nahrávám...

Inzeráty

OBEDIENT TOY SLAVE

19.11.2022 15:28 #154310 nahlásit inzerát

Hello you, are you looking for degradation and do you miss someone who you could obey? That´s why I am here. I do not tolerate any disrespect, neither bad manners. Your one and only place in this world is on your knees leaned to my legs, do you understand? In case of disobedience I will dress you up like a cunt and will kick your ass so hard that you will beg for mercy, trust me. I will teach you, you worthless ... thing. Your Mistress, Mara

Paní v latexu

19.11.2022 14:26 #152255 nahlásit inzerát

Taky miluješ oslnivý lesk a hladkost latexu? Tak si mě představ, jak v něm nad tebou stojím s rákoskou a subím si tě jako sprostou couru. Na důkaz úcty mi poklekneš k nohám, budeš je líbat a děkovat, že ti vůbec věnuju svůj drahocenný čas. Protože čubka jako ty si musí mou úctu zasloužit. Chceš si jí zasloužit, že ano? Projdu se ti po zádech v jehlových podpatcích, šlápnu ti na obličej, nasadím ti na něj své voňavé kalhotky a zatímco budeš nasávat, budu ti zašlapávat penis do břicha. Pak si tě přikurtuju ke sloupu prdelí do prostoru a zešvihám jí. Když budu mít dobrou náladu, možná ti dám vybrat, čím ti prdel obšťastním. Pořád je to pro tebe málo?

Finanční sluho, ke mně!

19.11.2022 12:32 #159169 nahlásit inzerát

Sám víš, že to chceš. Poznat madam, která tě naprosto uchvátí. Poznat mě! Už teď cítíš, že pro tebe bude nejdůležitější, abych jedla ve vybraných restauracích, abych jezdila na krásné wellness pobyty, abych žila v luxusu… a ty? Budeš přeci na mé užívání vydělávat a dělat to s pýchou a úsměvem na svých otrockých rtech. Následuj svůj otrocký potenciál, napiš mi a žij konečně naplněným životem. Rád se se mnou sejdeš na prvním cashmeetu nebo nákupech a nezapomeň o tuhle možnost náležitě a s respektem poprosit. Že jsem skutečná madam si můžeš ověřit na Telegramu: KateGODss OFans: goddessk998 Twitteru: Goddess_Kate669 PS: telefonní číslo - Pouze Watsapp (hlasová zpráva pro mě není problém)

Praha, kraj Praha
735860412

Pravidelná odměna pro dominantní kamarádku

19.11.2022 12:27 #159168 nahlásit inzerát

Pěkný den,nenašla by se zde prosím nějaká přísná atraktivní slečna,žena věkem asi od 18-50 let, která by neměla problém ohnout přes koleno vyššího štíhlejšího muže a pořádně mu dlaní vypleskat holej zadek a stehna do červené barvy? Ideálně pravidelně třeba jednou týdně. Odměna 700-1200.kč dle místa a délky schúzky. U delší schůzky můžete jistě pokračovat i rákoskou atd. Klidně mě můžete profackovat i penis ... nehledám profesionálku,ale ženu kterou by to bavilo a hodil by se jí nějaký přivýdělek. Děkuji za případnou odpověd.

Praha, kraj Praha

OFANS: GODDESSK998

19.11.2022 11:51 #159167 nahlásit inzerát

Nemůžeš na mě zapomenout? Chceš se mnou bližší kontakt? Díky OnlyFans budu stále s tebou - kdykoliv tam můžeš vidět videa, která se ti zaručeně dostanou pod kůži. Čím víc jich uvidíš, tím víc budeš po své Bohyni toužit, a tak se mi to líbí. A co je nejlepší, pravidelně přibývají další videa, na která se můžeš těšit. Jsi sissinka, pes nebo snad (finanční) otrok? Ve svých videích si užiju tvé touhy a naprosto si tě s jejich pomocí podmaním. A pokud je ti to pořád málo, můžeš si objednat custom video na přání, hodnocení tvého ptáčka, úkol, či hlasovku. Své OF neustále vylepšuji. Neodepírej si své touhy, sube.. poddej se jim, poddej se mně!

