.05.2024 09:56 #164521 nahlásit inzerát

BDSM Klinika. Ověřená česká certifikovaná domina nabízí služby z oblasti sadomasochizmu od soft až po hard play. Najdeš u mne pochopení pro své touhy. Dělám : Sm, věznění, výchovné pobyty, Klinik, ADL, psychiatry play-kazajka, kurtace., anál play-fist, strap on. křeslo, klec, bondážní konstrukce, spanková koza. Klinik a SM zvlášt. Lekce 6O minut, platíš každou hodinu. lokalita svitavsko. Objednání na lekci : pouze telefonicky, bez psaní emailů a sms. Věznění : sklep, kobka, klec v místnosti. FO za den 8000kč, rezervace mého času, čas určuji já podle toho jak jsem spokojená! jinak 2000kč hodina, platí se předem. Lze aplikovat středověké mučení, mučení na psychiatrické klinice: sonda do žaludku, elektro šoky, dušení, smys. deprivace- jehly do těla el. proud, mumifikace. kolik vydržíš? tv děvka -líčení, šaty dle dohody, mučení, kouření umělých čuráků, fist- šáhneš si až na dno. BDSM masáž: mučení a na konec orgazmus co tě bude mučit až vzrušovat. sex u mne nehledej, mně vzrušuje Tvá bolest, odevzdanost a lekce bez limitu, předem dané hraníc dál už je to na mně. Rezervace mého času po telefonické dohodě. Zasíláš rezervační poplatekna můj účet. Seriozní přístup, bez poškození těla. Chronické čuráky co se pořád objednávají neberu. Madam M. Nové věznění sklep,cena od hodiny.

Svitavy, Pardubický kraj
605815164

LEKCE dnes - pátek 24.5.! 16:30 nebo 17:00!

24.05.2024 09:56 #164513 nahlásit inzerát

LZE SE OBJEDNAT -. Lekce na téma - výprask - feminizace - strap on - piss - foot fetish - výchova otroka - pet play - mučení - spitting - znemožňování pohybu - Lekce na míru dle domluvy. Už teď se těším, ty se trochu bojíš, ale nenech mě čekat. Chci tě mít v hrsti. Připoutaného na vodítku, s plachým výrazem, čekajícího na další povel. Dokonale zvrácená Madam Aurora Pervert Volej nebo piš na whatsapp! Na sms nereaguji

Vestec u Prahy, kraj Praha
603887458

Studio Le Velour - Dominance na úrovni

24.05.2024 09:00 #164564 nahlásit inzerát

Profesionální a vysoce individuální přístup v bohatě a luxusně vybaveném studiu na pražských Vinohradech. Věnujeme se celé škále BDSM praktik od těch úplně nejjemnějších až po pokročilé speciality na přání. Bezpečné a čisté prostředí, jednotná úroveň a přístup Domin, přestože jsme každá jedinečná. :) Při lekcích je pro nás důležitá návaznost a přirozenost - tak, aby každá další návštěva měla smysl a byla DOKONALE NA MÍRU. Přijď se seznámit a zařaď se také mezi naše spokojené klienty.

Sportovní, erotické relaxační masáže + Duo s kolegyní

24.05.2024 08:49 #164969 nahlásit inzerát

Jsem certifikovaná masérka a nabízím možnost 30min nebo 60min sportovní masáže. Jedná se o masáž těla, šíje, horních a dolních končetin. Dále nabízím erotickou relaxační masáž prostaty a intimních partií s vyvrcholením. Svými šikovnými prsty ti masáží prostaty navodím takový orgasmus, který budeš chtít zažívat zas a znova. Pravidelnou masáží prostaty se předchází zdravotním komplikacím. Možná je i duo masáž s kolegyní (25) foto originál v galerii. Také je možná masáž s prvky BDSM, v kostýmech ve stylu tajemna a zážitků, které tě nenásilnou formou provedou světem BDSM praktik. Nemusíme dělat nic co chceš, ale jen to co se ti líbí. Pro ty, kteří mají ostych nebo méně pohyblivé je možnost diskrétně dojet k tobě. Též spolupracují s fyzioterapeutem s dvacetiletou praxi, takže je možnost se při velké akutní bolesti objednat. Jsem štíhlá blondýnka s pozitivním přístupem a s kvalitní nabídkou služeb. Nenabízím sex, orální uspokojování ani líbání. Jsem masérka, ne poskytovatelka erotických služeb. Při nevhodném chování nebo vynucování něčeho nad rámec mnou poskytovaných služeb budu nucena masáž ukončit. Prostředí ve kterém působím je nově zrekonstruované, sociální zázemí i masérna je pečlivě udržovaná a pravidelně dezinfikována. Děkuji, že využíváte mou nabídku a dopřáváte si tak skvělého relaxu. Volejte a objednávejte se na mém telefonním čísle.

