nahrávám...

Otrok hledá dominu

Domina ze Šluknovského výběžku? Ideálně romka?

03.10.2022 15:01 #158658 nahlásit inzerát

Hledám opravdu krutou, nekompromisní, sebevědomou Madam nebo i skupinu žen. Nechám se pevně spoutat a zamknout ve sklepě, v kobce nebo na jiném místě. Můžete mě takto držet dlouhodobě a více se o mě nestarat. Nebo mě zavřít spoutaného do jámy a využívat jako WC, házet na mě zbytky jídla, odpadky atd. Více informací emailem.

Liberec, Liberecký kraj

Atraktivní otrok hledá přísnou Madam, přitahuje mě starši a silnější.

03.10.2022 09:05 #149533 nahlásit inzerát

Dobrý den Madam jsem poslušný pohledný otrok, žijící na úrovni a hledám Madam pro kterou budu jen úplná špína a nula na používání.Moc mi už chybí Madam a plně sloužit ke všem Vašim choutkám jako nula zcela bez práv. Když Madam poručí bez řečí splním všechny příkazy. Vylížu zadek jako nula a budu sloužit úplně na vše co Madam řekne jako zmrd bez práv. Nechám se zmlátit nakopat ojet prdel, budu i Vaše WC a vše pro spokojenost Madam. Přitahuje mě moc starší i silnější Madam ale na vzhledu nezaleží, jsem jen debil co si nemůže vybírat a Madam vždy obdivuje. Jsem jinak sub který žije na úrovni ale pro Vás jen nula a blb na použití.. Nehledám placené profi lekce. subsexprodominu@seznam.cz

Nucené lízání a piss

03.10.2022 06:42 #158474 nahlásit inzerát

Hledám dominantní, perverzní ženu bez zábran, která mě použije jako živé wc pro svůj piss, celého mě počurÁ i opakovaně, udělá mi roubík ze svých počuraných kalhotek, donutí mě se do nich vystříkat a vše olízat. Můj jazyk rád poslouží jako toaletní papír pro Vaše očištění po vymočení a případně i Vaše naprosté orální uspokojení. Budu vaše rohožka, plivátko.... Jsem VŠ 40 190 99. Brno, JM, Vysočina. Muzet být i dvě

Brno , JM, Vysočina, Ok, Zl atd ., Jihomoravský kraj

Návštěvy u Madam v soukromí

02.10.2022 19:50 #158648 nahlásit inzerát

Jsem perverzní sub 55/180/92 Po rozpadu dlouhodobého vztahu s dominantní Madam hledám dominantní a perverzní Paní ke které bych dojížděl do soukromí a plnil veškerá její přání . Piss,cbt,elektro šoky do penisu,varlat a análu,(přístroj mám),footfetish,nucení ke střiku semene atd.Nemám zájem o lekce a nestojím o občasnost.Rád bych takovou ženu natrvalo.Uvítám i vztah.Spíše starší Madam 50 + (není podmínkou).Samozřejmostí je finanční výpomoc ,úklid,drobné údržbářské práce,odvoz kamkoliv atd.Nejlépe sever čech,ale není podmínkou.Momentálně pouze víkendy.

Pracovní, úklidový otrok

02.10.2022 17:06 #158516 nahlásit inzerát

Hledám ženu, nebo kamarádky (třeba společně bydlící studentky), která mě bude používat jako svého sluhu pro domácí práce všeho druhu, údržba a opravy v bytě, domě, na zahradě, úklid, řemeslné práce apod... Nárazově, dle vašich potřeb. V týdnu možná i celodenní služba. Odměnou mi bude váš výsměch, ponižovat a ztrapňovat mne můžete jakkoliv podle své libosti. Jsem 39, vysoké urostlé postavy. Úroveň, inteligence, diskrétnost.

Brno a velmi široké okolí , Jihomoravský kraj

Handjob

02.10.2022 16:30 #153338 nahlásit inzerát

Miluji tvrdé honění ocasu, spojené s bezmocí a budu velice vděčný za odpověď od ženy, která v tom má stejné zalíbení jako já, ale i od ženy, kterou to láká, ale neměla ještě příležitost to pořádně zkusit. Já se zkušenostmi, prostory a chutí snášet opravdu tvrdé zacházení.

