nahrávám...

Domina hledá otroka

TOP
TOP

👌 Studio SM Hedone 👌

#162475 nahlásit inzerát

❗ NOVINKA - Nabízíme volné kapacity novým tvářím. Pokud tě zajímá spolupráce se zavedeným BDSM studiem - napiš/zavolej ❗

Studio HEDONE má otevřeno každý den. Nespočet BDSM pomůcek, nábytku a veškerých pomůcek, které ocení začátečníci, ale i pokročilí. Spolu s krásnými a šikovnými dominantními slečnami vytváří příjemnou atmosféru, pro prožití těch nejdivočejších fantazií. Těšíme se na vás, DreamTeam HEDONE

❗ Kdy a ke komu se lze objednat naleznete na webu studia ❗

Pro rychlejší komunikaci doporučujeme použít telefonní číslo (hovor/whatsapp).

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

MADAM ALENA

13.06.2024 01:00 #166381 nahlásit inzerát

Sexy, mladá, krásná... ráda se bavím a bdsm mě opravdu baví, máš šanci se přijít přesvědčit. TRAMPLING, KLYSTÝR, CÉVKOVÁNÍ, PISS, PÁNSKÝ ANÁL, PÁNSKÝ FISTING, VYŠETŘENÍ PROSTATY, KOULÍ, ODDALOVÁNÍ ORGASMU, TRAMPLING, WAX PLAY, PISS, DILATACE, PLUGGING, KLINIK PRAKTIKY, LATEXOVÉ LŮŽKO, MUMIFIKACE, SVAZOVÁNÍ, VÝPRASKY, TORTURY, DARK SESSION, FEMINIZACE, PONIŽOVÁNÍ, FOOTFETISH, BOOTHFETISH, ELEKTRO, BREATHPLAY, ROLE-PLAY a další. Veškeré praktiky Soft, Hard Sm, Clinic, Fetish. Zavolej a rezervuj si setkání.

Preventívna prehliadka od doktorky a sestričky

13.06.2024 00:18 #166739 nahlásit inzerát

Přitahuje tě prostředí ordinací, outfity které vidíš jen v nemocnicích na sestřičkách a chtěl bys zažít klinik praktiky? Doktorka a sestrická tě očekávají v jejich vybavené ordinaci. Sestřička tě svlékne do naha, umyje, popřípadě vyholí, udělá vícenásobný klistýr aby tě připravila na další procedury. Pořádně tě připevní do křesla a paní doktorka tě hned na začátku hloubkově vyšetří a prohmatá prostatu. použije k tomu různé předměty od prstů, roztahováku, análního kolíku a dalšími zdravotnickými pomůckami třeba až po celou ruku. Později ti sestřička podváže koule a dopodrobna vysetří ten tvůj odkrvený penis, začne mačkat žalud, přechází níže a skončí u koulí, které transfúzním setem pořádně napustí a zvětší. Zvětšíme ti také močovou trubici za pomoci dilatátoru různých velikostí. Taky tě vycévkujeme a napusťíme ti močový měchýř. Při tom všem bude tvůj penis a anal připojen na elektrozařízení. Pokud však nebudeš spolupracovat, budeš navlečen do kazajky a strčíme tě na samotku.) Poslední krok, bude odběr semene naším přístrojem. Pokud se chceš objednat tak napiš sestřičce přes WA. Voľné terminy od 15-23.6

Úplne posledná možnosť sa objednať na lekciu! Demonia Noir v Česku už len do 23.6

13.06.2024 00:18 #166292 nahlásit inzerát

Prichádza môj odchod z českej republiky po 3r účinkovania v Prahe. Ak si u mna ešte nikdy nebol a vždy si váhal či áno, alebo nie, teraz je tvoj čas. Chcem si užiť posledné lekcie s českými otrokmi. V Dubečne budem s madam Vanesou na otrockom tábore od 15.6 do 23.6. Tak mi napíš mail, alebo na WA a objednaj sa ;)

👌 Komtesa Tabitha v latexu 👌

12.06.2024 23:52 #163113 nahlásit inzerát

Tesný a hladký návlek slasti, temný a svůdny, obopínajúci všetky moje krivky tak, že každý pohľad aj dotyk šteklí na tých správnych miestach nás oboch. Latex je známy tým ze senzácie dotykov su o to intenzívnejšie. Môžeš si ma doňho obliecť, naolejovať ma, kĺzať mi rukami či nohami po zakázaných miestach ktoré su ti inak neprístupné... Sadnem ti v ňom na tvár a bude mi jedno ze sa nenadýchneš. Ja budem tvojim kyslíkom. Keď budeš pre madam poslušný, pomazlíme sa, trochu sa pohráme. Chcem aby si mi ukázal všetky tvoje fantázie ktoré vieme priviesť k realite iba v latexovom zovretí!

