nahrávám...
PŘEDPLATNÉ PRO TENTO PROFIL VYPRŠELO

Madam Iris

Město:Praha

Telefon:777 68 40 68

E-mail:bdsm.fetish.clinic@gmail.com

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:neuvádí

Váha:neuvádí

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:neuvádí

Informace

Kdo jsem:
Jsem atestovaná perioperační sestra, s dlouholetou zkušeností nejen z urgentní medicíny, ale i BDSM světa. Své znalosti ze zdravotnictví přenáším do seancí, které jsou laděné tématikou jak klasického BDSM, tak i Clinic fetiš, nebo kombinované...

Kdo můžu být:
Dominantní a nekompromisní Paní, nešetřící sarkasmem, ale také pochvalou. Pro trpící pacienty jsem empatická a laskavá paní doktorka/ sestřička nešetřící podporou, útěchou a pohlazením mezi procedurami. Také ovšem můžu být nevyzpytatelná a zlomyslná potvora s nekonečnou fantazií, tnoucí drápky ve chvíli, kdy je to nejméně očekáváno. Ale především jsem člověk, který umí naslouchat, vcítit se do Vás, a tím Vám dopomoci k naplnění Vašich přání a tužeb.

Co ode mne můžete čekat:

V první řadě individuální přístup, jednání na úrovni a především bezpečnost a hygienu na vysoké úrovni.

BDSM
- touchfetish, breath-play, oddalování orgasmu, anal play, bondage, CBT...

CLINIC
- cévkování, dilatace, hrátky s fyziologickým roztokem, elektostimulace a mnoho jiných...

HOSPITALIZACE
- zpodobnění skutečné hospitalizace. (příjmem, vyšetření, diagnostické metody, léčba) vše v rámci vzájemné domluvy, kdy lze zakomponovat aspekty BDSM
- NOVĚ je možno provést simulovaný operační výkon s operačním týmem (chirurgyně, anestezioložka, instrumentářka) s připojením na EKG monitor, sterilním zarouškováním na operačním stole a naplno si užít zrušující zážitek.

SÁDROVÁNÍ
- využiji své dlouholeté praxe z traumatologie a pro příznivce znehybnění končetiny/ končetin či celého těla sádrovým obvazem bude umožněno se sádrou odejít domů, nebo si v sádrovém korzetu (minerva), či sádrové mumifikaci odpočinout u mě ve studiu, třeba i v rámci dlouhodobé hospitalizace.

Čeho se ode mne nedočkáte:
- cokoliv, co by mohlo poškodit Vaše zdraví ať už psychické, nebo somatické
- jakýkoliv sexuální styk se mnou
- mou nahotu
- escort
- kaviár, vomitig, piss

Telefonáty po 21 hodině nezvedám!
Pokud mi někdo zavolá pod skrytým číslem, budu respektovat jeho soukromí a hovor nepřijmu.
Objednat se můžete telefonicky, SMS zprávou, či e-mailem během dne. V případě, že se nedovoláte, zkuste zavolat později, nebo mi napište zprávu, ozvu se Vám s ohledem na denní dobu hned, jak budu moct.

Objednávky akceptuji minimálně tři dny předem!
U dlouhodobých návštěv je třeba se objednat s týdenním předstihem a rovněž uhradit zálohu předem na účet. Před dlouhodobou návštěvou preferuji klasickou seanci, kdy se domluvíme na detailech.