nahrávám...

Inzeráty

Ráda si hraji

03.12.2023 10:30 #162342 nahlásit inzerát

Cítíš se být submisivním otrokem, nebo si chceš jen hrát? U mě je tvé místo. Chci, abys přede mnou klečel. Chci, abys mi plnil má nejperverznější přání. Dovedeš to? Pokud ne, budeme pomalu posouvat tvé hranice až k mé spokojenosti. Ráda trénuji nováčky, ale i zkušení otroci si mou lekci užijí. Pro domluvení lekce napiš SMS, Whatsapp nebo e-mail.

Tvoje Madam

03.12.2023 10:30 #161645 nahlásit inzerát

Hledáš krásnou, okouzlující, mladou Madam? Dokážu tě zprznit způsoby, které si ani neumíš představit a dovést tě až na hranice možností. Užiju si každou vteřinku tvého oddaného ponížení. Nenech se zmást mým roztomilým vzhledem. Pečlivě si vychutnám tvoji bolest i slast. V BDSM se již nějaký čas pohybuji. S radostí si vezmu na starost výchovu nováčků, zkušenější čubky se u mě také neztratí. Jakmile s tebou skončím, nebudeš chtít navštívit jinou. Napiš mi SMS, Whatsapp, e-mail a domluv si lekci.

Otrok hledá službu

03.12.2023 07:49 #163420 nahlásit inzerát

Dobrý den, slušný a mobilní otrok na úrovni, se zázemím, hledá dominantní ženu, Paní nebo Madam za účelem společných hrátek a pravidelné služby. Mám zkušenosti, hledám reálné otroctví a službu, která bude vést k absolutní spokojenosti Majitelky. Hledám klasický bdsm kontrakt nebo osobní otroctví (pokud se nedomluvíme jinak). K tomu samozřejmě nakupování oblečení, bot, pomůcek a jakékoli pracovní otroctví (třeba úklid apod.), moneyslaving. Jsem připraven sloužit, pokud budete mít zájem, jsem k dispozici, vše vážně a na úrovni. Děkuji

Celá ČR, kraj Praha

Otrok pro paní

03.12.2023 01:00 #162920 nahlásit inzerát

Otroku. Máš v sobě tu submisi, která tě láká klanět se a líbat nohy zralé Dámě? Cítíš v sobě tu touhu, podřídit se štíhlé zralé Domině? Líbí se ti, když ti rozkazuje starší Dáma? Nejsem žádná studentka ani žádná dvacátnice. Jsem zralá dominantní Dáma. Jsem štíhlá a přísná. Jsem zkušená Madam. Pokud jsi otrok, který upřednostňuje zralé dominantní Dámy, jsem tu pro tebe. Přijdeš ke mně do salónku, klekneš si na kolena a zlíbáš mi nohy. Na můj příkaz se hezky přede mnou svlékneš do naha a budeš přede mnou klečet s roztaženými nohami a rukama za zády. Já si tě důkladně prohlédnu a prohmatám. Ty budeš poslušně držet s rukama za zády a ani se nehneš. Já jsem teď tvoje Panička a ty mě budeš na slovo poslouchat. Nejprve si popovídáme, abych věděla, co se ti líbí a nemusíš se bát svěřit se mi se svými touhami. Já mám pro tebe pochopení a rozumím ti. Oba jsme normální lidé s nestandartními touhami. Přede mnou se nemusíš stydět svěřit mi své sexuální sny. Kromě sexu se mnou, to je nepřijatelné, se můžeme dohodnout téměř na čemkoli. Jsem pro jakoukoli perverzi. Neboj se zeptat. Chceš abych tady psala román, nebo se mě raději zeptáš? Zvedni telefon a zavolej mi. Jsem k dispozici od 8 do 13 h Pouze reálná domluva

Madam ARLETA hleda otroky

02.12.2023 23:32 #153436 nahlásit inzerát

Hledam otroky a suby na vychovu a pro svou zabavu v mem soukromi.Zadne krvave praktiky,kaviar,piss a SEX se mnou NENI MOZNY!Volat muzes od 8:30-22h.Je nutne se dopredu TELEFONICKY objednat! Budu se tesit na tvoji poslusnost.

Hradec Králové
775139039

👌 Sexy doktorka Daphne 👌

02.12.2023 23:15 #163182 nahlásit inzerát

❗ V neděli ve studiu ❗

Přijdeš do ordinace na běžnou prohlídku. Po přivítání ulehneš do křesla, aby mohlo začít vyšetření. Možná Tě sužuje nějaký problém, možná sama Doktorka Daphne nějaký nalezne, každopádně je nevyhnutelné, aby rovnou proběhla i léčba. V naší kompletně vybavené klinice se nejvíce osvědčují techniky, které jinde běžně nenajdeš - ať je to léčba elektrošoky, zavedení jehel, prohlídka a masáž penisu či prostaty, je třeba alespoň některé z nich podstoupit, aby léčba byla úspěšná. Pochopitelně každému pacientovi ji navrhneme na míru, jelikož kvalitní výsledek je zaručen pouze v případě, kdy je spojeno potěšení s trochou utrpení.

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Miss Neytiri

02.12.2023 23:13 #160833 nahlásit inzerát

❗ V neděli ve studiu ❗

Všichni máme své fantazie, zvrhlejší či nevyřčené, často skryté pod prachem studu či strachu. Se mnou se bát nemusíš- pouze pokud budu chtít, aby ses bál. Představuješ si někdy, jak jsi svázaný a vezme si tě do parády mladá krásná studentka? Vzrušují tě pouta, lana.. nemožnost se pohnout a být úplně oddán, bez kontroly, rafinované studentce s šibalskými plamínky v očích? Možná tě zbavím zraku či sluchu- ale jen na moment než si spolu zahrajeme… věř mi, omezení jednoho smyslu zintenzivňuje senzitivitu těch ostatních. Pokud se nebojíš trošku (nebo více) bolesti a chceš cítit na vlastním těle mou radost, víš kde mě najdeš…

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

...kdo ví...

