nahrávám...

Ona hledá jeho

Hledá se něžný subík

16.05.2021 19:16 #151824 nahlásit inzerát

Ahoj, hledám si touto netypickou cestou partnera pro život, tudíž nenabízím žádné pravidelné služby ani nehledám někoho skrz FO. Ve světě bdsm jsem hodně na hranici s vanilkou a jde mi spíš o intimitu na úrovni psychické. :) V reálu bychom se mohli tvářit jako normální pár. Pokud jsi mladý (20-25) roztomilý sub, kterému by nevadilo v intimních chvílích trošilinku drsnější zacházení (opravdu spíš jen symbolické, intenzivnější vyloženě jen na tvé přání), jako je třeba chycení za vlasy jen proto, abych se šeptem mohla zeptat, komu patříš s očekáváním poslušné odpovědi, nasazování obojku, vodítka, příp oušek, lehká (nebo na tvé přání i větší) feminizace, případně postupně třeba i strap on, neboj se ozvat. Není to výčet toho, co bezpodmínečně vyžaduji. Je to jen nástin toho, co by se mi mohlo líbit. :) Nejsem profík ani zkušená domina, co by za sebou měla desítky otroků... Jsem obyčejná 20letá holka, která tak nějak tuší, co ji láká, ale neměla to možnost pořádně zkusit. Hledám někoho, kdo by mě miloval stejně tak, jako já jeho. Někoho s duší snílka, kdo se rád cítí podřízeně, ale zároveň touží po něze, polibcích a milých slovech. Navzdory tomu, že se cítím být dominantní, svou náklonnost moc ráda projevuji a ukazuji. Avšak je tu pár ALE: Měřím jen 161 cm, takže je potřeba počítat s tím, že bych ti občas i při běžném životním provozu, kdyby se nikdo zrovna nedíval, poručila kleknout na kolena jen proto, abych tě mohla vroucně políbit na čelo (letmé polibky mimochodem patří mezi mé oblíbenosti) a vzápětí tě zas nechala jít. Vážím okolo 58kg, mám opravdu krátké mahagonově-čokoládové vlasy, hnědá kukadla, malinkou jizvu přes obočí a celkově velmi ženskou postavu. Přesto by bylo fajn, kdyby můj partner cítil alespoň zvědavost ke stejnému pohlaví, protože vzhledem umím být velmi flexibilní a mívám období, kdy je mi pohodlnější vypadat jako kluk (a bravurně tak mást cizí lidi :P). Jindy zas ráda nosívam sukně, přilnavé oblečení na zvýraznění ženských předností, a ačkoli make-upu moc neholduji, ráda si dopřeji řasenku a oční linky. Jsem introvert a byť cizí lidi toleruji, určitě ode mě nečekej lásku k fesťákům, velkým party, obřím kolektivům atp... ráda čtu, píšu, výtvarničím, trochu sportuju, miluju zvířata, koukám na akčňáky a podporuji všechny bytosti, které to potřebují :) Mám na těle pár tetování, hrozně ráda vymýšlím hloupé vtipy (puny) a není mi cizí um udělat si srandu ze sebe samotné. Sex u mě rozhodně nepatří mezi priority ve vztahu. Podstatnější je pro mě ta interní intimnost a důvěra. Pokud jsi dočetl až sem, pak moc děkuji. Jestli tě nic z výše uvedeného neodradilo, neboj se napsat. :)

Praha, kraj Praha

Výprask na holou - Spanking in Prague

16.05.2021 10:29 #150700 nahlásit inzerát

Zažij trestný nebo výchovný výprask z rukou přísné ale i spravedlivé Paní Vychovatelky. Napiš mi a já ti vysvětlím rozdíl. Mohu tě jen ohnout přes koleno a naplácat ti na holou nebo připoutat ke kozlíku a nemilosrdně ti vyplatit, co si zasloužíš. Tvé slzy a prosby na mě neplatí, nepřestanu dokud nepadne poslední rána. Vše, co dělám, dělám pro radost a tvoje dobro, ale platí se školné . Jde mi především o atmosféru. Nejsem domina u mě vulgarity nečekej, ale přísnost a důslednost to ano! Na konci mi můžeš poděkovat i políbením nožičky, ale není podmínkou. Napiš mi tvé zkušenosti a představy a jistě se nějak dohodneme. i já ti o sobě napíšu více.

