nahrávám...

Inzeráty

MADAM ALENA

30.11.2023 08:23 #163367 nahlásit inzerát

TRAMPLING, KLYSTÝR, CÉVKOVÁNÍ, PISS, PÁNSKÝ ANÁL, PÁNSKÝ FISTING, VYŠETŘENÍ PROSTATY, KOULÍ, ODDALOVÁNÍ ORGASMU, TRAMPLING, WAX PLAY, PISS, DILATACE, PLUGGING, KLINIK PRAKTIKY, LATEXOVÉ LŮŽKO, MUMIFIKACE, SVAZOVÁNÍ, VÝPRASKY, TORTURY, DARK SESSION, FEMINIZACE, PONIŽOVÁNÍ, FOOTFETISH, BOOTHFETISH, ELEKTRO, BREATHPLAY, ROLE-PLAY a další. Veškeré praktiky Soft, Hard Sm, Clinic, Fetish. Zavolej a rezervuj si setkání.

Video - Ruined orgasm, sperm eating

30.11.2023 08:00 #160740 nahlásit inzerát

3x Ruined orgasm, sperm eating - Upoutám si otroka do speciální židle a mám chuť se pobavit. Už dva týdny nestříkal. Nastoupím na něj s tvrdším honěním a nechám mu zruinovat orgasmus. Třikrát! Třikrát uvidíš, jak z něj vyteče sperma! Po odpoutání jej spermatem nakrmím, zavřu do glory hole a jdu se bavit na večírek. Pro info nebo seznam DALŠÍCH videí piš na Whatsapp, sms, nebo email. Kvůli videu nevolat!

Foot s Miss Neytiri

29.11.2023 23:57 #160915 nahlásit inzerát

❗ ❗Leonardo Da Vinci povedal, že chodidlo je mistrovská práce výroby a umelecké dílo. Nestyď se za to, že ťa moje nožičky priťahujú… dovolím ti ich ochytať, pomasírovať a nalakuješ pre svoju paní nechty na jej vznešených nohách. Za odmenu ťa trošku pošlapem a nechám moje neposlušné prstíky zájsť k tvojím intímnym partiám. Nahé či v obalené v silónu, čisté a voňavé alebo špinavé a zaprasené sa môžu hebko kĺzať po tvojom tele. Stačí len na kolenách poprosiť miss Neytiri o povolenie.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Madame Helena 👌

29.11.2023 23:55 #162248 nahlásit inzerát

❗ Ve čtvrtek ve studiu ❗

BDSM je můj životní styl a plně mě naplňuje.

Jsem přesvědčena, že Dominance nemusí znamenat vážnost. Může to být samozřejmě intenzivní, kruté nebo bolestivé, ale může a mělo by to být také hřejivé, zábavné, pečující a upřímné.

Beru si na starost, abys poznal, kdo skutečně jsi. Atmosféra může být uvolněnější, ale jediný pohled ti prozradí, zda byla hranice překročena. Jsem vstřícná k submisivům jakékoliv úrovně a komunikace je pro mě klíčová k tomu, abychom si mohli užít náš společný čas a posouvat hranice.

Chápu, že podřízení může pro různé lidi znamenat různé věci a já tu jsem od toho, abych vytvořila prostředi, pro cokoliv, co budeš potřebovat.

Sama za sebe se přikláním spíše ke tvrdším praktikám, ale velice si užívám i perverz, fetish, roleplay a mám citlivý přístup k začátečníkům. S "klidem" za mnou můžeš přijít, ať už se ti líbi představa, že jsi otrok, masochista na řetězu a nebo roztomilé štěňátko ležící mi u nohou.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Domina Brno Madam GINA

29.11.2023 22:40 #113469 nahlásit inzerát

Toužíš naplnit své sny... spanking, whipping, bondage, trampling, spitting, fisting, facesitting, poziční tresty, nucená onanie, oddalování orgasmu, leštění žaludu (prsty, dlaní), masáž prostaty, footfetish, sweaterfetish, fetish, strap-on, ballbusting, roleplay, feminizace, ponižování, piss, slapping, posouvání hranic bolesti, smyslová deprivace, led, vosk, elektrosex, mumifikace, CBT, POT, ... vakuová postel ... možnost krátkodobého i dlouhodobého znehybnění (věznění)... finanční otroctví ...

800-1200. KČ,PRO jednu,nebo dvě...SYMPATICKÉ SLEČNY,ŽENY....S PÁDNOU RUKOU

29.11.2023 21:39 #163379 nahlásit inzerát

Pěkný den,nenašla by se zde prosím jedna,či více žen s pádnou rukou,na mé pravidelné pořádné a dlouhé naplácání rukou na můj holý zadek? Po důkladném naplácání můžete klidně pokračovat, na mou holou a už celou rudou zadnici řemenem,rákoskou atd.Děkuji za případnou odpověd,od příjemné slečny,ženy,...z Prahy a okolí. Hledám raději dominantní kamarádku,kterou to baví,než profi ženy. Pro dvě kamarádky odměna 1200.kč

Praha, kraj Praha

TRANSLADYMADAMEHELL

29.11.2023 21:17 #161898 nahlásit inzerát

Atraktivní .sexy aktivní, akční i í ale i romantická Trans Madam-Lady Hell U mě najdeš to po čem sníš. Vše bezpečně, diskrétně v bytě soukromí .Upozorňuji že se domlouvám vážně a reálně nedělám tyto služby non stop ani každý den! Jsem pouze v den setkání pro tebe! Odměnu požaduji 5000Kč. MILUJI TO! Můžeš mít i proměnu feminizaci být také v dámském zažít jaké to je být sexy kočkou na hrátky .Nebo mužská hračka panáček na hraní *** Dvě najednou můžeš mít aktivní+ pasivní ! * JEN U MĚ JSOU HRÁTKY JEN PRO JEDNOHO KDO SI MĚ OBJEDNÁ JEN PRO TEBE JSEM TEN DEN PŘIPRAVENÁ ! U MĚ TO STOJÍ ZA TO PROŽÍT ZAŽÍT TAK TO NEPROMARNI !

