nahrávám...

Inzeráty

Foot Miss Neytiri

30.05.2023 18:19 #160915 nahlásit inzerát

Leonardo Da Vinci povedal, že chodidlo je mistrovská práce výroby a umelecké dílo. Nestyď se za to, že ťa moje nožičky priťahujú… dovolím ti ich ochytať, pomasírovať a nalakuješ pre svoju paní nechty na jej vznešených nohách. Za odmenu ťa trošku pošlapem a nechám moje neposlušné prstíky zájsť k tvojím intímnym partiám. Nahé či v obalené v silónu, čisté a voňavé alebo špinavé a zaprasené sa môžu hebko kĺzať po tvojom tele. Stačí len na kolenách poprosiť miss Neytiri o povolenie.

NAJDU TĚ?

30.05.2023 17:55 #160992 nahlásit inzerát

Ahoj, Hledám otroka který by plnil mé rozkazy.Klečel,ležel,plazil se u mých nohou a prosil mě,abych ho potrestala.Zkoušel se mnou své hranice bolesti.Jestli máš zájem abych tě vlastnila a byl si má loutka,tak napiš

Praha, kraj Praha

Madam Daphne

30.05.2023 14:22 #160828 nahlásit inzerát

Smyslová deprivace s Madam Daphne. Chceš si zažít smyslovou deprivaci a úplné odevzdání? Postarám se, aby ses měl u nás jako v peřince. Mám ráda dotyky, mazlení, hýčkání a hraní si se Tvým tělem. Půjdeme na to postupně: nejdřív aby sis zvyknul, že teď patříš mně, krásné slečně s milým hlasem, postupně Tě budu zpracovávat a zahalovat, dokud nebudeš naprosto bezmocný a já si budu moci užívat, jak senzitivní se staneš na každý můj dotyk.

Hard s Miss Neytiri

30.05.2023 14:19 #160913 nahlásit inzerát

Neisto vojdeš do tmavej miestnosti, akcentovanej červenou farbou. napätie vo vzduchu by sa dalo krájať. “Madam?” Ozveš sa do prázdna, keď zrazu zbadáš ju... Madam ťa videla ešte skôr, ako ty ju a už je na teba pripravená. Na oboch stranách sa povaľujú reťaze, ratanky, nástroje , ktoré si v živote nevidel no vieš, že slúžia k bolesti. “Na kolená !” Spadneš k zemi a vieš, že tvoj osud je v jej rukách…Si jeden z tých, čo sa nebojí? Túžiš po naozajstnej bolesti spôsobenej tvojou Paní? Vzrušuje ťa predstava ihiel v tvojich bradavkách či penise? Slastný dotyk žiletky prechádzajúci tvojim odhaleným telom? Moja čupka sa nesmie zľaknúť trochu krvi, rán a stop. Pekne si ťa zviažem, kopnem, potrestám. A ty mi za to ešte aj s radosťou úprimne poďakuješ.

Domina Miss Emilie

30.05.2023 14:18 #161209 nahlásit inzerát

Toužíš po tom být vyšetřen roztomile zvrhlou sestřičkou, která se důkladně postará o každý centimetr tvého těla? Se mnou se tvá fantazie může stát skutečností. Už se nemůžu dočkat až se mi dostaneš pod ruce a budu si tě moct pořádně prohlédnout. Stačí nebo přejdeme na něco drsnějšího? Je libo vycévkovat nebo zašít???

Madam Lydie

30.05.2023 13:48 #161225 nahlásit inzerát

Přijímám jednotlivce i páry na LEKCE (psychické a fyzické ponižování, tresty, hry s rolemi, částečná feminizace, footfetish, lechtání, fackování, facesitting, POT, pánský anál, podvazování, plivání, věznění v řetězech, baštonáda, ballbusting, CBT, kolíčky, mučení bradavek, pálení ohněm a horkým voskem, výprasky, živý popelník, smokefetish) a KONZULTACE, které jsou určeny těm, co si nevědí rady se svými odlišnými sexuálními potřebami a párům, které začínají s D/s vztahem a neví, jak ho uchopit nebo jim stávající vztah nefunguje. VYŽADUJI TELEFONICKOU REZERVACI MINIMÁLNĚ DEN PŘEDEM!

Praha , kraj Praha
702 565 996

Madam Alice Morgenstern

30.05.2023 13:37 #152656 nahlásit inzerát

Boxovací pytel Zavěsím si tě jako pytel na kladku. Staneš se bezvládným masem, do kterého začnu boxovat. Bez práva mluvit a možnosti se bránit. Bojíš se, a to dost. Zároveň pociťuješ hrozný nesoulad s tvou myslí dole v rozkroku. Má připomínka, jak je dobře, že ti stojí a můžu se do něj pořádně trefit, tvé pocity strachu a vzrušení jen umocní. Stydíš se za to, že se ti líbí být věc bez názoru. Až se na tobě vybiju, možná tě zase odvážu a tvé bezvládné vděčné tělo jen padne na zem k mým nohám. Zima skončila a je čas dát si pořádně do těla.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

