nahrávám...

Madam Kejtý

Město:Praha 7 - Letná

Telefon:🤙 +420 775 166 516 🤙

E-mail:studio+Kejty@hedone.cz

Provozní doba:09.00 - 22.00

Orientační cena:neuvádí

Věk:23

Výška:180

Váha:75,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:42,00

Salon:SM Hedone

Zobrazit inzeráty

Informace

Bdsm vnímám jako svůj lifestyle, díky kterému mi můj život dává smysl. Často slýchávám, že mám kočičí povahu – hrává, provokativní a dost zákeřná, ale pokud si to zasloužíš, umím být i mazlivá a milá.
Miluju, když můžu při lekcích projevovat svojí kreativitu a sadismus, ale neboj, pokud ti bolest nic neříká, umím potrápit i bez ni.

Mimo jiné jsem přibližně 2 roky dělala bojová umění a momentálně využívám svoje dlouhé silné nohy k dušení v rámci wrestlingu. Jsem bojovnice, která se jen tak nevzdává. Užívám si pohled na bezmocného subíka, kterému nezbývá nic jiného, než potupně odklapat a uznat, že jsem lepší.

Velice ráda bych si osvojila needle play a piercing play, takže pokud mi chceš udělat radost nebo chceš mít ode mě suvenýr v podobě piercingu, vřele tě uvítám.

Mé lekce jsou uzpůsobeny jak pro zkušené otroky/subíky, tak i pro úplné začátečníky, se kterými společně budu ráda zkoumat a rozvíjet různé úchylky či fetiše.

Mezi moje nejoblíbenější praktiky patří CBT, Shibari, spank, wrestling, chastity, trampling, ale dokážu si užít i jiné hraní.