Toaletni otrok hleda dominu ci dominy

02.10.2022 09:40 #158639 nahlásit inzerát

Ja kluk 32. Toaletní otrok hledá dominu. Chci slouzit jako wc záchod pro dominantní ženu, či ženy, max. 4 ženy, chci být jen otrok který slouží jako živé wc pro ženy. Mám rád fetish, footfetish, škrcení, facesitting (bez kalhotek, tvrdé rajtování na obličeji bez slitování),tvrdé znásilnění ženami, pissing (polykám), vomit(nucené polykání), pliváni do pusy(polikám), svazování, fackování, tresty, šlapání po těle, farting do pusy, lízání kundičky(rád neumytou kundičku, klidně meumytou i několik dní), lízání řitního otvoru(jazyk zasouvám dovnitř na příkaz), polykání všech tekutin ženy, kromě krve, dušení klínem a prsama a ještě vše co vás napadne, jsem jenom otrok. Max. 4 ženy na jednou ve věku 18-35.

Nucená masturbace před Vámi

02.10.2022 07:50 #158473 nahlásit inzerát

Hledám ženu (nebo kamarádky) , která bude koukat jak se před ní sám uspokojím a bude u toho poroučet a ponižovat mě. Na váš příkaz se před Vámi uspokojím, spolykám. Můžete mě pomočit a přikázat cokoliv. Já 40/190/99. Diskrétnost, spolehlivost, fér a vážná domluva. Přijet mohu i větší vzdálenost.

Brno, JM, Vysočina, Ol, Zl atd ., Jihomoravský kraj

Dlouhodobý výcvik

01.10.2022 17:21 #158637 nahlásit inzerát

"A teď mi kup tamtu kabelku a pak mi umyj záchod, já tě pak za to seřežu a potom hned vypadneš" anebo "Chci asi tak 10 ran, auu, to bolí, kolik jich bylo, pět? Tak to stačí a teď ještě strap-pn, abych se cítil ponížený, a až se udělám, tak končíme..." Tak tohle jsou přesně přístupy, o které nemám zájem. Hledám zkušenou, empatickou Dominu mezi 40-60 lety z Brna nebo okolí , kterou baví objevovat a posouvat hranice možného díky pravidelnému výcviku. Lekce vede vždy podle svého, užívá si hru, vzrušení, slzy i pláč, bezmoc pevně spoutaného těla, ráda sleduje vnitřní boj, kdy otrok váhá, zda už použít stopku nebo pro Paní ještě ránu vydržet. Ví, kdy má přitlačit a kdy naopak povolit, kdy stačí pokárat a kdy je potřeba přísně potrestat. I když lpí na poslušném a pokorném chování, které si neváhá vynutit í silou, nikdy nezapomíná na aftercare a stavební kameny Ds vztahu. Kameny, jimiž jsou vzájemná důvěra, respekt k soukromí i dohodnutým pravidlům, vědomí, že se jedná o hru a otrok není něco méněcenného jen proto, že je připraven zažít to nejhorší ponížení a nejkrutější zacházení. Jsem skoro padesátník s menšími zkušenostmi a nízkým prahem bolesti, ostýchavý, introvertní. Žádný atlet, pokud je pro Vás vzhled důležitý, chcete vysokého chlapa s velkým M, nejsem ten pravý. Pokud dáváte přednost intelektu, přirozené submisivitě a otevřené komunikaci, tak Vás snad nezklamu. Budu velmi poctěn, pokud se mi ozvete, rád Vám o sobě napíšu více, případně uvedu své možnosti, ať už časové, finanční a další, pokud napíšete Vaše požadavky.

Brno, Jihomoravský kraj

Oddaný otrok

30.09.2022 21:41 #158428 nahlásit inzerát

Velice mě přitahují panovacne dominantní ženy, jsem nezadany sub je mi 46let měřím 187 cm a mám atl. postavu. Toužím patřit takové dámě která si chce vychovat otroka pro své potřeby, pobavení, na práci jako sluhu, nejlépe dlouhodobě. Budu svou Paní uctívat, maximální oddanost a pokora je samozřejmostí, věk není důležitý. Jen chuť ovládat a vlastnit otroka.

Otrok pro Vás.

30.09.2022 06:45 #156452 nahlásit inzerát

Jsem silně submisivni a toužím patřit přísné dominantní ženě kterou baví zacházet s otrokem jako s kusem hadru. Chcete vlastnit někoho kdo Vás bude obdivovat, uctívat a stane se Vašim majetkem? Tak prosím o odpověď, plně se Vám podřídim. Já otrok 46/189.

