nahrávám...

Domina hledá otroka

Princess Annalee

25.10.2023 00:00 #160995 nahlásit inzerát

I am a petite Asian girl and I love to play. I can discipline you, trample you with my tiny feet, smother you with my crotch, pee in your mouth and all over your body, fuck you with my strap-on, beat you, or torture your nipples, cock and balls. With me you can enjoy both a soft and playful session to find what you like as well as a hard and cruel treatment. I can be very generous and kind but do not expect any compassion if you are not a man enough and cannot stand what you asked for. Call me or send a WhatsApp message to enjoy a dream BDSM session with a naughty Asian girl. I only speak English.

Lahodný Piss

05.12.2023 01:00 #162768 nahlásit inzerát

Máš chuť se zbořit tvym jazykem do studánka rozkoše své madam ... a cítí tu úžasnou chuť lahodného pissu jak ti proudí přímo do úst?není to jen obyčejna moc....ale lahodný nápoj pro otrockou nádobu na chcanky :) chceš cítit jak si utírám svou svatyni o tvůj obličej ...ucitis lahodnou stavicku vzrušení své paničky ,,, dychtivě začneš hltat a to vše pro uspokojení své perverzni madam ... Budeš v zajetí mě svatyně dokud nebudu uspokojena Troufnes si .... pro objednání zavolej jsem k dispozici od 8 do 13 h

Madame Helena v ordinaci

04.12.2023 23:34 #162323 nahlásit inzerát

❗ V úterý ve studiu ❗

Ordinace otevřena. Nová velmi sexy doktorka přijímá nové pacienty. Na jaké procedůry se lze objednat? Jehly, fyziologický roztok, cévky, diletátory, vákuum a elektro, podvazování, oddalování, masáž prostaty a fist, elektro, testování nervového zakončení, covid testy, sadistické a velmi zdlouhavé oddalování, závaží a další. Jsem zkušená Madam, která své lekce vede sexy provokativním a akčním stylem. Roleplay a feminizaci si užívám. Vynucuji si emoce, kterých budeš plný a já je chci vidět.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Dráždivé oblečky s 👌 Princess Mystic 👌

04.12.2023 23:32 #161830 nahlásit inzerát

❗ V úterý ve studiu ❗

Dost se mi líbí provokující, nestandardní oblečení. Ráda se odlišuji, ale musí to mít styl. Perverz, fetyš, prostě cokoliv, co podpoří mou dominantní stránku a ty budeš slintat blahem. Odvážné oblečky ve mě vyvolávají vzrušení. A co uděláme s tebou? Pro začátek dostaneš kuklu a obojek (neboj, s průstřihy na oči, vím, že se rád koukáš). Mám tu na tebe latex, lack, punčochy a nebo dáváš přednost dámskému prádlu? Tvá nová a Princess Mystic

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

☝ Neytiri ☝

04.12.2023 23:32 #160756 nahlásit inzerát

❗ V úterý ve studiu ❗

Odjakživa som mala v sebe silné dve stránky- nežného a nápomocného Anděla a krutého škodoradostného Démona. Túto polaritu využívam pri našich lekciách pre vytvorenie tvojho osobného vesmíru fantázie. S dotykom pracujem ako s nástrojom zmyselnej rozkoše. Som hravá, éterická a vždy rada experimentujem, dbám na tvoje najzvrhlejšie túžby aj pocity celý čas, čo spolu strávime. Vyžadujem však poslušnosť a rešpekt, inak budeš bez výnimky bolestivo potrestaný. Vzrušujú ma stopy po bičoch či viazaní, jazvy , trošku krvy mi vždy vyčaruje ten sladký úsmev na tvári mladej slečny… Mám rada breathplay, strap on , bičovanie a vizanie, ponižovanie a hru na znásilnenie. Splním ti aj fantázie o fistingu či análu, dogplay, footfetish… stačí len vysloviť svoje priania Madam Neytiri. Ak si trúfaš.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Madam ARLETA hleda otroky

04.12.2023 19:33 #152377 nahlásit inzerát

Madam Arleta hleda otroky a suby(a zkuste panove volat jen ti rozhodnuti,liknavost neni sexy!) pro SM lekce v soukromi.Moznost běžnych,hodinovych lekci,FO i virtualnich Whatsapp lekci vc.vizualu a mozna domluva posluha dominantnimu paru...Masaz prostaty a penisu...Muzes mi pripadne poslouzit i jako masér mych nozicek, podperka pod me nohy, uklizecka,kuchar,nakupci,ridic.Je nutne hodinu dopredu objednanou LEKCI POTVRDIT! Nedelam kaviar,cejchovani,rezani aj.krvave praktiky.PISS jen po delsi znamosti. NENI MOZNY SEX se mnou v zadne podobe.Nehledam milence ani partnera. Volat muzes od 9-21h , neberu skryta cisla a pokud si chceš dopisovat,bude nutne mi dobit kredit.

