nahrávám...

Madam Aradia

Město:Přestavlky u Roudnice nad Labem

Telefon:+420 607 844 926

E-mail:aradiabdsm@seznam.cz

Provozní doba:PO-PÁ 08.00 - 22.00
SO-NE dle dohody

Orientační cena:4000,00

Věk:neuvádí

Výška:170

Váha:65,00

Prsa č.:neuvádí

Velikost nohy:40,00

Salon:SM a Rubber Studio Aradia

Informace

Madam Aradia – domina, spisovatelka a doktorka psychologie s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí. Poprvé se ke své BDSM orientaci veřejně přihlásila v pořadu TABU v r. 1995, kdy následně otevřela tehdy první SM a rubber studio v Čechách.

Stála u zrodu prvních BDSM časopisů (SM kontakt - pro OWK, Markýz a Sex pervers)

Mimo praxi dominy poskytuje odborné konzultace a partnerskou a KB terapii, píše odborné knihy a články z oblasti psychologie, ale i beletrii zaměřenou zejména na tematiku BDSM (vycházející v ediční řadě Severin) a přednáší na FHS UK Praha.

Pracuje i jako konzultantka při natáčení filmů s tematikou BDSM ( např.Playgirls, Domina).

Znáte ji i jako modelku fetiš fotografií kůže, laku, latexu a kožichů v projektu FETISH ART.

Na lekce přijímá nejen muže a ženy, ale v poslední době především páry, kdy učí partnerky BDSM orientovaných mužů, jak být správnou dominou.

Vychovala mnoho novodobých domin u nás, ale i v zahraničí, především v Belgii a Itálii.

K jejím nejoblíbenějším praktikám patří psychická manipulace, bondáže, především shibari kinbaku a bondáže pomocí segufixu. Miluje hrátky v latexu, mumifikaci, BCP, klinik praktiky, elektrostimulaci, hrátky s podtlaky, násilnou feminizaci a POT.

Každý měsíc své studio neustále zdokonaluje a rozšiřuje o nové pomůcky, nové fetiš oblečení z kůže, latexu a boty a kozačky na vysokém podpatku pro projekt FETISH ART, ale i o oblečky a omezující, deprivační a zvířecí kukly pro své služtičky, zvířata a „latexové otroky“.

Každému otrokovi věnuje dostatek času potřebný k vzájemnému naladění, aby každá session byla originálním a neopakovatelným prožitkem dominy i jejího otroka.

Počet lekcí v každém jednotlivém dni je omezen, aby se Madam každému otrokovi mohla věnovat naplno. Proto, pokud vás ten konkrétní den nepřijme na lekci vzhledem k vytíženosti studia, zkuste jiný termín. Je to v zájmu vás samotných. Madam dbá na to, aby byla na každou lekci maximálně připravená a odpočatá.

Pokud se rozhodujete o první návštěvě a stydíte se prokonzultovat s Madam vaše fantazie a přání osobně, můžete jí napsat mail a podrobnosti návštěvy prokonzultovat touto formou.

Nežádejte žádné dotazníky, jsou zavádějící!

Madam upřednostňuje vzájemné naladění a spontánnost při každé lekci.

Vámi navrhnuté scénáře si ráda přečte, ovšem ráda využívá své kreativity při každé session, stejně tak jako momentu vašeho očekávání.

Na lekci, či pobyt se můžete objednat ve všední dny mezi 9.00 – 22.00 hodinou. Víkendové lekce je třeba předběžně dohodnout s Madam již během pátku. Víkendy věnuje Madam obvykle projektu FETISH ART a natáčení, takže případnou víkendovou lekci, či pobyt musí naplánovat s časovým předstihem. Pokud jdete na lekci poprvé, doporučuje Madam předem si nastudovat její Pravidla přijetí a Protokol uvítání se s Madam, abyste se nedopustili zbytečných chyb.

Pravidla jsou určena pouze pro otroky! Milovníci rubber session zpravidla nejsou otroky, proto se na ně přísná pravidla Madam nevztahují.

Dohodnutý čas návštěvy dodržte, pokud možno přesně, aby vám Madam mohla věnovat dostatek svého času. Pokud máte přání ohledně oblečení Madam při lekci ( kůže,lak,latex,kožichy ), je vhodné požádat ji o to předem. Madam vlastní obrovský šatník a botník, takže je z čeho vybírat. Ovšem ne všechny modely má přímo ve studiu, proto máte-li speciální přání ohledně oblečení Madam, nestačí ji o to požádat přímo při lekci.

Areál Království Aradie má vlastní soukromé parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat.

Madam dbá na diskrétnost, čistotu a slušné vystupování!