Doživotní otroctví a budu patřit jen vám

30.05.2023 12:10 #159803 nahlásit inzerát

Odevzdám se do moci jakékoliv dominantní ženě,která se mě dokáže zmocnit,svést mě a nalákat .Pak budu už jen váš majetek do konce života pokud to dokážete. Nechám se převychovat,věznit,týrat,mučit,ponižovat atd. podle vás a vašich představ a budu vám patřit natrvalo bez možnosti propuštění.V ten moment ztratím veškerá práva a co se mnou budete provádět bude záležet jen na vás,klidně se nechám i zamknout do pásu cudnosti. Budu vás muset uspokojovat a budete se uspokojovat na mém bezmocném těle jakkoliv budete chtít. .V ten moment ztratím veškerá práva a co se mnou budete provádět bude záležet jen na vás

Odevzdej se mi

30.05.2023 11:14 #155956 nahlásit inzerát

Přivedu si tě do mučírny, poklekneš k mým nohám a dostaneš obojek. Od této chvíle patříš mně....jsi můj, má hračka, můj nástroj pro potěšení. Budeš se mi plazit u nohou, zbožňovat mé punčošky, prosit o pouhý dotek a mou pozornost. Budeš si přát, abych s tebou dělala i to, cos nikdy nemyslel, že zkusíš. Přijď se mi odevzdat....být můj.

Trestný klystýr

30.05.2023 10:22 #152915 nahlásit inzerát

Madam Alice Morgenstern Potřebuješ přísný trest, ale běžné metody už na tebe nezabírají? Já si poradím s každým a pro tebe mám připraveno něco speciálního. Nejdřív se musíš celý svléknout a jsi připoutaný v ponižující pozici. Máš zavázané oči a v hubě roubík. Najednou ucítíš na svém análu gel a vzápětí cítíš, jak ti do zadku zasouvám hadičku. Nechám tě, aby sis na ten pocit trochu zvykl a pak pouštím vodu. Cítíš, jak se ti plní střeva. Ale pocit, na který jsi běžně zvyklý střídá silné nucení, protože tohle je trestný klystýr a právě jsem ti napustila zadek pořádnou dávkou mýdlové vody! Teď budeš trpět, ty zmrde. Hadičku vyměním za nafukovací anální kolík a pořádně si tě utěsním. Jsi připoutaný v kleče s rukama nad hlavou, abys cítil všechen tlak na svůj anál. A ten tlak je nesnesitelný. Máš pocit, že to nevydržíš a svíjíš se jako ubohoučký červ, ale prdel máš pořádně ucpanou, takže žádná úleva nepřichází. Když už jsi na pokraji zoufalství, rozvážu ti oči a uvolním pusu. Zatímco ty trpíš, prohlížím si tě a bavím se tvým škemráním a ponížením.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

Lekce či věznění Prostějovsko

30.05.2023 09:48 #161215 nahlásit inzerát

Jsem dominantní žena, čarodějka sexuality, která má dostatek empatie a intuice proto, aby mohla vést a vychovávat submisivního jedince. Miluji vše co souvisí s netradiční sexualitou. Nebráním se téměř žádným praktikám a miluji pestrost a rozmanitost BDSM světa. Pokud jsi dostatečně submisivní, pokorný a víš jak se chovat k Bohyní smíš mě náležitě oslovit. Soukromé prostory mám kousek od Prostějova, maximální diskrétnost, parkování na pozemku. Lekce 1h 1700,- věznění, pro milovníky bondáže 4h/4000,-

Prostějov
704415028

Neytiri

30.05.2023 08:15 #160756 nahlásit inzerát

Odjakživa som mala v sebe silné dve stránky- nežného a nápomocného Anděla a krutého škodoradostného Démona. Túto polaritu využívam pri našich lekciách pre vytvorenie tvojho osobného vesmíru fantázie. S dotykom pracujem ako s nástrojom zmyselnej rozkoše. Som hravá, éterická a vždy rada experimentujem, dbám na tvoje najzvrhlejšie túžby aj pocity celý čas, čo spolu strávime. Vyžadujem však poslušnosť a rešpekt, inak budeš bez výnimky bolestivo potrestaný. Vzrušujú ma stopy po bičoch či viazaní, jazvy , trošku krvy mi vždy vyčaruje ten sladký úsmev na tvári mladej slečny… Mám rada breathplay, strap on , bičovanie a vizanie, ponižovanie a hru na znásilnenie. Splním ti aj fantázie o fistingu či análu, dogplay, footfetish… stačí len vysloviť svoje priania Madam Neytiri. Ak si trúfaš.

Handjob

30.05.2023 07:35 #153338 nahlásit inzerát

Miluji tvrdé honění ocasu, spojené s bezmocí a budu velice vděčný za odpověď od ženy, která v tom má stejné zalíbení jako já, ale i od ženy, kterou to láká, ale neměla ještě příležitost to pořádně zkusit. Já se zkušenostmi, prostory a chutí snášet opravdu tvrdé zacházení.

Orgasm control

30.05.2023 00:13 #161220 nahlásit inzerát

Dobrý den, Hledám někoho koho baví stejné praktiky jako mě, akorát z dominantní pozice. Konkrétně cum control, orgasm torture, ruined orgasm, clinic, sounding, lehké cbt a podobně. Pokud hledáš to samé, napiš.

Lekce u Madam Anny

29.05.2023 22:22 #160654 nahlásit inzerát

Chceš se vžít do role otroka, proměnit sny ve skutečnost? Požádej o přijetí Madam Annu. Chceš uctívat její pěstěné prsty a nohy? Chceš být jejím psíčkem? Chceš být oddaným sluhou? Popros o lekci. Provozuji tvrdé i lehké SM praktiky, obšťastňuji dělníky, inženýry i mediky. Hodinová lekce za 2 200,- Kč. Staň se mým věrným otrokem.