nahrávám...

Madam Iris

Město:Praha

Telefon:777 68 40 68

E-mail:bdsm.fetish.clinic@gmail.com

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:neuvádí

Váha:neuvádí

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:neuvádí

Informace

Začnu tím, kdo nejsem a koho nehledám…

Nejsem „Bohyně“. Nejsem ani obvyklá „Domina“, nýbrž přirozeně a neustále perverzně přemýšlející, temperamentní, ale zároveň empatický zdravotník, kterého fascinuje lidské tělo a jeho reakce na mnou vyvolané podněty.

Nehledám osobní, ani finanční otroky, ale spřízněné duše, které se mnou budou sdílet potěšení, radosti a slasti z BDSM/ Clinic světa.

Kdo tedy skutečně jsem?

Vysokoškolsky vzdělaná peri-operační sestra, s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti urgentní medicíny a chirurgie. Díky těmto vědomostem si mohu dovolit také invazivnější techniky. Kupříkladu meatotomii, jež vyžaduje přísně aseptické podmínky. Zajištěné aseptické podmínky při všech invazivních technikách jsou u mne samozřejmostí a striktně na ně dbám.

Nesdílím zkostnatělý konvenční pohled na BDSM, ani mylné přesvědčení, že BDSM je pouze o submisi, bolesti, despektu a různých dehonestujících aspektech. Osobně jsem zcela přesvědčena, že BDSM nemusí být nutně o bolesti, není-li vyžadována, ani o despektu. Každý je lidská bytost, která si zaslouží respekt, a ani není třeba submise, stačí perverzní duch. Také se domnívám, že i v této oblasti je velmi důležitá laskavost, něha a vstřícný přístup s atributy nevyzpytatelnosti, momentu překvapení a občasné škodolibosti. Tímto přístupem se snažím posunout hrátky na jinou úroveň.

Seance koncipuji ad hoc tak, aby se co nejvíce přiblížily realitě, a to zejména, jedná-li se o lékařskou prohlídku, simulaci operačních výkonů s mým operačním týmem, nebo hospitalizační pobyty na naší klinice Medical fetish clinic.

Mimo Clinic fetish si také libuji v technikách, jako je Touch-fetish, Edging (oddalování orgasmu), Fisting (mělký/ hluboký/double), Elektrostimulace a mnoho jiných…

Pokud Vás zaujalo výše uvedené a přál/a byste si mne navštívit, nebo doplnit informace, či zodpovědět otázky, napište mi na uvedený e-mail, nebo zavolejte. V případě, že telefonní hovor nebudu brát, buď se Vám, s ohledem na denní dobu ozvu zpět, nebo zanechám diskrétní zprávu, že jsem na příjmu.

Je rovněž v našem společném zájmu ve snaze předejít případnému konfliktu, abych zdůraznila, co ode mě v žádném případě nelze očekávat:
• cokoliv, co by mohlo poškodit Vaše zdraví, ať už psychické, nebo somatické,
• podávání medikamentů,
• jakýkoliv intimní styk se mnou, nebo moji nahotu,
• eskort,
• kaviár, vomitig, pissing, rimming.