nahrávám...

Ona hledá jeho

Mladé maso voní ;)

04.12.2023 13:01 #163433 nahlásit inzerát

Pozorně čti! Jsem dominantní žena, která není profi domina. Tudíž placené lekce, úkoly na dálku a jiné hloupé praktiky u mne nehledej. Ráda bych se dlouhodobě, pravidelně nepravidelně scházela s mladším, přirozeně submisivním mužem. Takové přátelství s výhodou, bez lásky a vážného vztahu. Praktiky které miluji : footfetish, facesitting, bootfetish, piss, lehký výprask a mou oblíbenou hračkou je připínák. Prostory nemám, hotel platíš ty ( max 2000 Kč ). Na nerozvinuté zprávy či zprávy typu “ chci být tvůj sub, nebo chci to zkusit” - NEREAGUJI! Civilní foto je samozřejmostí.

Mariánské Lázně , Karlovarský kraj

Lady Iris příjme oddaného otroka

03.12.2023 17:33 #163426 nahlásit inzerát

Mé nálady,přání i rozmary se mění a ty to musíš chápat a chtít. Žádné fňukání a škemrání. Aktuálně mám chuť na ballbusting, výprask, crossdressing a role play. Za dobrou službu budeš odměněn. Pošli kvalitní přihlášku,kterou nepřehlédnu mezi ostatními. Musíš vědět co znamená Femdom a CFNM Můj čas bys měl umět ohodnit a to respektuj.

Výprask na holou

02.12.2023 13:05 #162781 nahlásit inzerát

Přiznej si to, bojíš se, přesto tě to láká, být jako malý kluk potrestán výpraskem na holou, Když ti přísná vychovatelka poručí sundat kalhoty stáhne ti trenky a položí si tě přes kolena a začne sázet jednu za druhou třeba jen rukou, nebo vařečkou popřípadě řemenem nebo rákoskou . Stydíš se, když ti tvou červenou prdelku pěkně pohladí a říká ti, že jsi byl zlobivý a že je to pro tvé dobro. :-) Diskrétnost zaručuji, vlastní prostory mám i spoustu nástrojů. Výprasky jsou mou vášní. Napiš mi do emailu, co tě láká a já se co, nejlépe přiblížím tvé představě. Vhodné pro úplné začátečníky i pro pokročilé spankery. Jestli tě jen myšlenka na výprask vzrušuje, tak proč to nezkusit?! napiš mi email jaké jsou tvé představy a jistě se dohodneme. Moc se těším na tebe i tvou prdelku :-)

když se chce, všechno jde

01.12.2023 17:20 #163404 nahlásit inzerát

Chci, abys sdílel mé nadšení z našich možností. Chci Tě spráskat, chci Tě trápit a chci přitom vidět Tvou radost , oddanost a Tvůj vztyčený úd a sklopenou hlavu! Chci, abys mne na povel dokázal uspokojit v mé touze - svázaný, sedřený, nadržený -rukama, nohama, jazykem, penisem. Chci, abys mi klečel u nohou, abys na mne trpělivě čekal, abys mi pomáhal, abys pro mne pracoval, abys mne miloval. Chci, abychom se doplnili ve svých perverzních choutkách a nebyl mezi námi stud -jen porozumění a láska. Chci, abys do toho šel naplno - s výhledem na doživotní službu. Tvé tělo to pro mne vydrží! Chci, abys mi napsal, představil se a pozval mne na osobní setkání. Chci Tě skutečného -ne na fotkách a na webu. Chci, abych Tě našla - samostatného padesátníka, šedesátníka na úrovni, formálně i skutečně volného a připraveného na nový vztah, s vírou, že já - přísná a sadistická a přírodní 54letá Beranka jsem ta pravá žena pro Tebe. To dáš!

Otrok pro Bohyni

28.11.2023 16:54 #163361 nahlásit inzerát

Chceš sloužit tak nádherné ženě Bohyni jako jsem já? V tom případě buď užitečný $$$. Přijímám na lekce opravdové otroky. Vybírám si. Jsem přísná a sadistická. Vyžaduji poslušnost, péči a solventnost. Otrok by musí vědět, kde je jeho místo. Ty jsi tu proto, aby jsi sloužil mým sadistickým rozmarům, plnil moje přání a rozmazloval mně. Nabízím JEN níže uvedené praktiky: Bičování, výprask, obojek, ballbusting, fackování, vosk, boot fetish, uctívání nohou(ne olizování), roubík, pouta, maska, poutání provazy a řetězy, škrcení, lepící páska, mumifikace, kopání, údery v boxerských rukavicích, ponižování, tresty,trampling naboso či v podpatcích, spit, mučení bradavek, uvěznění v kleci, věznění, pás cudnosti(nasadíš si ho sám),feminizace, wrestling(vyšší cena), uctívání mé osoby, sloužení mi, finanční otroctví, nakupování pro mně. Cena lekce: 3000 Kč, wrestling 5000 Kč. Před lekcí je vždy potřeba předem uhradit zálohu. Piš na email nebo Whatsapp. Nikdy nevolej! Pokud si chceš psát, tak samozřejmě také ne zdarma.

