nahrávám...

Madam Cora Sharp

Město:Brno

Telefon:736 278 663

E-mail:madam.cora@seznam.cz

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:neuvádí

Váha:neuvádí

Prsa č.:3,00

Velikost nohy:38,00

Zobrazit inzeráty

Informace

Jsem mladá, charismatická a smyslná Madam s neutuchající chutí tě potrápit. BDSM pro mě znamená uvolnění a duševní relax, při kterém mohu na chvíli uniknout ze všedního života.

"Přijmu tě vždy s úsměvem, ale pozor na mě! Jakmile začne naše společná lekce, veškerá sranda a úsmě vy jdou stranou. Miluji, když se mohu dívat, jak se ti třesou kolena, kdykoliv se na mě podíváš, přitom ale víš, že pohled máš za odměnu, protože jsi jen pouhou nickou a tvůj pohled musí směřovat přímo k zemi, tam, kam patříš! Jsem tvojí pevnou rukou, která ti nakáže co a jak."

Pro naše hry sem zřídila velké studio o dvou místnostech. Pro příznivce klinik hrátek je k dispozici ordinace, kde si tě pevně upoutám na gyno křeslo, ty se na sebe zatím můžeš dívat do obrovských zrcadel před tebou a přemýšlet, co bude následovat! Budu na tebe jemná nebo ti provedu perverzní vyšetření pod popper narkozou? Druhá místnost je koncipována jako mučírna, kterou mám plně vybavenou pro sm hry!

Přijímám zkušené, tak i úplné začátečníky, subíky, masochisty, latexáčky, zvířátka ale i ty, kteří si chtějí odpočinout u určitých praktik a nehledají ponížení. Pamatuj, že pokud se neumíš chovat galantně a slušně, ani mi nepiš! Šanci u mě mají pouze vychovaní a čistotní jedinci!

Pro vás, moji fetišisté, nabízím odkud voňavoučkých silonek, ponožek a kalhotek. Platba předem na účet, případně paypal či osobně na lekci.

Zda-li se bojíš reálné lekce, je zde možnost online lekcí či lekcí přes email. Pro info požádej pro podmínky do emailu.

Telefon vzhledem k mé vytíženosti nezvedám, proto k objednání využij SMS zprávu, popřípadě email. Objednávku učiň s několikadenním předstihem.