nahrávám...

Ona hledá jeho

Nejsem profi

26.04.2022 21:11 #156622 nahlásit inzerát

Hledám submisivního muže, spolehlivého, pohledného, finančně zajištěného, na spanking, strapon, masáž nohou, pedikúru, nákupy… Žádný extrém. Pouze jednoho, formou dlouhodobého přátelství

Praha, kraj Praha

Hodný Pán

21.04.2022 00:26 #156561 nahlásit inzerát

Dobrý den, hledám hodného, ale klidně přísného Pána, který by mi dovolil ho orálně uspokojovat. Mohu být převlečený za služku, pokud byste se tak cítil lépe a po provedení své práce Vám rád uklidím, Nebráním se pervezi různého druhu, jde mi o to, abych Pánovi dopřál vše, co by si přál, ale žádám klidný přístup.

SWITCH ANNA

15.04.2022 00:57 #156496 nahlásit inzerát

VELIKONOČNÍ AKCE - DRINK ZDARMA !!! Něžná switch blondýnka Anna tě dokáže rozpálit svými nápady a vydráždit k šílenství při erotických hrátkách, které se mohou zvrtnout do SM lekce, ale vzápětí se opět stane něžnou milenkou, která tě klasikou dovede k vrcholu. Anna tě ohromí těmito praktikami: klasika, orál, lízání, SM lekce - strapon, spank, footfetish, spitting, slapping, trampling, piss, fisting, cévkování, klystýr, pánský anál, roll play, oddalování orgasmu, tortury, bondage, smyslová paralýza. Možnost duolekce s dominou nebo trojky s druhou switch.

Praha 7, kraj Praha
775770635

Duolekce BDSM CLINIC

22.03.2022 12:48 #156287 nahlásit inzerát

Clinic BDSM - u nás zažiješ nevšední BDSM duolekci hard či soft. Zkus nadvládu dvou domin, k dispozici vybavení mučírny a klinik, gynekologické křeslo. Praktiky: clinic, spank, footfetish, spitting, slapping, vomiting, trampling, piss, fisting, cévkování, klystýr, pánský anál, jehly, roll play, oddalování orgasmu, tortury, bondage, smyslová paralýza.

Praha 7, kraj Praha
775770635

Email seznámení s mojim vysněným

20.03.2022 10:05 #156264 nahlásit inzerát

Poslušně zdravím, chtěla bych navrhnout emailovou komunikaci, kde mi můj vysněný domin napíše, co by se mnou dělal, jak by mě ponížil, jak by mě trestal a jestli by ,i jak konci dopřál sladkého orgazmu, nebo jestli si vůbec myslí, že jsem toho hodna. Při čtení tohoto emailu se znehybním a pokusím sama sebe pomučit orgazmem. Za odměnu můj vysněný domin dostane podrobný email, kde mu popíšu, jak to probíhalo, kam jsem všude na sebe sahala a jak jsem se udělala. abych se trochu přestavila, jsem mladá, zvrhlá, neustále nadržená studentka toužící po ponížení. Email je zatím jediný způsob, jak jsem schopna do světa BDSM proniknout, takže vás laskavě a poníženě žádám o vyjádření vašich tužeb do mé emailové schránky. Poníženě se s váma loučí vaše internetová subinka

Subík(-nka) na pokec?

19.03.2022 21:26 #156261 nahlásit inzerát

Ahojte, úchyláčci. Našel by se ve zdejší komunitě nějaký fajnový mladý subík nebo subinka, co má chuť si pokecat o svých touhách a fetiších? Nabízím ramínko pro všechny kluky, holky i osůbky někde mezi, co objevují svou sexualitu a zjišťují, že je jiná, než jakou od nich společnost očekává. Koneckonců i já jsem stále na cestě sebepřijmutí a objevování tužeb. Je mi 21, jsem prťavá vysokoškolačka, mám ráda humor (ironický, sebekritický, hloupý, klidně i cringe :D), spousty filmíků a serošů, ráda poslouchám hudbu, sem tam kreslím nebo fotím. Ráda si s vámi popovídám o čemkoli - i mimo sexuální tématiku. :) Řekla bych o sobě, že mě baví celkově lehčí femdom. Zatím jsem to moc neprozkoumala, ale líbí se mi představa mít nad někým převahu. Nejen fyzicky, ale i psychicky. Oboječky, punčošky, špetka ponižování ale i pochvaly - taková něžná šikana, to je moje. <3 Každopádně nehledám tu nutně nikoho na jednorázovou akci, spíš upřednostňuju ten pokec. Budu ráda, když se mi ozve někdo rozumný v mé věkové kategorii, kdo aspoň trochu ovládá češtinu nebo slovenštinu na reprezentativní úrovni a nebude mi hnedka posílat nevyžádaný fujtajbl fotky. :D To je ode mne vše. Díky za pozornost. Mějte se krásně, miláčci!

Praha, kraj Praha

Setkání na hotelu s trochou vášně

18.03.2022 18:48 #156251 nahlásit inzerát

Ráda bych zde našla někoho, kdo mě dokáže obšťastnit. Kdo se mi podvolí, ale dokáže mi splnit i všechny mé vášně. Jsem dominantní, ale nepotřebuji nutně praktiky sm. Dokážeš se mnou uniknout ze všedních dní? VŠ,162cm,85kg Schůzka 2h-5500,- dále dle domluvy. Nepotřebuji a nechci víc submisivních mužů. Diskrétnost a zdraví je pro mě na prvním místě.

Cheb, Karlovarský kraj