nahrávám...

Inzeráty

Odevzdej se mi

23.11.2022 09:47 #155956 nahlásit inzerát

Přivedu si tě do mučírny, poklekneš k mým nohám a dostaneš obojek. Od této chvíle patříš mně....jsi můj, má hračka, můj nástroj pro potěšení. Budeš se mi plazit u nohou, zbožňovat mé punčošky, prosit o pouhý dotek a mou pozornost. Budeš si přát, abych s tebou dělala i to, cos nikdy nemyslel, že zkusíš. Přijď se mi odevzdat....být můj.

Otrok

23.11.2022 08:00 #159223 nahlásit inzerát

Zdravím, jsem mladý 24letý otrok a hledám dominantní slečnu či paní, která by si mě zotročila ke svému obrazu. Byl bych rád kdybych našel real, ale nevadí mi ani virtual. (Alespoň ze začátku) Zkušenosti mám, poslouchat umím, ale vždy je co trénovat. Velmi se těším na Vaši odpověď

Brno, Jihomoravský kraj

Otrok hledá svou Madam

22.11.2022 23:06 #159221 nahlásit inzerát

Jsem 45 letý submisivní muž. I když trošku nezkušený ale rád se učím novým věcem. Moc mě láká být rohožka popelník toaletní otrok i cuckold otrok. A rád bych našel Madam která by mě donutila být její hadr na podlahu.

Nymburk , Středočeský kraj
735833462

Má Paní

22.11.2022 21:51 #159220 nahlásit inzerát

Pokorně přeji krásný den všem Dámám. Dovoluji si předem zmínit, že jsem zde již nabízel relativně lukrativní nezávazný vztah. Nadále se však marně potýkám s neporozuměním, přestože nechápu důvod (pokud by mi některá z milostivých Dam chtěla důvod sdělit, budu moc rád, abych věděl, kde dělám chybu). Jsem ročník 1977, 98 kg, 187cm, zaměřený na nejmilostivější nohy Madam. Rád bych činil vše, co bude v mých silách, abych svou Paní potěšil a abych ji kompenzoval čas, který by mi co nejmilostivěji ráčila věnovat. Přál bych si setkat se s Dámou, která není ještě "dítě", tzn. není mladší 30 let, ideálně menší černovláskou, která umí roztahovat prstíčky u nohou.. Pokud byste si Madam přála využívat "plnými doušky" slušného a ženatého chlapa, který Vás bude "nosit na rukou", pošlete prosím své foto a foto svých božských nohou s roztaženými prstíky (nebudete litovat).

Lady Lejla

22.11.2022 20:02 #159219 nahlásit inzerát

Chceš se stát mým otrokem? Zažít bolest, slast a splnit si svou touhu? Pak jsem tu pro tebe Lady Lejla. Perverzní, přísná ale i hravá. Přijď k nám do studia ve kterém se meze nekladou, zjistit kde máš své hranice a touhy. Dělám vše na co si vzpomeneš - Fetish, Pánský anál, Vomit (zvracení), výprask (bičíkem, rukou, rákoskou), svazování, podvazování, dušení, mučení bradavek a mnoho dalšího. Pokuď tě to zaujalo a chceš si vyplnit své touhy zavolej. Pokuď jsi nezkušený najdeme tvé tajné touhy a potřeby.

Videa/fota

22.11.2022 18:18 #158848 nahlásit inzerát

Těšíš se, ale máš to ke mě daleko? Chceš více než někteří? Nakouknout do zákulisí a jak to probíhá? Nabízím odkaz na můj onlyfans. Každý den novinky! Subinka i nová videa onlyfans.com/dominatrixnatalee

Prerov, Olomoucký kraj
607 322 180

Hledám Dominantní Paní na dlouhodobou spolupráci

22.11.2022 18:14 #159217 nahlásit inzerát

Nehledám Dámu, která mě ujišťuje, že dělá všechny praktiky, které si budu přát. Vy musíte být přeci ta, která si určuje, jak bude naše setkání (lekce, výchova, převýchova...) vypadat, jaký bude mít program. Vy přeci musíte sama nejlépe vědět, co chcete s otrokem udělat, jak s ním naložit, abyste dosáhla toho, proč to děláte. Tedy např. vzrušení, uspokojení, splnění představ, pobavení... Otrok je tu přeci pro Vás a ne Vy pro něho. Pokud se snažíte jen splnit jakákoliv přání subů proto, aby vám hlavně zaplatili peníze, tak o takovou "dominu" zájem nemám. To se na lekci okamžitě pozná a vzrušení je pryč. Hledám Paní, která se na lekci vzruší se mnou, se kterou se na sebe budeme vzájemně těšit. Kterou skutečně praktikování její Dominance baví. Myslím si, že otrok by měl být často trestán za své prohřešky na holou, ale proto ho přeci nebudete bezdůvodně mlátit! Musí to být skutečný trest za konkrétní provinění. Nehledám továrnu na uspokojování subíků. Nemusíte mít vůbec drahou mučírnu, ani rafinované oblečky a záplavu rekvizit. Nemusíte být mladá ani modelka, ale jestli opravdu sníte o tom, aby Vás muži uctívali, poslouchali, hýčkali, chcete je ovládat, poroučet jim, trestat je a trápit, potom jste nejspíš výjimka v této záplavě zlatokopek a já, padesátník z Prahy, hledám právě Vás. Vím, že Váš čas je drahý, takže nemám problém Vám zaplatit, pronajmout neutrální půdu, pozvat Vás na kávu, či oběd, koupit rekvizity... Ale nesmím z Vás cítit, že jsou peníze na prvním místě. Věřte, že se to pozná! Pokud opravdu máte Dominantní sny a představy, ozvěte se mi, prosím. Já mám ty submisivní a ty do sebe zapadnou jako zámek a klíč. Zažijme spolu něco, co budeme chtít co nejdříve opakovat. Napišme si o tom, promluvme si. Nepovažuji se za hadr na podlahu, dá se se mnou mluvit. Ponižovat takového muže, si myslím, musí být pro Dominantní Madam zajímavější, než totální nulu. Budu se moc těšit a odpovím opravdu všem. (Obrázek je jen ilustrační)

