nahrávám...

Otrok hledá dominu

Hledá se Paní

04.07. 2020 nahlásit inzerát

Dobrý den moc bych chtěl poprosit Dominantní Paní o čas který vynaloží na mojí výchovu. Nechovám se jak mám a zasloužím si jen jedno a to stáhnout kalhoty a boxerky přehnout se přes cokoliv a dostat dlouhý a důkladný výprask na holý zadek. Je zde Paní která by mě třeba pravidelně trestala a bavilo by jí to ? Ja 40/185/89 z Prahy mobilní bez prostor. Nástup možný ještě dnes. Přeji hezký a pohodový den a těším se brzy na nástup k vám na kobereček. Karel

Praha , kraj Praha
603577189

Nucená masturbace před vámi

04.07. 2020 nahlásit inzerát

Hledám ženu (nebo kamarádky) , která bude koukat jak se před ní sám uspokojím a bude u toho poroučet a ponižovat mě. Na váš příkaz se před Vámi uspokojím, spolykám. Můžete mě pomočit a přikázat cokoliv. Já 38/190/99. Zdraví, diskrétnost, fér a vážná domluva. Přijet mohu i větší vzdálenost.

Brno, JM, Vysočina , Jihomoravský kraj

Živé wc a toaletní papír

03.07. 2020 nahlásit inzerát

Hledám dominantní, perverzní ženu bez zábran, která mě použije jako živé wc pro svůj piss, celého mě počurÁ i opakovaně, udělá mi roubík ze svých počuraných kalhotek, donutí mě se do nich vystříkat a vše olízat. Můj jazyk rád poslouží jako toaletní papír pro Vaše očištění po vymočení a případně i Vaše naprosté orální uspokojení. Jsem 37, vysoké urostlé postavy, normální muž.

Pracovní, úklidový otrok

30.06. 2020 nahlásit inzerát

Hledám ženu, nebo kamarádky (třeba společně bydlící studentky), která mě bude používat jako svého sluhu pro domácí práce všeho druhu, údržba a opravy v bytě, domě, na zahradě, úklid, apod... Nárazově, dle vašich potřeb. V týdnu možná i celodenní služba. Odměnou mi bude váš výsměch, ponižovat a ztrapňovat mne můžete jakkoliv podle své libosti. Jsem 39, vysoké urostlé postavy. Úroveň, inteligence, diskrétnost.

Brno , Jihomoravský kraj

BDSM vztah

29.06. 2020 nahlásit inzerát

Hledam dominantni zenu k dlouhodobemu setkavani. Chci být sluhou, otrokem, devku. Nehledam zadnou profesionalku, ale normalni zenu, ktera je rada dominantni. Mohu zarucit jistou uroven, diskretnost a zdravi. FO možná.

Hledá se Paní

29.06. 2020 nahlásit inzerát

Hledám zde Paní která by si podala neposlušného kluka jako jsem já, chtěl bych po dlouhé době poznat jaké to je se dostavit na kobereček dominantní paní která mě sváže abych se nemohl bránit a udělí dlouhý a důkladný výprask který si určitě zasloužím. Nebráním se prohlídkám a na všem co se dá domluvit. Najdu už konečně ? Ja z Prahy mobilní věk 40 let. Pravidelnost uvítám.

Praha 9, kraj Praha
603577189

Doživotí ve sklepě

28.06. 2020 nahlásit inzerát

Dobrý den, jsem otrok pocházejíci ze Slovenska, je mi 25 let a vím že moje přání je poněkud bizarní. Rád bych tady našel dominantní ženu, dominu ktéra mě uvězní na hodně dlouhí čas i nekolik let, nebránim se i tomu když me uvězníte navždycky. Nechci být už víc na slobode, nebaví mě to. Chci být ve sklepě, v rětezích...Pokud se tady najde Madam ktéra si na tohle troufne, ať se mi ozve přes e-mail, budu rád když se dohodneme.

Pantyhose pulling

28.06. 2020 nahlásit inzerát

Zdravím zde všechny dámy a děkuji, že čtete můj inzerát. Hledám pravidelné schůzky s dámou, které není cizí praktika "pantyhose pulling". Vím co hledám, proto prosím odpovědi jen od dam, které tohle baví. Nejlépe Brno - Olomouc - Pardubice - Jihlava. Já zkušený, slušný a solventní.

Nahý domácí sluha

27.06. 2020 nahlásit inzerát

Hledám ženu z Prahy a okolí, které se nechce uklízet a ráda by měla svého nahého sluhu na pravidelný úklid bytu/domu, domácí práce a masáže. Já 34let, vysoký, sportovní postavy, 185cm/78kg, inteligentní (VŠ) a na úrovni. Trestání výpraskem na holou možné. Najdu?

Praha, kraj Praha

Vyprask

27.06. 2020 nahlásit inzerát

Dobrý den, hledám ráznou ženu, která by mi v rodině-výchovném stylu pořádně nasekala na zadek (rukou, vařečkou, páskem, prutem nebo rákoskou). Takový domácí výprask za vysvědčení. Žádné perverznosti nebo přílišná vulgarita. Je mi 35 let, štíhlý, slušný, inteligentní, submisivní.

Praha, kraj Praha

Najdu ?

27.06. 2020 nahlásit inzerát

Ahoj hledám zde a stále marně tak to zkusím naposledy snad budu mít štěstí. Jsem dalo by se říct sám a chtěl bych to konečně změnit. Pohodář co hledá holku na krásné věci co prožijeme spolu, někam zajet na pěkný výlet či jídlo, kino a tak. Už mi bylo 40 let a občas si zajdu do fitka když je čas a pokuď by si chtěla můžeme tam chodit i spolu. Když někdy dojde na postelové hrátky jsem switch jednou nahoře a klidně i se nechám vézt jsem pro cokoliv. Pracuji jako řidič a jsem mobilní.

Praha 9, kraj Praha
603577189