Hradec Králové
775139039

Madam-Sára Pardubice BDSM

04.12.2023 18:00 #150925 nahlásit inzerát

Jsem dominantní žena z Pardubického kraje a v oblasti BDSM se již pohybuji již řadu let .Zkušenosti získané praxí ČR i zahraničí,ráda využívám při svých lekcí.Mám kompletně zařízené studio ve svém soukromí. Na lekci ráda přivítám jak muže tak ženy i páry po případě i skupiny...... Spanking whipping trampling fisting facesitting poziční tresty nucená onanie oddalování orgasmu leštění žaludu masáž prostaty, footfetish fetish strap-on ballbusting feminizace ponižování slapping posouvání hranic bolesti smyslová deprivace vosk dušení, škrcení elektrosex mumifikace CBT POT atd Pokud máš nějaký dotaz ráda ti odpovím ...

Perverzní dominantní paní

04.12.2023 17:00 #163349 nahlásit inzerát

Uvítám tě v mém salonku. Je jako stvořený na tvou výchovu a drezůru, rovněž tak na perverzní hrátky. Pokud toužíš po zmalovaném zadku, ani to není problém. Mám nové pomůcky, takže si přijdeš na své. Je zde dostatek prostoru, abych tě mohla povodit na vodítku a naučila tě uctivému chování. Je to místo jako stvořené pro duo lekce i pro pořádné perverznosti. Při vstupu do salonku ze sebe ihned strháš své oblečení a po čtyřech doběhneš doprostřed místnosti. Tam se hezky postavíš s rukama za hlavou, abych si tě pořádně prohlédla. Na povel dolezeš k mému trůnu a uctivě mi zlíbáš nohy za současného pozdravu: „Má vznešená vládkyně, Váš poslušný otrok přišel pro Vaši pobavení. Prosím Vás, dělejte si se mnou, co chcete.“ Budeš mi líbat nohy a dokola opakovat pozdrav, dokud ti neřeknu stačí. Poté se začneme spolu bavit, ale příjemné to bude jen pro mě! Tak mě nenech dlouho čekat a volej. Piš na WhatsApp nebo volej od 8 do 14 Praha 2

Lady Alice

04.12.2023 17:00 #163241 nahlásit inzerát

Lady Alice ti ve svých lekcích dokáže nabídnout téměř vše, co ukrýváš zatím jen ve svých fantaziích: pánský anál, pánský fisting, mumifikace, oddalování orgasmu, POT, cévkování, dilatace, elektro, jehly, výprask, vosk, trampling, bezmoc, svazování, podvazování, ponižování, role-play, feminizace, footfetish, piss... Rezervuj si lekci a realizuj své fantazie.

D/s vztah?

04.12.2023 16:41 #163437 nahlásit inzerát

Už delší dobu jsem sama a hledám k sobě muže,který se rád podřizuje ženě.Ze začátku se můžeme poznávat a časem třeba zjistíme,že nám to klape a ty sám třeba zjistíš,že budeš chtít být ponižován a svázán navěky?Kdo ví.Bohužel se tu najdou i tací,kteří si domluví schůzku a pak to odvolají a proto píši dopředu,že nehledám otroka,co si chce vypisovat,Hledám reálného otroka.

Praha, kraj Praha

Lady Iris přijme oddaného otroka

04.12.2023 16:14 #163436 nahlásit inzerát

Mé nálady,přání i rozmary se mění a ty to musíš chápat a chtít. Žádné fňukání a škemrání. Aktuálně mám chuť na ballbusting, výprask, crossdressing a role play. Za dobrou službu budeš odměněn. Pošli kvalitní přihlášku,kterou nepřehlédnu mezi ostatními. Tvá diskrétní fotka potěší a třeba inspiruje pro pěkný výkop. Musíš vědět co znamená Femdom a CFNM Můj čas bys měl umět ohodnit a to respektuj.

