nahrávám...

Paní Múza

Město:Praha / Olomouc

Telefon:+420 735 867 148

E-mail:tvapanimuza@gmail.com

Provozní doba:SO - ST 10.00 - 01.00

Orientační cena:3000,00

Věk:27

Výška:183

Váha:73,00

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:40,00

Informace

Budu tvou Paní Múzou, která v tobě každým slovem, pohledem a dotykem probudí tu nejzvrácenější formu inspirace. Přenesu tě do svého světa dekadentních fantazií a proměním tam tvé zapovězené představy ve skutečnost. Budu ti cukrem i bičem, cudností i chtíčem. Jsem bytostí mnoha tváří, z nichž každá je opravdová a dychtivá tvé oddanosti – záleží jen na tobě, zda se nad tebou bude sklánět ta přísná nebo ta pečující.

Jsem kreativně zhýralou duší v těle mladé, vysoké, atraktivní blondýnky. Respekt v lidech budím přirozeně, s BDSM mám mnoho zkušeností a široký záběr praktik, které mě upřímně baví a vzrušují. Má empatie, zdravotnická odbornost a pevná etika zase zaručí, že se v mých rukou budeš cítit bezpečně i při nejvypjatějších scénách. Dominovat tě můžu jak sama, tak se svou sissy podřízenou nebo s další Madam.

Ze všeho nejvíc miluji feminizaci, uctívání nohou, oddalování orgasmu, strap-on a anální praktiky obecně. S nefalšovaným sadistickým potěšením tě potrápím výpraskem, znehybněním, senzorickou deprivací, dušením, pošlapáním, CBT, elektrem, lechtáním, horkým voskem nebo třeba jehlami. Ve slovním i fyzickém ponížení se vyžívám, ráda si zahraju roli z tvého oblíbeného scénáře nebo obleču bílý plášť. Na lekci mě uvidíš ve vintage župáncích, šatech, podvazcích, krajkách, punčoškách, lodičkách a korzetech, jen latex u mě nehledej.

Poradím si s nováčky i zkušenými; s ženami, muži i non-binary klienty. Nabízím také online výcvik nebo zaslání voňavých kalhotek, silonek či ponožek. Lekce poskytuji v krásném BDSM studiu na Praze 2 nebo v různých standardně vybavených hotelích v rámci olomouckého kraje.

Se svou Múzu se můžeš propojit přes email, SMS nebo textovou zprávu na WhatsApp. Nevolej, pokud k tomu nejsi vyzván*a. Diskrétnost samozřejmostí.

Fotografie