nahrávám...

Nikola Korrupt

Město:Praha

Telefon:+ 420 736 715 660

E-mail:Nikola.Korrupt@gmail.com

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Věk:neuvádí

Výška:170

Váha:95,00

Prsa č.:4,00

Velikost nohy:42,00

Informace

Jsem mladá dominantní sadistka Nikola Korrupt, zkušená, empatická, sebevědomá a hravá. Nemám žádné preferované praktiky, nejdůležitější je pro mne vzájemná souhra a dobrá chemie, chvíle kdy vím že si to všichni užíváme, baví nás to a naplňuje. Nemám potřebu po nikom řvát, pokud zvýším hlas, tak věz, že je něco hodně špatně. Stejně tak se ráda dotýkám a dráždím, ale umím být i velmi krutá, záleží pouze na tvém chování jakou mě zažiješ.

Každá schůzka je přizpůsobena tvým fantaziím, přáním, touhám a limitům které respektuji. Začátečníci - nebojte se některých jmenovaných praktik. To, že je nabízím neznamená že je spolu musíme dělat. Zkušení - nevidíte-li svoji oblíbenou věc uvedenou v seznamu, tak se nebojte mne zeptat.

Bondage-různé druhy pout, provazů, popruhů, mumifikace, rozporky, bondage krátkodobá i dlouhodobá, pohodlná i nepříjemná, až bolestivá.

Fetish-latex, lack, boty, rukavice, uniformy, kožešiny, chodidla, cigaretový kouř, roleplay a další.

Spanking-výprasky rukou, rákoskama, bičíkama, bičema, důtkama, plácačkama, kartáčema, pantoflema, vařečkama, páskama, pravítkama, od jemného po velmi intenzivní, preventivní, motivační, výchovné, trestné, terapeutické a nebo prostě jen tak 🙂

Ponížení-slovní, fyzické i psychické - plivání, piss, nucená masturbace, lidský nábytek, dehumanizace, popelník, facesitting, fackování, cuckolding, voyayerismus, CFNM, holení, výsměch, tahání za vlasy, uši, různá pravidla a omezení.

Trénink-výcvik poslušnosti a oddanosti, domácího sluhy, osobního otroka, pozic, zvířátek, vše může být podloženo smlouvou, služby klíčnice, výslechy.

Klinik-vyšetření, klystýry, cévkování, dilatace močové trubice, analu, elektro, play piercing, odběry, fisting, breath play, jehly, nucená inhalace, milking, masáž prostaty.

Mučení-bradavek, genitálií a dalších citlivých částí těla-kolíčky, skřipce, vosk, led, škrábání, kousání, štípání, mačkání, drcení, pálení, kontrola orgasmu, tease&denial, oddalování orgasmů, POT, bastinado, lechtání, trampling.

Minimální délka seance je hodina, delší seance sou také možné, vše je o domluvě.

Nejjednodušší cesta jak se se mnou spojit je mailem kde mi napíšeš svoje představy, zkušenosti, hranice a zdravotní omezení. Tímto výčtem ušetříš spoustu času mně i sobě a věz, že dokážu ocenit snahu kterou vložíš do představovacího mailu. Na maily bez pozdravu, podpisu nebo maily o třech slovech nereaguju. Stejně tak nereaguji na sms a skrytá čísla. Objednání je nutno provést s předstihem jednoho až dvou dnů dopředu. Nepotrpím si na formální oslovení, nejmilejší je pokud mne oslovíš jménem.

Ted' už je vše pouze na tobě. Ozvi se a setkáme se na druhé straně...

Fluent english.