Madam Salome

04.12.2023 15:34 #160525 nahlásit inzerát

❗ Odf středy ve studiu ❗

Mám ráda roleplay, výchovu kurviček, jemné i drsné sadistické praktiky od klasického spanku po tvrdé mučení genitálií, ponižování a hru s tvou myslí, breath play, zábavu se straponem nebo si z tebe udělám malou sissinku...vše záleží na tvých touhách, které pod mým vedením odhalíme.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

☝ Madame Helena ☝

04.12.2023 15:32 #162506 nahlásit inzerát

❗ ZÍTRA ve studiu ❗

Jsem temperamentní domina a mé lekce mají erotický náboj. Chceš vidět, jak to s tebou tvojí Paní a Vládkyni baví a užívá si to? Ale to stejné chci i já od tebe, plně se na tebe soustředím a vynutím si pozornost. Moje akce rozhodně nezůstáva bez reakce...čekej hravost, akčnost a rafinovanost. Ať už jsi v BDSM úplný nováček a nebo už dlouho zaběhlá pistácie...dělám lekce na míru individuálním potřebám a i z tebe se může stát za pár let praxe a odříkáni skvělý, vychovaný, poslušný opravdový subík.

Sportem ke zdraví s Princess Mystic

04.12.2023 15:31 #161601 nahlásit inzerát

❗ V úterý ve studiu ❗

Zahrajeme si spolu? Né, já tenis fakt nehraju. Chceš vysvětlit pravidla? Ruce ti svážu nad hlavou a budu se do tebe trefovat tenisáky a určitě už tušíš, kam se trefuji nejraději. Pokud se víckrat trefím, než minu, čeká tě odměna. Budeš mi lízat moje kecky? V opačném případě, tě čeká trest. Odlehčená lekce, plná srandy, kterou zvládne i úplný hravý začátečník, který snese trochu bolesti. Plná optimismu, elánu i energie, se těším na tebe a jak ti dám do těla.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Komtesa Tabitha v latexu 👌

04.12.2023 15:30 #163113 nahlásit inzerát

❗ DNES ve studiu ❗

Tesný a hladký návlek slasti, temný a svůdny, obopínajúci všetky moje krivky tak, že každý pohľad aj dotyk šteklí na tých správnych miestach nás oboch. Latex je známy tým ze senzácie dotykov su o to intenzívnejšie. Môžeš si ma doňho obliecť, naolejovať ma, kĺzať mi rukami či nohami po zakázaných miestach ktoré su ti inak neprístupné... Sadnem ti v ňom na tvár a bude mi jedno ze sa nenadýchneš. Ja budem tvojim kyslíkom. Keď budeš pre madam poslušný, pomazlíme sa, trochu sa pohráme. Chcem aby si mi ukázal všetky tvoje fantázie ktoré vieme priviesť k realite iba v latexovom zovretí!

Praha 7 Letna, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Madam Daphne 👌

04.12.2023 15:30 #162489 nahlásit inzerát

❗ V úterý ve studiu ❗

Je těžké se do mě nezamilovat. Mám pověst krásné, chytré a extrémně milé Madam. Umím naslouchat, mám líbezný hlas a často se usmívám, to všechno neznamená, že neumím vzít do ruky bič a nebojím se i extrémnějších praktik. Záleži na tom, co si domluvíme a i v průběhu to můžeme upravit podle nálady. Těším se nanápady se kterými za mnou příjdeš.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Domina Brno Madam GINA

04.12.2023 15:09 #149174 nahlásit inzerát

Toužíš naplnit své sny... spanking, whipping, bondage, trampling, spitting, facesitting, poziční tresty, nucená onanie, oddalování orgasmu, leštění žaludu (prsty, dlaní), masáž prostaty, footfetish, sweaterfetish, fetish, strap-on, ballbusting, roleplay, feminizace, ponižování, piss, slapping, posouvání hranic bolesti, smyslová deprivace, led, vosk, dušení, elektrosex, mumifikace, CBT, POT, ... vakuová postel ... možnost krátkodobého i dlouhodobého znehybnění (věznění)... .