nahrávám...

Jenny Parable

Město:Praha 3

Telefon:777 317 249

E-mail:1levelmassage@gmail.com

Provozní doba:09.00 - 21.00

Orientační cena:2800,00

Věk:30

Výška:174

Váha:69,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:42,00

Salon:Studio Le Velour

Zobrazit inzeráty

Informace

BDSM na profesionální úrovni se věnuji již několik let a možná jako první u nás jsem začala nabízet BDSM i ve formě "laskavé dominance". Zážitky se mnou jsou tak vhodné pro začátečníky i zkušené, kteří při BDSM potřebují blízkost, nápaditost a eleganci. Společným znakem všech mých lekcí je zejména přirozenost a plynulost, které často v klasickém pojetí BDSM chybějí.

Velice úspěšným a oblíbeným zážitkem, který nabízím, je BDSM masáž, kde společně ozkoušíme vzájemný potenciál a hranice. Je vhodný zejména pro začátečníky, kteří se „bojí k Domině“, ale také pro pokročilé kteří chtějí vyzkoušet něco nového, nebo občas potřebují jinou formu BDSM odpočinku.

Přesná podoba BDSM masáže je vždy o domluvě na místě. Tuto kombinaci masáže a poctivého BDSM nabízíme jako jediní u nás – umožňuje nám ji harmonické prostředí masážního salónu a bohaté BDSM vybavení. Součástí masáže není sex v žádné podobě.

Nabízím širokou škálu praktik a scénářů:

Lehčí BDSM

- Znehybnění (provazy, pouta)
- smyslová deprivace
- fetiše všeho druhu (footfetish, bootfetish, latex, lack, kůže, nylon, WAM,..)
- roleplay, svádění, provokace (psychická dominance)
- oddalování orgasmu
- anální hrátky, masáž prostaty
- feminizace
- konzultace a poradenství, i pro páry

Pokročilé BDSM a RACK

- výprasky, polohové tresty
- trampling
- breathplay (plynová maska, nafukovací maska, facesitting – ve spodním prádle)
- jehly
- ponižování a roleplay, týrání, výslechy, hry na sluhu, otroka
- CBT

Co nenabízím?

- piss, scat, adult baby, hry na veřejnosti, dlouhodobá služba (24/7), tvrdé vulgarity – být příliš hrubá není můj styl, sex
Nebojte se mi tak sdělit svá přání, která vždy ráda vyslechnu, tradičně na začátku našeho setkání. Protože se často ptáte, které praktiky jsou mé nejoblíbenější, tak jsou to zejména psychické hry, hrátky s bolestí a uctívání mého těla, dále vše kolem orgasmu a jeho odpírání, nebo také jakékoli posouvání hranic. Zkrátka mi přijde nadmíru vzrušující, když vidím, že se mi podařilo dostat se vám pod kůži. Musím zmínit také latex, pro ten mám opravdovou slabost.
Lekce probíhají v mém bohatě vybaveném studiu na Vinohradech, nebo na dotaz v některé z blízkých mučíren.
O svém přístupu k BDSM jsem měla možnost promluvit také do médií, poslechněte si třeba podcast Šimrání, podcast Už Budu!, nebo se začtěte do některého z vydaných článků.
Těším se na vás, Jenny.

Fotografie