nahrávám...

Lady Crystal

Město:Praha 7, Holešovice

Telefon:neuvádí

E-mail:SMHedone@proton.me

Provozní doba:10.00 - 22.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:25

Výška:159

Váha:60,00

Prsa č.:3,00

Velikost nohy:37,00

Informace

Jsem rozkošný plavovlasý anděl s duší ďábla. Toužíš po mé pozornosti? Po krásných křivkách mého těla? Po výprasku mou rukou? Po znehybnění provazy? Či chceš jen okusit sladkost mých rtů, když ti steče kapka slin do úst, zatímco já budu penetrovat tvůj zadeček? Chci si vychutnat každý kousek tvého těla až do úplného konce ?

FETISH

Jako roztomilé stvoření, jímž jsem, si mohu dovolit mít na sobě mnoho zajímavých druhů oblečení. Láká tě harness? Kožené oblečení? Jehlové podpatky? Nebo jen mé drobné nožičky v krásných přiléhavých punčochách, které budeš moct obdivovat? Přijď si i pro víc. I jiné části mého těla si zaslouží obdiv.

BREATHPLAY, ŠKRCENÍ, OMEZOVÁNÍ POHYBU

Mojí předností je Shibari a různé hry s provazy, fólií, omezováním dechu a různé druhy dušení od kukly až po hrátky s vakuovou postelí. S mojí něžně sadistickou hrou okusíš různá zákoutí mimo tvé smysly.

SOFT S/M, HARD S/M

Budeš bezmocně stát znehybněný a čekat na každý drsný dotek mé rákosky nebo důtek. Bolí to? To je dobře. Protože tvůj křik je ta nejsladší hudba.
Lehké i tvrdé facky do obličeje, hraní s bradavkami, slovní degradace, led či vosk, to vše a mnoho jiného dokáže z tvých úst vyloudit ty nejlahodnější tóny.

CLINIK

Stejně jako ďábel i já mám mnoho tváří a jednou z nich je i zkušená zdravotní sestřička. Cítíš touhu po celkovém vyšetření? Přeješ si aby mé ruce zabloudili do hloubky tvého těla? Nebo si okusil jemné bodání jehliček? Samozřejmě, tekutá desinfekce je vždy na místě ?

PET PLAY

Můžeš být i moje zvířátko, můj mazlíček, můj čumáček, který bude chodit na vodítku a pokud bude poslušný dosáhne své odměny.

DUET

Pokud bys toužil po další speciální dámě a důmyslnější hře není problém si pohrát i více lidech a poškádlit všechny tvé smysly.

Fotografie