nahrávám...

Madam Iris

Město:Praha 10

Telefon:+420 777 68 40 68

E-mail:Iris@bdsm-fetish.clinic

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:neuvádí

Váha:neuvádí

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:neuvádí

Salon:Medical fetish clinic

Zobrazit inzeráty

Informace

Začnu tím, kdo nejsem a koho nehledám…

Nejsem „Bohyně“. Nejsem ani obvyklá „Domina“, nýbrž přirozeně perverzně přemýšlející, temperamentní, ale zároveň empatický zdravotník, kterého fascinuje lidské tělo a jeho reakce na vyvolané podněty.
Nehledám osobní, ani finanční otroky, ale spřízněné duše, které se mnou budou sdílet potěšení, radosti a slasti z BDSM/ Clinic světa.

Kdo tedy skutečně jsem?

Vysokoškolsky vzdělaná, anglicky hovořící peri-operační sestra, s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti urgentní medicíny a chirurgie.

Nesdílím zkostnatělý konvenční pohled na BDSM, ani mylné přesvědčení, že BDSM je pouze o submisi, bolesti, despektu a různých dehonestujících aspektech. Každý je lidská bytost, která si zaslouží respekt, a ani není třeba submise, stačí perverzní duch. Také se domnívám, že i v této oblasti je velmi důležitá laskavost, něha a vstřícný přístup s atributy nevyzpytatelnosti, momentu překvapení a občasné škodolibosti. Tímto přístupem se snažím posunout hrátky na jinou úroveň.

Seance koncipuji ad hoc tak, aby se co nejvíce přiblížily realitě, a to zejména, jedná-li se o lékařskou prohlídku, simulaci operačních výkonů s mým operačním týmem, nebo hospitalizační pobyty na naší klinice „Medical fetish clinic“.

Mimo Clinic fetish si také libuji v technikách, jako je Touch-fetish, Edging (oddalování orgasmu), Fisting (mělký/hluboký/double), Elektro-stimulace a mnoho jiných…

Pokud Vás zaujalo výše uvedené a přejete si mne navštívit, učiňte svou objednávku výhradně prostřednictvím SMS zprávy na uvedené telefonní číslo s týdenním předstihem. Pokud chcete doplnit nějaké informace, či zodpovědět otázky, napište mi na uvedený e-mail.

Je rovněž v našem společném zájmu ve snaze předejít případnému konfliktu, abych zdůraznila, co ode mě v žádném případě nelze očekávat:

• telefonní komunikaci po 20:00 a o víkendech,
• cokoliv, co by mohlo poškodit Vaše zdraví, ať už psychické, nebo somatické,
• podávání medikamentů,
• jakýkoliv intimní styk se mnou, nebo moji nahotu,
• eskort,
• kaviár, vomitig, pissing, rimming.