Praha , kraj Praha
731944899

Video kaviar krmení s rozmazáním

28.11.2023 02:00 #163057 nahlásit inzerát

Rána jsou chladná a ty potřebuješ něco teplého do huby! Sám musíš uznat, že ráno už není teplé, a proto mám pro tebe vždycky něco teplého na čem si s chutí pochutnáš. Podívej se na mé nejnovější video, jak si na mých hovínkách pochutnává můj otrok. Podívej se, jak mu to opravdu dopřeji, jak mu chutnají a jak mu s polykáním pomáhám. Kup si mé nové video a pak si ho divoce hoň. Budeš so jej pouštět pořád dokola až tvá chlouba bude od neustálého honění celá rozedraná. Tak mi hezky zavolej, slušně se představ a poníženě mě popros o video! Cena 500 Kč video odesílám zde přes WhatsApp po zaplacení

MRD ANÁLU

21.11.2023 10:12 #163259 nahlásit inzerát

Volat dopředu mužou i začatecníci ráda je zaučím .žádný strach že tohoto macka nezvládneš začinam malým .duležité je ty mit dobrou náladu a užívat si to

Praha , kraj Praha
702684637

bez hranic

17.11.2023 19:57 #163151 nahlásit inzerát

Přirozeně dominantní žena. Moji doménou a láskou je mužský anál, Footfetish , Spanking , kukla, obojek, pouta..........miluji facesitting. Svět BDSM je úžasný a nemá hranic. Proto je pojď se mnou překračovat..... Toužím po muži , příteli, milenci, parťákovi a partnerovi v jednom..... ,Praha,Beroun,Plzeň,,,,,Nejsem profi domina!! hledám opravdovost a stálost.

LEKCE S DOMINANTEM !

05.11.2023 10:49 #163059 nahlásit inzerát

Je to sexualni lekce s mým dominantem ktery je už osvedčený a zvladá te i pořádne ošukat ma velký i tlustý nenasytný penis nemam ho zmerenyho a ani fotky jeho mužství neposilam .proste je dobrý u lekce jsem i já volat dopredu .setkaní preferujeme vikendy

Praha , kraj Praha
702684637

Bič a nožky v hlavní roli!

02.11.2023 11:27 #163026 nahlásit inzerát

Užívám si dlouhé výprasky,kdy bič sviští vzduchem a mám tě v hrsti. Za odměnu mi můžeš opečovávat nožky v samodržících punčoškách. Udělám si z tebe pokusného králíka zamčeného v pásu cudnosti!Umím být krutá s úsměvem na rtech.

BDSM toy?

15.10.2023 18:47 #162813 nahlásit inzerát

Atraktivní elegantní štíhlá bruneta 36 let přijme pro svoji zábavu čokla, sluhu, otroka, prostě “to něco” na co zrovna mám náladu. Jednorázovky mě nebaví. Šikovná toy musí mít úroveň. A je už na tobě, co si pod tím slovem představíš. Hledáš-li sex ani se neobtěžuj mě kontaktovat! Baví mě pestrost, adrenalin a zážitky. Oblíbené: spank i bolest, ponižení, mumifikace, vosk, feminizace, psychologické hry, nucená nahota, výslech a hra na klíčnici. Otrockou daň očekávám. Nebude-li správná energie, nedomluvíme se. A tak to má být. Do předmětu napiš: BDSM hračka.

Výprask na holou pro nezbedného chlapce - Spanking OTK in Prague for a naughty boy

