nahrávám...

Ostatní praktiky

Fisting

13.04.2024 12:20 #149615 nahlásit inzerát

Nabízím odměnu ženě z Prahy a okolí která si troufne na pořádný fisting mého analu? Zvládnu ruku po loket, obě pěsti najednou, chodidlo do velikosti 37 i s patou celé dovnitř Reálné třeba ještě dnes. Foto skutečně moje. Možno natočit nebo nafotit pro potřeby inzerce.

PRAHA, kraj Praha

Adult Baby

12.04.2024 10:55 #158317 nahlásit inzerát

Ahoj, hledám dívku- ženu, které by se líbilo starat se o dospělého jako o mimino. Takže převýchova dospělého na mimino- používání- nošení plen, dudlíku, krmení atd. Zkrátka ABDL se vším, co k tomu patří.

Anal footing

11.04.2024 11:23 #153450 nahlásit inzerát

Nabízím odměnu ženě z Prahy a okolí která si troufne na pořádný fisting mého análu. Zvládnu ruku po loket i dál, obě pěsti najednou, drobnější chodidlo celé i s patou dovnitř ( obrázek můj). Možno i natočit nebo nafotit pro potřeby inzerce. Pouze REAL

Subina

08.04.2024 18:28 #166233 nahlásit inzerát

Hledám ženu co se pravidelně nechá hluboce šukat do pusy. Subku, budeš vždy mít svázané ruce za zády. Kouření bude vždy extrémní. Žádné slitování. Budeš si vždy posouvat limit co vydržíš, to mi věř. Prostě extrémní a fyzicky náročné. Budu tě trénovat bez milosti k tobě. Žádné signály, já rozhoduji. Někdy se i pozvracíš.Teplice Most a široké okolí

Teplice, Ústecký kraj
603817841

AKTIV MAN

07.04.2024 19:35 #164148 nahlásit inzerát

Extra masáž vzrušení napětí z dotyků a tvého vyvrcholení. Můžeš být spoutaný na tvé přání v poloze jaké chceš Masáž dělám záda nohy erotickiu perverzní - dominantní akční -masáž prostaty ,masáž penisu koulí až do vyvrcholení, masáž anální kompletní s výstřikem i já .Tak na co máš choutky hm... Masáž trvá 60- 1000 Kč 90 minut 1500 Vše je diskrétní , u masáže můžeš mít škrabošku -kuklu masku kde neuvidíš nebo jen chvíli pro efektivní vzrušení. ZAŽIJ I PROŽIJ SPECIÁLNÍ MASÁŽ ! Jsem sexy Man 37 let

Praha 5, kraj Praha

HLEDÁM SLUHU

05.04.2024 14:58 #166149 nahlásit inzerát

Dáma v letech, korpulentní postavy, hledá osobního a pracovního sluhu na 24/7 ! Ty také v letech, postavu neřeším s dostatkem času a autem. Piš jen jestli víš o čem je řeč. podrobnosti mailem. Hledám pronájem chaty nebo domu kde chci bydlet tak kdo chodí do práce nepíše !!!

Plzen, Plzeňský kraj

Nějakej zmrd, masochista, otrok?

03.04.2024 20:01 #166156 nahlásit inzerát

Chceš zažít jaké to je, dostat se do spárů od dvou chlapů v uniformě? Potřebuješ mít nad sebou dohled? Fyzickou převahu? Posuneme tvoje zážitky z BDSM světa na jinou úroveň! Máme rádi téměř všechno: plnění rozkazů, omezení osobní svobody, služba na čištění kanad, footfetish, nadávky, vydírání, fyzické násilí, ponižování, výslechy, uvěznění, wrestling, box do tvýho těla, roubíky, facesiting, výprasky všeho druhu , bičovaní, fackovaní, kopaní, CBT - mučení penisu a varlat, trampling, jehly, a mnoho dalších věcí. Baví nás to, a pokud se dohodneme můžeš dorazit i ty. Reagujeme na smysluplnou odpověď s krátkým představením tebe a toho, bys rád. Nejedeme podle scénářů, děláme si co chceme, ale respektujeme tvoje přání. Lekce mohou být mírné, střední i tvrdé intenzity. Pouze pro zdravé jedince. Věk nehraje roli. Bez stop, bez následků ale i obráceně. Tvrdě, ale s rozumem. Chceš to zažít?

Praha, kraj Praha

Video - Ruined orgasm, sperm eating

03.04.2024 08:00 #160740 nahlásit inzerát

3x Ruined orgasm, sperm eating - Upoutám si otroka do speciální židle a mám chuť se pobavit. Už dva týdny nestříkal. Nastoupím na něj s tvrdším honěním a nechám mu zruinovat orgasmus. Třikrát! Třikrát uvidíš, jak z něj vyteče sperma! Po odpoutání jej spermatem nakrmím, zavřu do glory hole a jdu se bavit na večírek. Pro info nebo seznam DALŠÍCH videí piš na Whatsapp, sms, nebo email. Kvůli videu nevolat!

