nahrávám...

SM a Rubber Studio Aradia

Město:Přestavlky u Roudnice nad Labem

Telefon:+420 607 844 926

E-mail:aradiabdsm@seznam.cz

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:4000,00

Zobrazit inzeráty

Informace

SM a Rubber studio Aradia - jedno z nejlépe vybavených a již dvacet pět let úspěšně fungující profistudio v Čechách, zaměřené především na latex, gumu, BCP, lehké i tvrdé SM praktiky, klinik, násilnou feminizaci, POT, výchovu mužských služek a zvířat, bondage, smyslovou deprivaci, fetiš, včetně netradičních fetišů, elektrostimulaci, elekrotorturu a elektropodtlak. Studio se neustále rozšiřuje o nové pomůcky a oblečení z latexu, kůže a laku. Madam Aradia investuje každý měsíc do nových pomůcek a oblečení podstatnou část otrockých daní.

Madam Aradia, dominantní dáma s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí, stála u zrodu BDSM komunity u nás. Preferuje techniky psychického ovládání a manipulace, z praktik pak především shibari kinbaku, praktiky spojené s „gumovou terapií“, BCP, anální a uretrální praktiky a převýchovu mužských služek a zvířat. Má víceméně stálou klientelu, ovšem nebrání se i přijímání nových nezkušených otroků. Mimo to poskytuje i konzultace, popř. i kognitivně - behaviorální terapii manželským a partnerským párům, žijícím v BDSM vztahu, píše knihy s BDSM tematikou a to jak beletrii, tak i odborné publikace. Vede besedy na FHS UK v Praze se studenty na téma: „BDSM sexualita. Hledání hranice mezi normální a deviantní sexualitou.“

Komtesa Luciana je milovnicí gumy a latexu, sama si navrhuje a vyrábí ty nejbizarnější modely z latexu a fantazie jí rozhodně nechybí. Má ráda ovládání ve vakuovém lůžku, otevřeném, či uzavřeném nafukovacím kokonu, regulaci dýchání, dýchací a plynové masky, kukly pro smyslovou deprivaci a BCP. Ráda používá poppers.

Master Tom je bisexuální dominant, který se rád zapojuje do společných lekcí kliniku, tortury a převýchovy mužských čubinek.

Každá lekce je díky zkušenostem, schopnostem empatie a především zaměření dam naprosto originálním zážitkem.
Studio poskytuje lekce a pobyty pro muže, ženy a partnerské či manželské páry, v teplých měsících drezury koní a výcvik psů a další outdoorové scénáře.

Studio se nachází mimo Prahu, aby byla zaručena naprostá diskrétnost klientů, má vlastní parkoviště a pozemek uzpůsobený i k outdoorovým lekcím.
Objednání na lekci přijímá Madam Aradia výhradně telefonicky a to denně mezi 10 – 18 hod. Noví klienti mohou zaslat Madam email, kde v otrockém dopisu popíší své zkušenosti a BDSM fantazie.
Studio dbá na diskrétnost, čistotu a individuální přístup ke každému klientovi!

Vybavení studia:

gynekologické křeslo
konstrukce na závěsné bondáže (shibari)
omnibond
segufix
klece indoorové i outdoorové
bondážní lavice
bondážní židle
devil wheel (bondážní otáčecí kolo)
natahovací lavice
závěsná houpačka
Milwaukee corsette
bondážní nákrčníky
svěrací kazajky
nafukovací latexová svěrací kazajka
BCP systémy
kuklokalhotky
piss latexové kalhotky
kokon otevřený
kokon uzavřený
podtlakové lehátko
vacbed
bondážní rukavice
BCP kukly, nafukovací a deprivační kukly, bondážní kukly, nafukovací roubíky
venus2000 – milking machine
fucking anal machine
fucking machine
vibrační torzo ženského těla
vacufix
neodynator
všechny druhy elektra
elektrické podtlaky
vybavení pro klinické praktiky (uretrální sondy, jednorázové katetry a klystýry, uretrální vibrátory, dilda, naf. dilda, připínací penisy všech rozměrů)
Fetiš oblečení z latexu, laku, kůže, kožichy, kozačky, boty na vysokém podpatku

K zapůjčení: Několik desítek latexových kombinéz všech velikostí a BCP kukel, ženské masky, oblečky pro sissy a čubinky, gothic oblečky, masky a postroje pro zvířata, koňská kopýtka, kozačky a lodičky ve všech velikostech