nahrávám...

Lady Viktoria

Město:Ostrava

Telefon:+420 702 843 140

E-mail:ladyviktoria@email.cz

Provozní doba:PO-PÁ 09.00 - 21.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:170

Váha:59,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:38,00

Zobrazit inzeráty

Informace

Hledáš svou spřízněnou duši, svou madam? Jako silně dominantní osoba jsem se již narodila. Dlouho jsem hledala způsob vyjádření svého já. Časem jsem objevila BDSM praktiky a spojení mé dominance, smyslné krásy ženy a lásku k nadvládě nad muži. Svět bdsm a vztah k němu jsem objevovala krůček po krůčku. Nejde mi pouze o jednorázový vztah sloužící k potěšení jedné strany, ale o dlouhodobém uspokojování obou stran - jak dominantního, tak submisivního a hledání společné cesty, nových možností, nových her a scénářů a posouvání hranic. Chci, aby můj otrok byl zároveň i mou blízkou osobou.

Pokud máš zájem o společné budování vztahu, jsi zde správně. Nehledám jednorázové lekce. Před lekcí si s tebou popovídám, proberu tvé preference, touhy a přání a poté následuje lekce. Je naprosto důležité, aby jsi mi plně důvěřoval. Nehodlám nikomu ublížit více, než si sám bude přát. Bolest je nástrojem k rozkoši a touze a je jen na tobě, kam až jsi schopný zajít.

Praktiky: bondage, poutání, znehybňování, zavěšování, mumifikace, výprasky (biče, dutky, dlaň, rákoska, plácačka, řemen, kopřivy….), klinik (připínací penis, anální vyšetření, anální kolíky, fisting, klystýry, elektro, dilatace, cévkování, milking, jehly...), ponižování (nadávky, plivání, piss, popelníček, psychické ponižování, výslechy, zesměšňování...), smyslové deprivace (roubíky, masky, omezování dechu a sluchu...), mučení genitálií (cbt - podvazování, drcení, plácání, kopání, mačkání, svorky, kolíčky, natahování...), mučení bradavek a jiných částí těla (lechtání, svorky, mačkání, sání...), hrátky s voskem, foot fetish, facesitting, uctívání, posluhování..., trampling, ballbusting, věznění (v rámci krátkodobé lekce, dlouhodobé...), roleplay (dogplay, ponyplay, doktorka x pacient...), transvestismus a další.....

Nábytek: kříž, koza, poutací lavice, poutací stolice, gynekologické křeslo, poutací židle, železná postel, poutací systém a kladka, klec, lenoška pro footfetish, toaleta pro piss a další.

Studio je plně vybaveno pro veškeré uvedené praktiky. Skládá se ze dvou místností, vstupní místnost pro uvítání, popovídání a převlékání, přípravu a vlastní mučírna. K dispozici také sprchový kout a wc. Ručníky a hygienické potřeby vždy k dispozici. Studio každý měsíc vybavuji novým nábytkem, pomůckami, oblečením, botami…. Od května prostor plně klimatizován pro váš komfort.