02.12.2023 20:42 #163419 nahlásit inzerát

... hledám pohodovou partnerku pro zbytek života, nikda není pozdě... ranař každým coulem, chci milovat, chci tě poznat, prožít, ve dvou se ta kára přece táhne líp... a BDSM?... to je třešnička na dortu... neznámá, hledáš-li partnera i pro život, o kterého se můžeš opřít, věrnost, oddanost, poslušnost... dál nehledej

F -M, Moravskoslezský kraj

BYDLENÍ pro DOMINU - věznění otroka

02.12.2023 17:31 #149302 nahlásit inzerát

Otrok z Liberce, 36 let, svobodný, bez závazků, hledá dominantní ženu, která by ho SPOUTALA A UVĚZNILA v "půdní komoře", která je součástí bytu. Madam by pak měla k dispozici celý byt dle svých představ. Jedná se o atypický byt, prostor je k takovým účelům uzpůsoben a otrok by neměl možnost Madam jakkoli rušit. Otrok samozřejmě též vykonová veškeré služby související s údržbou bytu (úklid, mytí nádobí, praní, žehlení atd. ) či cokoli dalšího, co bude Madam požadovat. Pokud Madam disponuje vlastními prostory, je možno být uvězněn v nich (sklep, půda atd.) Více informací emailem.

Liberec, Liberecký kraj

Rada Te poradne zmucim.Miluju , kdyz budes kricet, prosit, brecet ......

02.12.2023 15:46 #163416 nahlásit inzerát

Dostanes deprivacni kuklu nebo masku a roubik. Pripoutam Te a budu Te ruzne mucit ( jehly, vosk, stipani, biti, paleni, skrceni, horka voda, hrebiky.....). Uzijeme si to oba. V soukromi v Jablonci n.N., diskretne. Jsem zkusena sadourka, 56 let, VŠ, 4XL korpulentni, empaticka. Lekce se stopkou i bez jsou placene. Nedopisuju si. Fotky neposilam. Vyzaduju cistotu, dochvilnost a slusnou komunikaci. Jsem tu jen pro ty, co vedi o co jde a neboji se. Nedelam kastrace ani nic s trvalym poskozenim. U muceni pouzivam zdravy rozum. Vse po dohode. Napis si o termin aspon den predem. Tesim se.

Jablonec n.Nisou, Liberecký kraj

Líbilo by se Vám....

02.12.2023 14:23 #163415 nahlásit inzerát

. .... mít, namísto partnera (manžela), svého vlastního osobního sluhu? Na práci, ponižování, tresty atp? Jste neobézní? Na veřejnosti bychom předstírali, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo mé místo na kolenou u Vašich krásných nohou. Myslím, že pro pohlednou, dominantně zaměřenou ženu, by byl takový typ vztahu docela přínosný pro její pohodlí.

Hard dogplay

02.12.2023 14:15 #163206 nahlásit inzerát

Nechceš si na pejska hrát jen tak, že párkrát přineseš aport a budeš se moc lísat k nohám madam, ale toužíš po opravdovém výcviku? Povely jako na cvičáku, miska vody u tvého místa a madam se znalostí kynologie...co takhle vyzkoušet víc sportů, než jen poslušnost...ukážeš mi, jestli jsi pes vhodný na obrany, stopy nebo výstavy? Umíš se chovat podle povahy plemene, které sis vybral jako to ,,své,,? Buď poslušná čuba a dostaneš odměnu. A pokud si nejsi jistý, zvol výcvik s madam Salome a zkušenou čubičkou Karolínkou, která ti ukáže, jak se má vzorný pejsek chovat.
Takže pejsku...,,Ke mně!,,

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Madam Salome 👌 - Kozačky k uctívání

02.12.2023 14:14 #161783 nahlásit inzerát

❗ ❗

Lesk vysokých červených kozaček, které si dnes Madam vzala, tě okamžitě upoutá. S naprostou oddaností si klekáš k jejím nohám. Prosebně se na ni podíváš a ona jen lehce přikývne...okamžitě začínáš uctívat, líbat či olizovat překrásné boty na jejích vzrušujících nožkách.

Dobře víš, že když se budeš snažit, tak ti dovolí je sundat a stejnou péči věnovat i jejím chodidlům a prstům. Vzrušením se jen třeseš, pečlivě čistíš a užíváš si každý centimetr lesklého, hladkého materiálu. Při pomyšlení, že za chvíli přijde řada i na nožky tvé madam ti tuhne penis...

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Madam Salome s komtesou Tabithou 👌

02.12.2023 14:14 #163104 nahlásit inzerát

❗ ❗

Poslušně následuješ madam a už se těšíš i obaváš dnešního výprasku. Přemýšlíš, jaké nástroje si na tebe nachystala a tajně doufáš, že se opět budeš moc přehnout přes kolena své paní a dostaneš i její hebkou, ale dostatečně tvrdou rukou na holou. Dnes na tebe však čeká překvapení. Trpět nebude jen tvoje zadnice. V místnosti čeká na kolenou a s obojkem mladá komtesa Tabitha. Podle příkazu si klekáš paní k nohám a začínáš si honit péro. Vzrušeně sleduješ, jak roztomilá dívka nastavuje zadek a vzápětí se místnosti rozezní bolestný křik, když ruka Paní poprvé dopadá na citlivá místa. Možná ti to dovolí i vyzkoušet. Snad je ti ale jasné, že přijdeš na řadu hned po ní...