Ostrava, Moravskoslezský kraj
604 565 174

Duo lekce Lady Monere & Lady Moncherry

24.05.2024 08:47 #164981 nahlásit inzerát

Sníš o tom zažít pořádnou porci dominance ne od jedné Dominy, ale rovnou ode dvou? Tak už nemusíš jenom snít. Nově v mém plně vybaveném BDSM studiu nabízím možnost zažít dvojitou dávku dominance. Na lekci si tě vezmou do parády Lady Monere a moje nová kolegyně Lady Moncherry. Jsem přátelská empatická usměvavá, ale dovedu přísně a krutě potrápit k potěšení obou stran. U mně budeš mít tak silný prožitek, že nebudeš chtít odejít, spokojenost obou stran podmínkou. Jsi-li zaměřený pouze na některou z praktik nebo jdeš poprvé, ráda s tebou vše proberu a dojde k oboustranné dohodě, aby byl zážitek co nejkvalitnější. Nedělám nic co nechceš. Ráda tě příjmu v útulném studiu, diskrétním a čistém prostředí. Zavolej, pokud se chceš objednat. Praktiky dělám všechny. Není nutno psát, po společné domluvě to zjistíš, tak musíš akorát právě teď se objednat a poznat svou novou paní Lady Monere! V nabídce Lady Moncherry duo lekce. Praktiky: bondage, poutání, zavěšování, mumifikace, gynekologické křeslo, kříž. Výprask: biče, důtky, dlaň, rákoska, plácačka, řemen, kopřivy. Klinik: anální vyšetření, klystýr, elektro, dilatace, cévkování, výplach močového měchýře, jehly, napouštění fyziologickým roztokem, vyšetření prostaty. Ponižování: nadávky, plivání, piss, popelníček, výslechy, zesměšňování. Smyslové deprivace: roubíky, masky, igelitový pytlík. Věznění třeba i celou noc vmísnosti zbudované ve sklepě. CBT: mučení genitálií, podvazování, drcení, plácání, mačkání, svorky, kolíčky, natahování. Mučení bradavek a jiných částí těla (lechtání, svorky, mačkání, sání….) Hrátky: vosk, elektro, footfetish, bootfetish, facesitting, uctívání, posluhování, trampling, ballbusting. Klíčnice: pouze s vlastním zakoupením. Věznění: v rámci krátkodobé lekce, dlouhodobé lekce segufix . Rollplay: (dogplay, medicplay) Anální praktiky: (anální kolíky, strap-on, fisting, anální sex s aktiv asistentem objednávky den dopředu). Pokud tě můj inzerát zaujal-oslovil, tak už neváhej a volej Lady Monere. !!! Objednávky na lekce přijímám pouze a výhradně telefonicky !!!

Ostrava, Moravskoslezský kraj
731 210 113

Sissi pro Madam

24.05.2024 08:40 #161594 nahlásit inzerát

Madam hledá zvrhlou holčičku pro své hrátky. Navleču tě do dámských oblečků, šatiček, paruk a dámského prádla. Obleču si tě a naučím pořádně kouřit můj strap-on. Abych tě zaučila jako správnou kurvičku, vezmu si na starost i tvojí prdelku. Když budeš hodná, nechám tě za odměnu olízat moje krásné nožičky. Co víc si přát? Domluv si lekci na SMS, Whatsapp, e-mailu.