Praha, kraj Praha

Uctivani nozek

11.05.2021 08:39 #152677 nahlásit inzerát

Uctivani nozek a kozacek nebo lodicek a i paskovych bot volat s predstihem realna ajce u me Praha5 .zkusena dimina 13 let praxe .rada prijmu i zacatecnuky .nemusis se stadet dojit

Praha, Královehradecký kraj
702684637

Výchova a výprask v Praze

10.05.2021 23:12 #149310 nahlásit inzerát

Zlobil si? Zasloužíš na prdel? Nebo chceš jen zkusit jaké to je dostat jako malý zlobivý kluk na holou? Jsem přísná paní Vychovatelka, co dává výchovné i trestné výprasky na holou, jako ve škole. Nejsem klasická domina jde převážně a hlavně o výprasky a tvou výchovu. Nemůžeš mít stopy? zkus výprask rukou popřípadě řemenem. Chceš mít pruhovanou prdel, že si na ní týden nesedneš? přijď a já na tobě vystřídám své rákosky. Neboj, vše tě nechám vydýchat , vždyť to má být zážitek pro oba. Výprasky miluji a trefu mám excelentní. Tak neváhej a napiš mi jaké máš představy, za co a jak zasloužíš, já ti určím trest a pak mě ani slzy ani prosby neoblomí. Může to být za trest, jako hra nebo jen tak, pro radost. Má ředitelna se nachází blízko Hlavního nádraží (10 minut chůze) na Praha 3, tak neotálej a předstup na kobereček a uvidíme co s tebou. Platí se školné. Má specialita je výprask rukou přes kolena . Na konci mi můžeš poděkovat třeba políbením nožičky (viz foto v inzerátu), vše záleží na domluvě. Výprasky dělám ráda, ale pro hlavně pro Tvé dobro. :-)

Praha 3, kraj Praha

Mužská děvka v dámském k ošukání

02.05.2021 14:07 #150002 nahlásit inzerát

Na příkaz své Bohyně, se zde nabízím jako její děvka, já celá oholená a v dámském prádle. Dělám orál a je možné mě šukat do moji anální kundičky. Uvedené praktiky jsou možné pouze s kondomem a za FO pro moji Bohyni. Akce je časově omezená a bude se konat 12.5. v odpoledních hodinách na azylu v Hradci Králové

osobniotrokpromadam@seznam.cz

Výprask na holou - Spanking in Prague

28.04.2021 00:14 #150498 nahlásit inzerát

Jistě to znáš, nebo si to aspoň představuješ: Rána, bolest.. doznívá a další Rána, bolest.. doznívá a znovu a znovu. Zkušená Paní Vychovatelka ví, kdy má uhodit a kdy má počkat, aby sis to pěkně vydýchal, kdy pohladí ztrápený zadeček. Provedu tě výpraskem k odpuštění... hříchů, napětí a stresu v přítomném okamžiku. Jen Ty a Já, teď a tady. Nemyslíš na problémy, na práci, jen se soustředíš na každou ránu, která padne a čekáš další a další. Přijď mě navštívit v mé učebně ať už si zlobil nebo ne. Platí se školné. Můžeme hrát hry nebo ne, záleží jen na tobě jaké máš představy. Ale když už se do toho dám, dokáži být i neoblomná. Mám pádnou ruku, ale i jiné různé výchovné a trestné nástroje jako řemeny, vařečky, rákosky. Záleží jen na čem se dohodneme. Tak neváhej a napiš a a já ti stáhnu trenky a začnu je sázet. Na konci mi můžeš poděkovat políbením nožičky, nebo nemusíš. Záleží jen na tom jaké máš představy. Výprask sám o sobě je zážitek. Tak neváhej a ozvi se! Už teď se těším na tvou prdelku :-)