nahrávám...

On hledá ji

subinka z UO??

23.09.2020 16:55 #150381 nahlásit inzerát

Ahoj...subinko jestli Ti je 17-30 let a jsi stihla a jsi nekde z okresu Usti nad Orlici :-) tak me prosim kontaktuj..jsem perverzni ale paradoxne hodny PAN ..perverzni pravidelne lekce!!!,pomucky mam!!!,fin.odmena od 2tisic vejs!!! PAN P punkroc@email.cz

Usti nad Orlici, Pardubický kraj
737972961

Submisivní slečnu

22.09.2020 12:49 #150363 nahlásit inzerát

Hledám sympatickou submisivní slečnu nebo mladší ženu, kterou lákají lekce případně výcvik nebo zaučení v oblasti SM praktik jako je poslušnost, výprask rákoskou, svazování. Uvítám dlouhodoběji, jen v soukromí nebo i ukazování se spolu před páry s možností přivýdělku. Jsem sympatický, štíhlé postavy. Měla bys být úplně hladce upravená.

Vonavy senior

20.09.2020 10:36 #150329 nahlásit inzerát

Stihly nekurak cistotny 61 let smisek nezny bez vousu od teplic ale i subm.otrok hleda pritelkyni.jen lizu totalne vse i nemyte dirky menzes piss spinavy zadek atd.sex ani koureni nehledam .diskr.dlouhodobe.mam denne volno..

Usti n.labem, Ústecký kraj
604513275

Otrok pro studentku/y

20.09.2020 09:53 #150328 nahlásit inzerát

Zdravím, rád bych poznal studentky žijící v Brně které by chtěly svého otroka. Na domácí práce, posluhu, vybíjení špatné nálady ale i pro pobavení. Rád se nechám zamknout do pásu cudnosti abyste mě měly zcela pod kontrolou. Já 37/174/68 sympatický mladšího vzhledu.

Brno, Jihomoravský kraj

Má paní, poroučejte, prosím

18.09.2020 19:53 #150315 nahlásit inzerát

Dobrý den Madam, omlouvám se, že Vás obtěžují. Rad bych Vám nabídnul své služby v podobě péče o Vaše božské nožky a být Vám k dispozici na zavolání. Budu rad plnit Vaše příkazy a rozmary. Nadšeně uposlechnu jakýkoli Váš příkaz. Domnívám se, že umím být gentleman a decentní muž. Pokud bychom dovedli nalézt společnou řeč, budu Vás hýčkat a Vy si užijete svou nadvládu nad 43 letým, 187cm vysokým 100kg mužem, bývalým aktivním sportovcem. Budou v napětí čekat na Váš případný zájem. Má možná budoucí Paní. Pro Madam a svou paní splním vše co mi nařídí. Neexistuje nic co bych pro svou Paní neudělal (zajisté, že v zákonných normách ). Pokud nalezneme společnou řeč, získáte spolu podíl na relativně slušném, výkonném a zajištěném, snad i gentlemanském a decentním otrokovi. Prosím, zlatokopky nepište, rád posloužím, v ženách ctím bytosti vyšší a mužům nadřazené, ale čistě finanční zájmy nepodporuji.

Otrok pro studentku/y

18.09.2020 05:19 #150301 nahlásit inzerát

Zdravím, rád bych poznal studentky žijící v Brně které by chtěly svého otroka. Na domácí práce, posluhu, vybíjení špatné nálady ale i pro pobavení. Rád se nechám zamknout do pásu cudnosti abyste mě měly zcela pod kontrolou. Já 37/174/68 sympatický mladšího vzhledu.

Brno, Jihomoravský kraj

Posloužím

18.09.2020 00:35 #150300 nahlásit inzerát

Zdravím všechny. Je mi 22 a moc rád bych zde našel slečnu, nebo ženu, vlastně kohokoliv, komu bych mohl posloužit. Můžeme začít jen povídáním si a postupně se dostat až k různým hrátkám a schůzkám. Můj problém je v tom, že jsem šnezkušenej a stydlivej. Rád bych proto našel někoho kdo by se mniu měl trpělivost s provedl mě ťemito, pro mně složitými začátky. Najde se zde nějaká taková? Mockrát děkuji

paní "učitelka", "vychovatelka"

17.09.2020 09:37 #150291 nahlásit inzerát

Dobrý den, prosím vás, nenašla by se tu nějaká žena, paní, dáma, slečna, domina, amatérka, prostě kdokoliv, kdo by si chtěl "zahrát" age play a stát se mojí "vychovatelkou" ve stylu MD/lb CG/l (mommy domination/little boy, caregiver/little)? Budu rád, pokud se ozvete a jistě se domluvíme k oboustranné spokojenosti. Mám v této oblasti spoustu nápadů a navíc já skutečně little boy jsem ve své duši, nepotřebuji nic předstírat. Jinak jsem prý inteligentní a sympatický, alespoň to o mě říkají... :-)