Praha, kraj Praha
735860412

Dnes lekce v Praze

19.11.2022 09:55 #159165 nahlásit inzerát

Pro reálnou lekci piš na WhatsApp 704 269 309!!! Objednání možné i na dnešek. PRAKTIKY: footfetish, bootfetish, facesitting, slovní ponižování, trampling, CBT, mučení bradavek, spank, facky, spitting, vosk, svazování, oddalování orgasmu, nucená masturbace, dogplay, piss, podvazování koulí, škrábání, kouření strap-onu NEDĚLÁM: sex, orální sex (lízání), lízání análu, vomit, krvavé praktiky a praktiky trvale poškozující zdraví.

Praha, kraj Praha
704 269 309 - piš na WhatsApp!!!

Electro koliky a rukavice

18.11.2022 20:00 #111572 nahlásit inzerát

Moderní elektrická tortura. Léčba zvrhlosti pomocí elektrošoků. Pro lehké případy postačí povrchové procedury pomocí doteků v rukavicích napojené na přístroj. Pro těžké případy tu máme lokální léčbu zaměřenou na zavádění análních kolíku a dilatátorů pod napětím. Řešíme problémy skutečné do hloubky, abyste pak doma mohli uspokojeně usínat.

Tvá Paní má chuť si hrát

18.11.2022 17:24 #155968 nahlásit inzerát

Pojďme si hrát. Začneme zlehka malým šidítkem a postupně budeme zvětšovat tvůj otvor. Miluju šukání do zadečku na všechny způsoby. Je ti tohle málo? Co přidat CBT, POT, piss, poplivání, torturu bradavek, tvrdý výprask, mumifikaci, clinic, nebo třeba můj oblíbený edge play? Mám tu spoustu hraček pro sebe i pro tebe. Deprivační kukly, elektro dilatátory, můžeme si hrát na pejska a paničku, nebo tě svážu a budu do tebe sázet elektro pecky. Zvrhlé hrátky mě baví. A já doufám, že i tebe.

Otrok hledá svou BOHYNI

18.11.2022 12:17 #156539 nahlásit inzerát

Chtěl bych se pokusit touto cestou oslovit přirozeně dominantní ženu k navázání vztahu v duchu BDSM. Rád bych nalezl ženu, která by si užívala bezmoc spoutaného a umlčeného otroka zamčeného v pásu cudnosti. Ženu, jež by se nechávala sama dlouze uspokojovat, ale otrok by měl orgasmus znemožněný, nebo (občas za odměnu) ve výjimečných případech povolený, ale značně znepříjemněný - milking přes CB, polykaní vlastního sperma, přestat masturbaci těsně před orgasmem, aby sperma jen vyteklo atd. Ženu, která by po svém uspokojení ulehla do postele, přičemž otroka by nechala pevně spoutaného a zamčeného na místě, kde by ji nemohl rušit (komora a podobně), a samozřejmě neuspokojeného v pásu cudnosti, aby musel celou noc přemýšlet, jak si vysloužit přízeň své Paní...

Liberec, Liberecký kraj

BRUTÁLNÍ POLICISTKA

18.11.2022 12:09 #152169 nahlásit inzerát

Poslední dobou je celkem aktuální téma policejní brutalita. Co takhle pojmout jí stylem "Ano, paní strážnice, zpacifikujte mě, jak se Vám zlíbí"? Čím víc se budeš bránit, tím větší deku dostaneš. Nasadím ti klepeta nadoraz, až se zaryjí do kůže. Odtáhnu tě do vazby a tam si zažiješ to pravé peklo. Výslech, bití, nepříjemné prohlídky tělesných otvorů, elektrošoky, setrvávání v nepohodlných polohách a v neposlední řadě pak vězeňské znásilnění. Vidím na tobě, že už teď se nemůžeš dočkat. Však víš, kde mě najít. Všední dny od 16:30 a víkendy, dle domluvy.

Mladý otrok

18.11.2022 11:26 #159158 nahlásit inzerát

Zdravím, jsem mladý 24letý otrok a hledám dominantní slečnu či paní, která by si mě zotročila ke svému obrazu. Byl bych rád kdybych našel real, ale nevadí mi ani virtual. (Alespoň ze začátku) Zkušenosti mám, poslouchat umím, ale vždy je co trénovat. Velmi se těším na Vaši odpověď.

Brno, Jihomoravský kraj

Romská Madam

18.11.2022 10:48 #159157 nahlásit inzerát

Hledám otroka na 24/7 Chci otroka který chce opravdu sloužit ! Nehledám uplakanou děvku ! Chci otroka který nebude vydešeny z pořádné facky !! (A uteče!) Nemysli jsi že do služby nastoupiš hned !! Nejdříve tě chci poznat! ! Tak pod nohy !!! Romská DOMINA