nahrávám...

Lady Herra

Město:Brno

Telefon:+420 604 190 114

E-mail:lady-herra@email.cz

Provozní doba:ÚT - PÁ 10.00 - 18.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:170

Váha:55,00

Prsa č.:2,00

Velikost nohy:37,00

Zobrazit inzeráty

Informace

Jsem od přírody sice dominantní žena se sklony k sadismu, ale zároveň i velmi přátelská a empatická. Pro svého (ne)otroka mám nejen bič, ale i vlídné slovo, pohlazení a odměny když jsem s tebou spokojená.
Zároveň mi ale nedělá nejmenší problémy tě mučit různými způsoby, ať už pomalým stupňováním tvé slasti, či naopak bolesti.
Ať už jsi submisivní povahy nebo si chceš jen jinak hrát, buď vítán ve studiu Herra, kde tě přivítá Lady Herra, subinka Lia a BI-boy Louis. Všechny naše fotky najdeš v galerii.

Studio je velmi krásně zařízeno, nejmodernějším BDSM nábytkem a rozděleno na 2 pokoje. V jednom je umístěna klinika s gyn-křeslem a druhý pokoj je přizpůsoben k tortuře. Nechybí ani:

Kříž, klec, šukací mašina, závěsné zařízení, lavice na výprask, bondage vak na tělo, pranýř, svěrací kazajka, kukly, elektro zařízení, WC křeslo, CBT stolek, ruzné druhy fetišistických masek, paruky, hadříky atd., gyn-křeslo, houpačka.

Je možná rezervace se subinkou Liou, je mladá, krásná, poslušná a a hezky nemravná.

Z praktik děláme vše co tělo a srdce ráčí od lehkého SM pro začátečníky, tak i velmi tvrde sadistické a fetišistické lekce jen pro ty nejotrlejší masochisty.

K zastižení od úterý do pátku od 10:00 - 18:00.

Termíny si rezervujte s předstihem 2-3 dnů, jinak na Vás bohužel nebudu mít čas.