Praha, kraj Praha

Femdom trochu jinak

14.09.2020 17:41 #150256 nahlásit inzerát

obrý den, Hledám milou a chápavou ženu, ale zároveň přísnou (spíše starší-není podmínkou), která by byla ochotná, ujmout se mladého chlapce v roli: nevlastní matka/teta/chůva, ideálně někoho, kdo ví co znamená, nebo má zkušenosti v MD/lb CG/l (mommy domination/little boy, caregiver/little) Vzala si mě pod svůj dohled a pomohla mi s výchovou, kdy komunikace by probíhala pomocí mailů, nebo mobilních aplikací, ale osobnímu setkání se určitě nebráním, naopak, rád bych našel životní partnerku, ale veliké naděje si nedělám, proto zkouším alespoň tuto placenou cestu. Samozřejmě, za takový dohled zaplatím. Na částce (částkách), bych se rád domluvil individuálně po emailu. K ženám chovám respekt a úctu, ale jako otrok, nebo nula bez práv se opravdu necítím, proto se předem omlouvám případným Dominám, které by mi odepsali. Chápu že trest je trest a nemělo by to být nic příjemného, ale takový ten opravdu ,,tvrdý" přístup je na mě asi moc, nezlobte se. Slušelo by se také alespoň krátce představit, takže. Jmenuji se Honza a je mi 26 let, jsem vychovaný, hodný, pracovitý a snad i inteligentní. Mám rád sport, přírodu a zimu. Nadruhou stranu, rád si zahraju nějakou hru, nebo pustím film, což se odráží v mé prokrastinaci :D Jsem submisivní a stydlivý, což se v normálním životě snažím moc nedávat najevo. Bohužel, i já ,,trpím" svými negativními stránkami osobnosti. Mám problémy s častou masturbací a nedokážu se svých uchýlek (fetišů?) od náctiletých let zbavit, ale to bych asi dále rozebíral spíš v emailu. Jelikož jsem na stránce věnované BDSM, mělo by také padnout pár slov o tomto tématu. V BDSM jsem zacatečník, to znamená, že umlčený a svázáný jsem sice byl, na zadek jsem taky dostal, ale nevím, jestli se to jako BDSM dá vůbec počítat. Trochu více zkušeností mám s feminizací, jelikož to požadovala má ex přítelkyně. Nějaké základní pomůcky mám, stejně tak dámské oblečení. Pokud jste to dočetla až sem, tak Vás můj inzerát něčím zaujal, nebo jste byla jen zvědavá, každopádně, tak jako tak Vám děkuji za čas, který jste tomu věnovala a přeji Vám hezký den :)

Ženy jsou vyšší bytosti

14.09.2020 06:58 #150244 nahlásit inzerát

Madam, dovolte laskavě, abych poklekl u Vašich spanilých nohou a nabídl Vám své služby. Jsem otrok, zaměřený na footfetish a jsem pod patronátem své Paní, která by mne ráda půjčila pro Vaše potěšení, a proto mám od své Paní povoleno pokorně se Vám touto formou nabídnout. Má paní mi nařídila, abych k popisu své postavy použil následující parametry: Vysoký, urostlý muž, který je velmi rád pod nadvládou přirozeně dominantní Dámy, která si ráda nechává hýčkat své krásné nožky. Dovolte prosím, abych směl před Vámi pokleknout a políbit, olízat, namasírovat Vaše krásná chodidla, abyste mohla relaxovat a užívat si své nadřazenosti. Děkuji za Vaši odpověď. Otrok D P.S. Pokud žádáte FO, tak prosím nepiště, smím rozmazlovat jen formou dárků. Děkuji

DOMINUS HLEDA ŽENU I PRACONIHO OTROKA-NI

13.09.2020 19:45 #150240 nahlásit inzerát

ZKUŠENY MLADY HETERO DOMINANT TOM 35 NABIZI LEKCE S/M , BDSM PRO VŠECHNY.(dale i hledam PRO SEBE silně submisivniho OSOBNIHO I PRACOVNIHO otroka-NI , (SUBINkU-DIVKU-ŽENU 18-49 TU I NA VAŽNY 24/7-vztah) , par , tv-trans , apod...co mi budou dlouhodobě sloužit) , PRAHA A OKOLI I CELA ČR,sr.

praha, kraj Praha

ponižování a trestání mladého muže

13.09.2020 16:05 #150234 nahlásit inzerát

hledám ženu z Prahy, která by si chtěla zkusit ponižovat a trestat mladého štíhlého muže s vysportovanou postavou, 34let,185cm/78kg, inteligentní (VŠ), nezadaný, zázemí mám, můžeš být i nezkušená a nebo víc žen, kámošky apod. rád taky posloužím jako nahý sluha na domácí práce, úklid bytu a kutilské práce, dlouhodobý vztah a nebo i jednorázovka, vše diskrétně, najdu?

Praha, kraj Praha

Otrok pro studentku/y

13.09.2020 10:55 #150231 nahlásit inzerát

Zdravím, rád bych poznal studentky žijící v Brně které by chtěly svého otroka. Na domácí práce, posluhu, vybíjení špatné nálady ale i pro pobavení. Rád se nechám zamknout do pásu cudnosti abyste mě měly zcela pod kontrolou. Já 37/174/68 sympatický mladšího vzhledu.

Brno, Jihomoravský kraj

HLEDÁM V SOUKROMÍ DOMINANTNÍ

11.09.2020 15:10 #150220 nahlásit inzerát

Příjemný, voňavý, 40 let Praha...hledám svou dominantní Modlu, trochu "bestii" trochu dámu, která si ráda hraje. Miluji nevyrovnaný poměr kde muž je nahý, žena oblečená, obdivování nožiček v kozačkách, fetish, Ideálně kůže, rukavice, punčochy. Věk nerozhoduje, sympatie ano. Zdravý, příjemný muž, v soukromí s duší otroka. Více mailem a osobně. Plnění touhy a chtíče o kterém nikdo nemusí vědět. Rád bych za dveřmi dělal věci které muži normálně nedělají.

PRAHA, kraj Praha