Obsluha, otrok pro ženy

29.09.2022 20:13 #158515 nahlásit inzerát

Hledám dominantní dívky, ženy, kterým bych musel posluhovat a být ponižován při jejich oslavě, večírku, posezení. Můžete mě poplivat, pomočit, nacpat mi kalhotky do úst, udělat mi náhubek z vaší použité vložky, budu se muset před vámi vyhonit, cokoliv se vám zlíbí. Po domluvě si můžete udělat foto a video dokumentaci. Zajistím občerstvení, odměna dle dohody. Jsem z JM kraje, cestuji po celé ČR, po domluvě není problém přijet kamkoliv. 40 let, zdravý, inteligentní muž.

Po domluvě kdekoliv

Hledám svou Paní a Vládkyni.

29.09.2022 18:09 #157934 nahlásit inzerát

Mám vyřešenou minulost jsem nezadany silně submisivni 49/189 /89 a hledám dominantní protějšek, přísnou ženu kterou budu uctívat a která mě totálně ovládne a bude určovat a řídit celý otrokův život. Hledám dlouhodobý vztah kde Paní jen porouci a rozkazuje a otrok plní příkazy. Bez věkového omezení.

Hledám reálnou skutečnou dlouhodobou otrockou službu, Ds vztah.

29.09.2022 14:20 #158190 nahlásit inzerát

Hezký den přeji. Moc rád bych se reálně seznámil s přísnou perverzní sadistickou Dominantní Slečnou, Paní, Párem Prahy a širokého okolí, co by měla - měl zájem reálně poznat, vychovat si a vlastnit svého poslušneho, plně oddaného totalniho sub masoch otroka, sluhu, služku, čubku, zmrda pro mučení, hračku pro své potěšení, poskoka pro své pohodlí, řidiče, pracovního, toaletniho, sexualniho, cuckold otroka na dlouhodobou, trvalou otrockou službu, Ds vztah, perverzní bdsm akce hrátky, nebo jen jako spolehliveho sub kamaráda .. Vše plně podle Vašich představ a přání Jsem 49r 190/110, 18/5 nezadaný, nezávislý, nepromiskuitni, diskrétní muž, gentleman, v běžném životě spíš dominantní, společenský, sportovní typ, nekuřák, mobilní a časově flexibilní, v hlavě i srdci srovnaný se svou rolí otroka, upřímný a nekonfliktní. V bdsm jsem zkušený, bez zábran a předsudků, všestranně využitelný otrok, zručný na veškeré práce ve Vašem SM studiu i soukromí, prácev domě i venku, taky vyrábím bdsm nábytek a vybavení mučíren, nebráním se zamčení do pasu cudnosti, cuckold vztahu, otrocké smlouvě, v budoucnu třeba i možnosti 24/7 a všemu co si jen budete přát, můžete mně ponižovat, mučit, trestat, vyuzivat jak jen budete chtít. Vše absolutně seriózně a upřímně. Nehledám ale jednorázové lekce, ani virtuální otroctví. Hledám bdsm životní styl. otrok Alex

Praha , kraj Praha

Vzdám se dominantní romce

29.09.2022 11:10 #158060 nahlásit inzerát

Nechám se zbavit svobody,ovládnout atd. Budu jen váš majetek.Odevzdám se a vzdám se do moci dominatní romce,která by mě chtěla věznit svázaného nebo na řetězu a užívat si moje věznění a bezmoc doživotně a dělat si se mnou co bude chtít.

D/s vztah.

29.09.2022 06:08 #157244 nahlásit inzerát

Chcete otroka vlastnit, ovládat a řídit mu celý život? Chcete někoho kdo neodmlouva, poslouchá na slovo a koho si můžete vycvičit jak Vás napadne? Rád se naprosto odevzdám do rukou silně dominantní ženy, nejlépe dlouhodobě a třeba i 24 /7. Jsem z Prahy 47/186/89.Plně se přizpůsobím Vašim představám.

Hledám svou jedinou Paní.

28.09.2022 13:50 #157820 nahlásit inzerát

Nehledáte žádnou hru ale skutečného otroka který bude patřit jen Vám? Chcete otroka vlastnit a vychovat si ho podle svých představ a potřeb? Vyhovuje Vám silná submisivita a maximální oddanost? Toužím sloužit a patřit takové dámě, uvítám dlouhodobou službu. Nezáleží na věku a vzdálenosti ale na touze vlastnit, ovládat a řídit otroka. Sub 45 188.