nahrávám...

SM a Rubber Studio Aradia

Město:Přestavlky u Roudnice nad Labem

Telefon:+420 607 844 926

E-mail:aradiabdsm@seznam.cz

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Informace

SM a Rubber studio Aradia  - nejlépe vybavené a již dvacet let úspěšně fungující profistudio v Čechách, zaměřené především na latex, gumu, BCP, lehké i tvrdé SM praktiky, klinik, násilnou feminizaci, POT, výchovu mužských služek a zvířat,  bondage, smyslovou deprivaci, fetiš, včetně netradičních fetišů, elektrostimulaci, elekrotorturu a elektropodtlak.

Studio se neustále rozšiřuje o nové pomůcky a oblečení z latexu, kůže a laku.

Madam Aradia investuje každý měsíc do nových pomůcek a oblečení podstatnou část otrockých daní.

 

Madam Aradia,dominantní dáma s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí, stála u zrodu BDSM komunity u nás. Preferuje techniky psychického ovládání a manipulace, z praktik pak především shibari kinbaku, praktiky spojené s „gumovou terapií“, BCP, anální a uretrální praktiky a převýchovu mužských služek a zvířat. Má víceméně stálou klientelu, ovšem nebrání se i přijímání nových nezkušených otroků.

Mimo to poskytuje i konzultace, popř. i kognitivně - behaviorální terapii manželským a partnerským párům, žijícím v BDSM vztahu, píše knihy s BDSM tematikou a to jak beletrii, tak i odborné publikace.

Pravidelně vede besedy na FHS UK v Praze se studenty na téma: „BDSM sexualita. Hledání hranice mezi normální a deviantní sexualitou.“

 

Komtesa Luciana je milovnicí gumy a latexu, sama si navrhuje a vyrábí ty nejbizarnější modely z latexu a fantazie jí rozhodně nechybí. Má ráda ovládání ve vakuovém lůžku, otevřeném, či uzavřeném nafukovacím kokonu, regulaci dýchání, dýchací a plynové masky, kukly pro smyslovou deprivaci a BCP. Ráda používá poppers.

 

Komtesa Mona se specializuje především na fetiš, miluje zejména netradiční fetiše jako například fetiš svetrů, či fetiš dek, má ráda klinik, elektrotorturu a elektrostimulaci a elektropodtlaky. Nebrání se ani výměně rolí, protože se jí líbí obě polohy dominantně - submisivních her. V submisivní pozici má ráda především bondáže a lehké SM praktiky.

 

Komtesa Sandra je mladá atraktivní sadistka, jejíž prioritou jsou tvrdé SM a klinické praktiky. Vzhledem k tomu, že je zdravotní sestřička, lekce v její odborné péči jsou naprosto profesionálním a vzrušujícím zážitkem.

 

Master Tom je bisexuální dominant, který se rád zapojuje do společných lekcí kliniku, tortury a převýchovy mužských čubinek.

 

Každá lekce je díky zkušenostem, schopnostem empatie a především zaměření dam naprosto originálním zážitkem.

Studio poskytuje lekce a pobyty pro muže, ženy a partnerské či manželské páry, pořádá dámské večírky a v teplých měsících drezury koní a výcvik psů.

 

Studio se nachází mimo Prahu, aby byla zaručena naprostá diskrétnost klientů, má vlastní parkoviště a pozemek uzpůsobený i k outdoorovým lekcím.

 

Studio dbá na diskrétnost, čistotu a individuální přístup ke každému klientovi!

 

Vybavení studia:

 

gynekologické křeslo

konstrukce na závěsné bondáže (shibari)

omnibond

segufix

klece indoorové i outdoorové

bondážní lavice

bondážní židle

devil wheel (bondážní otáčecí kolo)

natahovací lavice

závěsná houpačka

Milwaukee corsette

bondážní nákrčníky

svěrací kazajky

nafukovací latexová svěrací kazajka

BCP systémy

kuklokalhotky

piss latexové kalhotky

kokon otevřený

kokon uzavřený

podtlakové lehátko

vacbed

bondážní rukavice

BCP kukly, nafukovací a deprivační kukly, bondážní kukly, nafukovací roubíky

venus2000 – milking machine

fucking anal machine

fucking machine

vibrační torzo ženského těla

vacufix

neodynator

všechny druhy elektra

elektrické podtlaky

vybavení pro klinické praktiky (uretrální sondy, jednorázové katetry a klystýry, uretrální vibrátory, dilda, naf. dilda, připínací penisy všech rozměrů)

Fetiš oblečení z latexu, laku, kůže, kožichy, kozačky, boty na vysokém podpatku

 

K zapůjčení: Několik desítek latexových kombinéz všech velikostí a BCP kukel, ženské masky, oblečky pro sissy a čubinky, gothic oblečky, masky a postroje pro zvířata, koňská kopýtka, kozačky a lodičky ve všech velikostech