Praha, kraj Praha

Ponižující noc klec bezmoc degradace

29.11.2023 20:32 #162286 nahlásit inzerát

Přijeď na celonoční pobyt v kleci a řetězech s maskou a v roubíku ponižován a zesměšňován. Budeš nám sloužit na naše plivance piss. Líbat a masírovat nohy. Budeš tady kouřit všechny naše připínáčky a těmi tě ošukáme jako děvku. Noc ponížení a bezmoci. Samozřejmě si tě sem uneseme!

Dubečno okr Nymburk, Středočeský kraj
692775842

Madam Tess

29.11.2023 18:00 #163246 nahlásit inzerát

Přísná Madam Tess zahajuje své lekce velmi nevšedně. Veškeré praktiky hard i soft provádí velmi zajímavě a věř, že se poté budeš ke své Madam Tess velmi rád vracet, abys prolomil další a další mantinely a stále víc a vic zkoušel svou vůli. Madam Tess bravurně provede lekcí jak úplné začátečníky, tak pokročilé a dokonce i velmi pokročilé. Madam Tess se zdá být křehká, ale věř, že zdání klame. Její předností je umění fistingu, kdy její malá ručka zmizí ve tvých útrobách. Dále se Madam Tess specializuje na role-play, footfetish, spitting, feminizaci, strapon, spank, tortury, bondage, smyslovou paralýzu, ponižování, piss a další.

Klinik Role-play s 👌 Madam Helenou 👌

29.11.2023 15:15 #162925 nahlásit inzerát

❗ DNES ve studiu ❗

Otevřou se dveře ordinace a z nich rázně výjde paní doktoka Helena ve svých přiléhavých šatech. Její výraz naznačuje, že to bude divoké. Nesubčil!?,....Je tady pan Nesubčil?!...To jste Vy?. No tak pojďte, já mám těch pacientů víc a nemůžu tu na vás takhle čekat. Tak copak vás sem přivádí? Koukám, že jste tu už pěkně dlouho nebyl, to bude chtít celkovou prohlídku. Za plentou svléknout a vrhneme se na to. Z kliniku nabízím snad skoro všechno (cévky, jehličky, injekce, kontrola prostaty, play piercingy, stetoskop, vakuová pumpa, elektro sex, piss a mnohem víc) ráda zkouším nové věci a role play mě baví. Hodně mluvím a do detailů popisuji, každou procedůru, kterou budeme provádět, aby tvůj zážitek byl co nejvíc autentický a ty se budeš cítit, jako ve skutečné nemocnici. Svou vlastní temperamentní dominanci využívám v přirozeném postavení moci, které doktorkám náleží a z tebe se stane automaticky poslušný, lehce vystrašený pacient. Napiš mi svou představu a objednej se na vyšetření.

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Perverzní sestřička Karolína 👌

29.11.2023 15:11 #162447 nahlásit inzerát

❗ DNES ve studiu ❗

Jde ti o život? Hledáš první pomoc? Neustále ti v něm cuká, koule bolí, myslíš furt na to jedno. Já jsem dost živá za nás oba. Tvá perverzní sestřička, o které sníš a po které toužíš. Baví mě role-play a z kliniku dělám snad úplně všecho, nejraději mám však ty perverzní libůstky. Budu tě držet za ruku, když ti bude paní doktorka píchat včeličku, sama ti ji taky zvládnu aplikovat, ale jsem víc hravá kámoška, než striktní sadistka. S radostí tě poznám do hloubky, i cévku zavedeme, vakuovou pumpou změříme tlak a délku, elektrem trošku otestujeme práh bolesti a klidně vymyslíme i něco dalšího.

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

Nahý budu poslušně uklízet

29.11.2023 14:31 #160657 nahlásit inzerát

Nahý uklidím byt či kancelář ženě či kamarádkám spolubydlícím nebo kolegyním z Prahy. Vše bez vzájemných fin. požadavků a v případě Vaší spokojenosti a oboustranných sympatiích i opakovaně. Stačí napsat a domluvíme se na čase a na místě, kam bych měl dorazit, za dveřmi se svléknu do naha a počkám na první instrukci, kde začít.

Praha , kraj Praha

Madam Lydie

29.11.2023 13:25 #163375 nahlásit inzerát

Přijímám pokročilé i začátečníky na lekce lehčího i tvrdšího BDSM (psychické i fyzické ponižování, tresty, hry s rolemi - pony play, dog play, výslech, přísná teta atd., částečnou feminizaci, footfetish, lechtání, fackování, facesitting, POT, pánský anál, podvazování, plivání, věznění v řetězech, baštonádu, ballbusting, CBT, kolíčky, mučení bradavek, pálení ohněm a horkým voskem, výprasky, smokefetish + živý popelník). Mnoho let se zabývám TERAPEUTICKY ZAMĚŘENÝMI LEKCEMI / PÁROVÝMI LEKCEMI, na kterých dominantní ženy učím být skutečnými dominami/ KONZULTACEMI. KONZULTACE jsou hovory s těmi, kteří si nevědí rady se svou orientací, či svými odlišnými sexuálními potřebami a s páry, které začínají D/s vztah a neví, jak na to nebo jim stávající vztah nefunguje. LEKCE SI PLÁNUJI DOPŘEDU A VYŽADUJI TELEFONICKOU REZERVACI MINIMÁLNĚ DEN PŘEDEM!

Praha , kraj Praha
702 565 996