👌 Věznice Madam Heleny 👌

12.06.2024 23:51 #164247 nahlásit inzerát

Tady už neni co řešit, čeká tě nástup do výkonu trestu. A docela brzy. Snad se nechceš schovávat, abychom na tebe nemusely vyhlásit celostátní pátrání. Vězení je skutečně stísněné ale možná teď nebudeš mít spoluvězně. Jestli budeš sám stejně nemůžeš ovlivnit. Měl ses chovat slušně. Podle míry zločinu s tebou bude zacházeno. Do ruky dostaneš provozní řád věznice, který se musíš hned naučit. Píše se v něm. Vězeň 0 bude vždy nahý až na výjimku,předvolání k výslechu kdy si oblékne vězeňský mundůr. Až na pobyt v cele bude mít vždy nasazená pouta. A mnoho dalších věcí...Za neuposlechnutía nedodržování nařízení vězně čekají kázeňské tresty. Na svobodu budeš propuštěn, pokud mi prokážeš, že můžeš být zase ctihodný občan. Taky máš rád roleplay? Já to zbožňuji a dávám do toho veškerý um a celou svou kreatibitu. Nejlepší bude, když se do fantazií zapojíme oba a dotáhneme ji k dokonalosti. Už se zlomyslně těším, jak si to pěkněužijeme.

Zvrhlé zdravotní praktiky s Goddess Gájou

12.06.2024 23:51 #167090 nahlásit inzerát

Vítej v ordinaci zvrhlé zdravotní sestřičky Gáji, nahlédla jsem do tvé zdravotní karty a koukám, že tě čeká preventivní prohlídka a ja se ji s radostí zhostím😈. Nemám zábrany a vytrestám každého neposlušného pacienta! Poznám jestli si zasloužíš jen skřípnout bradavky nebo je rovnou ozbobit jehlami. Moje ruce prozkoumají každou čast tvého těla a pak usoudím kterou praktikou vylečím tvé nedostatky.

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Lekce výprasku s Madam Gaiou

12.06.2024 22:51 #167172 nahlásit inzerát

Škoda každé rány, která padne vedle! Proto si tě pevně připoutám nasadím roubík a vezmu do ruky důtky, kterými tě rozehřeju. Poté příjde na řadu rákoska a tím to rozhodně nekončí ... Jsi připraven a máš odvahu Madam odevzdat své tělo na kterém se její kreativní a sadistická duše vyřádí?

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Dlouhý výprask

12.06.2024 19:41 #166396 nahlásit inzerát

Užívám si dlouhé výprasky,kdy bič sviští vzduchem a mám tě v hrsti. Za odměnu mi můžeš opečovávat nožky v samodržících punčoškách. Udělám si z tebe pokusného králíka zamčeného v pásu cudnosti!Umím být krutá s úsměvem na rtech!:) Otrocká daň dle délky a intenzity výchovného programu. Jsem přirozeně Dom štíhlá a atraktivní a zkušená Dáma. Nepožaduji kredity, zálohy atd. Naopak požaduji férové jednání a držet slovo.

Praha , kraj Praha

Choutky Paní Mary

12.06.2024 18:44 #160034 nahlásit inzerát

S novým prostorem a hračkami přichází mnoho nových možností. Tři velké místnosti, které čekají jen na to, až tě v nich udupu jak červa. Chceš zmlátit, ponížit, uvázat, zprznit připínákem, vyfistit prdel až po rameno, nakopat do prdele, nebo nežně pohladit a mít odepřeno to, co moc chceš? Můžeme tu spolu dělat tolik různých věcí. Chceš je zažít?

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

☝ Bi prznění s Lady Angelou Latex ☝

12.06.2024 17:38 #164184 nahlásit inzerát

Čtvrtek 13.6. 10-11:30 ojedinělá příležitost lekce ve třech s Madam a subíkem. Ano, mám osobního otroka. Ano, udělá pro mě cokoliv. V poslední době jsme si oblíbili perverzní hrátky s ostatními subíky. Několik lekcí už proběhlo a toužíme po dalších nových zážitcích. Na povel dokáže být i aktivní...takže rozhodně je o co stát. Takže když to výjde a bude se k nám někdy chtít někdo připojit, tak může. Těšíme se na vás ;)

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 604 984 029

Poklekni a nech se zbičovat...

12.06.2024 16:23 #166327 nahlásit inzerát

Těším se, až tě uvidím klečet u mých krásných nohou. Od začátku bude jasné,kde je tvé místo. Počítej s tím, že velmi ráda používám výchovné nástroje a tvou bolest si umím náležitě vychutnat. Ve správný moment,když už budeš myslet,že máš dost, dám ti nečekaný přídavek.Zaujme mě pouze submisivní jedinec,který ví, kde je jeho místo a dle toho se chová. Ty budeš pro mé pobavení a řešit mé momentální rozmary a nálady.

MADAM LENA a MADAM ALENA

12.06.2024 15:08 #164020 nahlásit inzerát

SEXY, KRÁSNÉ, ŠTÍHLÉ, MLADÉ DOMINY dnes ve studiu. TRAMPLING, KLYSTÝR, CÉVKOVÁNÍ, PISS, PÁNSKÝ ANÁL, PÁNSKÝ FISTING, VYŠETŘENÍ PROSTATY, KOULÍ, ODDALOVÁNÍ ORGASMU, TRAMPLING, WAX PLAY, PISS, DILATACE, PLUGGING, KLINIK PRAKTIKY, LATEXOVÉ LŮŽKO, MUMIFIKACE, SVAZOVÁNÍ, VÝPRASKY, TORTURY, DARK SESSION, FEMINIZACE, PONIŽOVÁNÍ, FOOTFETISH, BOOTHFETISH, ELEKTRO, BREATHPLAY, ROLE-PLAY a další. Veškeré praktiky Soft, Hard Sm, Clinic, Fetish. Zavolej a rezervuj si setkání.