Hluboký orál

02.04.2024 21:21 #166140 nahlásit inzerát

Submisivní, bisex. muž hledá dominantního, aktivního chlapa s velkým penisem a výdrží, který hodně stříká, a chtěl by si mě vycvičit jako svojí děvku na brutální a hluboké kouření svého ocasu. Svážeš mi ruce za záda a budeš přirážet, dokud se nebudu dusit a třeba se i pozvracím. Nebudeš na mě brát ohled, dokud se pořádně neuděláš. Můžeš přibrat i svého kámoše či dva. Zvládnu Vás všechny. Ty z Prahy a okolí s prostory. Časté schůzky.

Praha, kraj Praha

Dom muž hledá kluka na spanking

31.03.2024 18:23 #166105 nahlásit inzerát

Jsem 40 let hetero Dom muž ze Západních Čech. Jsem spanker, vychovatel, zkušenosti mám převážně s Dámami. Vím, že plno mužů sní o výprasku a lehčím mučení od ženy. Vím, že pro plno mužů, je najít partnerku na spanking a lehčí BDSM defacto nulová. Já vlastně takhle vyhověl jednomu klukovi a vlastně to bylo pozitivní. Tak si říkám, že mohu pomoct další zoufalé duši. Hledám kluka, kterému mužů dát výprask na základě nějaké domluvy a tvého prohřešku. Určitě u mě nehledej anální zneužívání, ani kouření. Spíš ti budu odpírat vyvrcholení a dost to prodlužovat, to ano. Hledám někoho, kdo potřebuje zasloužený rozumný výprask. Jsem normální chlap, který respektuje tvé limity a přání. Chci, aby naše setkaní byly založené na vzájemném souhlasu a důvěře. Pokud tě to láká a máš chuť na nové a intenzivní zážitky neváhej mi napsat. Jsem z Karlových Varů a nikam nejezdím!!

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hluboký orál

26.03.2024 15:38 #166038 nahlásit inzerát

Submisivní, bisex. muž hledá dominantního, aktivního chlapa s velkým penisem a výdrží, který hodně stříká, a chtěl by si mě vycvičit jako svojí děvku na brutální a hluboké kouření svého ocasu. Svážeš mi ruce za záda a budeš přirážet, dokud se nebudu dusit a třeba se i pozvracím. Nebudeš na mě brát ohled, dokud se pořádně neuděláš. Můžeš přibrat i svého kámoše či dva. Zvládnu Vás všechny. Ty z Prahy a okolí s prostory. Časté schůzky.

Praha, kraj Praha

Mužská děvka

15.03.2024 10:37 #164865 nahlásit inzerát

Já 45 letý bi sub. Miluji feminizaci, pás cudnosti, anální hrátky, orální službu, riming, piss, vosk, strapon, elektro šoky a spousty dalších praktik. Poníženě Vás prosím o možnost pravidelné služby u Pána, Madam, páru. Čím více perverzní hrátky tím lépe. Co určitě nehledám je finanční otroctví.

Plzeň jih Přeštice, Nepomuk a okolí , Plzeňský kraj

Výchova

07.03.2024 22:33 #164753 nahlásit inzerát

Hledám dominantní vychovatele, pár nebo skupinu, kteří mě nelítostě udělí výchovný výprask, kdy budu nahý pevně spoután, abych neměl sebemenší možnost uhýbat, a pak už jen bude svištět řemen, jedna rána za druhou, plnou silou. Za chvilku mě bude zadek šíleně pálit, ale Vy nepřestanete, dokud nebudete plně spokojený. Po menší přestávce mě ještě ty právě vytvořené jelita, bezcitně sešviháte pružnou štiplavou rákoskou.

Nymburk , Středočeský kraj

Nadržená kuřácká děvka

07.03.2024 17:58 #164748 nahlásit inzerát

Silně submisivně založený a perverzní bisex. muž bez závazků hledá svého Pána s velkým vybavením a výdrží, který by si mě vycvičil jako svojí děvku na kouření ocasu, polykání semene a pissu, trénoval a fistoval můj anál, a nabízel mě jako svojí děvku nadrženým chlapům. Můžete být i 2-3 kamarádi. Zvládnu více mužů. Vy z Prahy a okolí s prostory. Časté setkání a tvrdé akce. Možné i mé výprasky a mučení mého ocasu a varlat. Zamknete si mě do pásu cudnosti. Najdu svého Pána?

Praha, kraj Praha