Praha, kraj Praha

Pálivá slast

22.11.2022 17:20 #154679 nahlásit inzerát

Oči zakryté, nohy i ruce svázané a ty čekáš. Čekáš na první kapku a víš, že nebude poslední. Největší trýzeň je, že nevíš, kolik jich bude a kam dopadnou. Buď si jistý, že jich bude opravdu hodně. Zakapu ti bradavky, penis ti zmizí pod vrstvou vosku a když zatoužím po příjemné chvilce se sklenkou vína, zhasnu a tvůj anál mi poslouží jako stojan na svíčku. Přitom se budu kochat, jak ti vosk stéká kolem řitního věnce až na koule. Podívej se do galerie a nech se nalákat. Paní Mara

Ds vztah bez FO

22.11.2022 14:33 #159215 nahlásit inzerát

Jsem silně submisivní masochista, delší dobu bez stálé Paní. Hledám inteligentní, empatickou ženu, pro kterou není ženská dominance o zisku, prospěchu nebo kompenzaci mindráků, ale o vzájemně naplňující konsenzuální hře, o práci s psychikou, s pocity i fantazií, o intenzivních vjemech a hlubokých emocích, a zejména o formování sub duše a s tím spojené zodpovědnosti. Ocením zkušenost, sadistickou, perverzní povahu, zálibu v systematické výchově a posouvání hranic, v citlivém, přesto nesmlouvavém vedení. Mimo hru otevřená komunikace a vztah blízký přátelství, během hry maximálně nerovné postavení s Vaší absolutní nadvládou, z mé strany bez sexuálního vyvrcholení, bez znalosti scénáře a možnosti ho ovlivnit, s předem stanovenými limity bez stopky. Rád budu poslušnou hračkou, která Vám bude přinášet zábavu, potěšení a hlavně uspokojení potřeby ovládat a týrat, sním o velmi dehonestujícím, drsném zacházení jako s nejpodřadnějším stvořením, o bolestivém mučení a výprascích, zatímco budu pevně svázaný. Přál bych si být přísně vedený k pokoře a úctě, učit se vnímat Vaše touhy i pocity, s bázní k Vám vzhlížet a zbožňovat každou část Vašeho těla, být vycvičen plnit Vaše i značně zvrhlá přání. Toužím být otrokem, na jehož nicotné vůli vůbec nezáleží a kterého udržujete v atmosféře strachu z trestu; okusit bezmoc, když mě spoutaného budete bít a já budu marně prosit o slitování. Mám zájem o časté schůzky mimo večery a víkendy, v rozumné dostupnosti od Brna, s respektem k soukromí a dodržováním dohod. Pokud jsem Vás zaujal, budu rád, pokud se mi ozvete s odpovědí, která napoví, zda si budeme rozumět.

Brno, Jihomoravský kraj

Lekce v Praze

22.11.2022 12:12 #159212 nahlásit inzerát

Pro reálnou lekci piš na WhatsApp 704 269 309!!! Objednání min 1 den dopředu (případně min 4 hodiny dopředu téhož dne [dřív ne]). PRAKTIKY: footfetish, bootfetish, facesitting, slovní ponižování, trampling, CBT, mučení bradavek, spank, facky, spitting, vosk, svazování, oddalování orgasmu, nucená masturbace, dogplay, piss, podvazování koulí, škrábání, kouření strap-onu NEDĚLÁM: sex, orální sex (lízání), lízání análu, vomit, krvavé praktiky a praktiky trvale poškozující zdraví.

Praha, kraj Praha
704 269 309 - piš na WhatsApp!!!

Lekce a konzultace

22.11.2022 12:00 #159210 nahlásit inzerát

Nabízím lehčí i tvrdší formu BDSM : psychické i fyzické ponižování, tresty, hry s rolemi, částečnou feminizaci, footfetish, lechtání, fackování, facesittink, POT, pánský anál, podvazování, plivání, věznění v řetězech, baštonádu, ballbustink, CBT, kolíčky, mučení bradavek, pálení ohněm a horkým voskem, výprasky. Mnoho let se zabývám psychologií a věnuji se i terapeuticky zaměřeným lekcím / párovým lekcím a konzultacím / individuálním konzultacím. KONZULTACEMI míním hovory s lidmi, kteří si nevědí rady se svými odlišnými sexuálními potřebami a páry, které začínají D/s vztah nebo jim stávající vztah nefunguje. LEKCE SI PLÁNUJI DOPŘEDU, PROTO VYŽADUJI VČASNOU REZERVACI - A TO MINIMÁLNĚ DEN PŘEDEM!

Praha , kraj Praha
702 565 996

Nápravný institut u paní Mary

22.11.2022 10:59 #152585 nahlásit inzerát

Neukázněnost, lenost, špatná hygiena, sodomie. Tyto a další přečiny nejsou v mém institutu tolerovárny a jsou proto velmi přísně trestány. Nečekají tě pouze tresty fyzické, ale též psychické. Já už si tě tu vychovám. Přikládám pro ukázku seznam trestů, které v průběhu pobytu mohu jakkoliv změnit, když se mi zachce.