02.10.2023 23:37 #153502 nahlásit inzerát

Výprask jako adrenalinový zážitek! Výprask OTK Rukou, kartáčem ,vařečkou, pěkně rázně a opravdově bez stopky Hledá se nezbedný chlapec, co zlobí a třeba sexuálně obtěžuje svoje spolužačky a potřebuje zjistit jaké to je být v jejich kůži a nemoci s tím nic dělat. Za své chování je předvolán do ředitelny k přísné a možná trochu zvrhlé paní ředitelce. Určitě si to tak nějak představuješ: přijdeš do ředitelny na kobereček. Paní ředitelka tě vyzve ať si rovnou sundáš kalhoty a povíš jí jak si zlobil. Pojď sem a ohni se, přikáže. Přehneš se přes její kolena v punčoškách stáhne ti trenýrky, poručí, "pořádně vyšpul tu tvojí pěknou prdelku" pohladí jí a pak začne sázet : Rána, bolest.. doznívá a další Rána, bolest.. doznívá a znovu a znovu. Zkušená Paní Vychovatelka ví, kdy má uhodit a kdy má počkat, aby sis to pěkně vydýchal, kdy pohladí ztrápený zadeček. Provedu tě výpraskem k odpuštění... hříchů, napětí a stresu v přítomném okamžiku. Jen Ty a Já, teď a tady. Nemyslíš na problémy, na práci, jen se soustředíš na každou ránu, která padne a čekáš další a další. Přijď mě navštívit v mé učebně ať už si zlobil nebo ne. Platí se školné. Můžeme hrát hry nebo ne, záleží jen na tobě jaké máš představy. Ale když už se do toho dám, dokáži být i neoblomná. Mám pádnou ruku, ale i jiné různé výchovné a trestné nástroje jako řemeny, vařečky, rákosky. Intenzita výprasku se dá dohodnout. Výpraskem to rozhodně skončit nemusí :-) Tak neváhej a napiš a a já ti stáhnu trenky a začnu je sázet. Na konci mi můžeš poděkovat políbením nožičky, nebo nemusíš. Záleží jen na tom, jaké jsou tvé představy. Výprask sám o sobě je zážitek. a když se k tomu přidá i lehké zvrhlé zneužití nezbedného chlapce (mučení bradavek, rektální měření teploty, klečení s nastavenou prdelkou, osahávání na intimních partiích, popřípadě i lehký výprask přes nezdárného šulina nebo koule atd. Nakonec nucená masturbace, ....záleží na představě a předchozí písemné dohodě) tak se ze zážitku může stát zážitek nezapomenutelný. Jistě po něčem takovém toužíš, když jsi zde na těchto stránkách. Tak najdi odvahu a splň si své sny ! Už teď se těším na tvou představu i tvou prdelku :-) za mé 8 leté působení najdeš spoustu takový splněných představ. fotky jsou mé reálné jsem tam já a jeden již šťastný nezbeda:-) Diskrétnost a zdraví zaručeno - For a naughty boy from abroad I also speak English

Praha 3 , kraj Praha

Sub do vztahu?

25.09.2023 10:51 #162548 nahlásit inzerát

Ahoj, najdu tady někoho, kdo hledá normální, krásný, romantický vztah okořeněný lehkým BDSM? Ideálně z okolí Prahy. Hledám někoho mladšího, ve mně blízké věkové kategorii cca do 26 let, upřímného, empatického a spíše klidnějšího. Nejsem žádná profi domina, takže s jednorázovými nabídkami ani FO mi nepište. Chtěla bych k sobě rovnocenného partnera, s kterým budeme společně budovat dlouhodobý vztah... Pokud tě taková představa naplňuje, určitě mi napiš, představ se a když budou sympatie z obou stran, třeba se pak poznáme blíže. ;) Mě láká facesitting, pegging, chastity, bondage, trocha bolesti...

Praha, kraj Praha

PŘIJĎ ZAŽIJ

23.09.2023 09:15 #162534 nahlásit inzerát

LÁkÁ TE SCHUZKA V MUČÍRNE?TAK VOLEJ! PROŽÍVÁŠ NADRŽENOST.NATEŠENOST A NERVOZITU.UŽ JEN KDYŽ S MADAM VOLÁŠ ?BRNÍ TI KOULE .KDYŽ MYSLÍŠ NA NÁVŠTEVU?PULZUJE TI OCAS .ALE TO NENÍ KVULI SEXU .ALE KVULI MNE .ZE MYSLIŠ JAKÉ TO BUDE TVÁ 1.NÁVŠTEVA

Praha , kraj Praha
702684637

Výpraskové casino aneb nová akce slečny P. s dalším nezbedníkem pro zábavu

21.09.2023 13:28 #162202 nahlásit inzerát

Výchova a Výprask ve VIPD má být hlavně pro zábavu, a tak jsme tuto akci ve třech, kde měla dostávat i slečna P. a holou prdelku, pojali trochu více rozverně a hravě. Nejdříve jsem však musela slečnu řádně zaučit, když měla hrát o to, jestli dávat nebo dostávat, aby to neflákala! Proto dostal Leoš (Leontýnka) svůj řádný výprask od nás obou na zahřátí a pak si slečna P. zkusila jaké to je, dávat rány tou největší Vařečkou a později i Bičem. Je velmi učenlivá. Co myslíte,? chcete něco takového zažít? Umí dávat i dostávat. Láká tě společný výprask s další ženou nebo se jen podívat na fotky a videa napište mi. Už se na tebe těším Vaše Paní Vychovatelka