nahrávám...

Lady Angela Latex

Město:Praha 7, Letná

Telefon:+420 604 984 029

E-mail:LadyAngelaLatex@pm.me

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:160

Váha:40,00

Prsa č.:3,00

Velikost nohy:36,00

Salon:SM Hedone

Zobrazit inzeráty

Informace

Toužíš patřit nádherné a přísné Bohyni? Budeš má hračka, má rohožka, má věc.

Vyžaduji respekt, úctu a slušné vychování.

LATEX FETIŠ

Upnutý, naleštěný latex na dokonalém těle Lady - jak jinak popsat nebe? Smíš být má rohožka či masážní podložka a pečovat o mé nohy oblečené v latexových punčoškách. Cítíš tu vůni?

BREATHPLAY, ŠKRCENÍ, OMEZOVÁNÍ POHYBU

Libuji si v breathplay, omezování dechu a dušení. Vyzkoušej bezmoc v PLYNOVÉ MASCE, LATEXOVÉ KUKLE, VAKUOVÉ POSTELI. Svážu tě do kozelce, zamumifikuji tě do fólie a budeš naprosto bezbranný. S breathplay mám bohaté zkušenosti a nejvíce zbožňuji škrcení, při němž zažiješ to, o čem druzí jen sní.

TRAMPLING

Se vzrušující hrůzou sleduješ přicházející Lady v botičkách s vražedným jehlovým podpatkem. Bojíš se té chvíle, kdy se podpatek zaryje hluboko pod kůži a přinutí tě křičet. A zároveň bys udělal cokoliv, aby ta chvíle nastala. Přišlápnu tě k zemi a už nebudeš chtít vstát.

DOGPLAY VÝCVIK

Přijmu na výcvik zkušená i nezkušená štěňata. Připnu ti obojek a naučím tě být poslušný, hodný pes. Zábavu při hraní střídá ponížení z trestu a odměna v podobě odpočinku u nohou přísné a náročné Krotitelky. Mistička čeká, tak neváhej!

SOFT S/M, HARD S/M, CBT, BALLBUSTING

Svázaný u kříže okus chuť pevné rákosky, kožených důtek či bičování. Lehké i tvrdé facky do obličeje, kopání, tortura bradavek, cbt. Zbožňuji kopání do koulí a jiné formy ballbustingu! Působit bolest mi činí opravdové potěšení, ustojíš lekci bez slz?