nahrávám...

Medical fetish clinic

Město:Praha 10

Telefon:+420 777 68 40 68

E-mail:Iris@bdsm-fetish.clinic

Provozní doba:dle dohody

Orientační cena:neuvádí

Informace

Medical fetish clinic je deset let zavedené studio, které je plně vybaveno nejen pro Clinic – fetish, ale také pro klasické BDSM. Oba tyto aspekty lze navzájem kombinovat.

Studio je situováno v diskrétní ulici nedaleko metra Skalka. Parkovné ve všední den činí 40,-/hod, o víkendu je parkování zdarma. Vzhledem k tomu, že jsou parkovací automaty až na konci ulice, je pohodlnější platit parkovné prostřednictvím aplikace.

Mezi vybavení patří robustní elektricky polohovatelný gynekologický operační stůl, nad nímž je pro lepší vizuální prožitek zavěšeno velké zrcadlo, dále elektricky polohovatelné masážní lehátko, naproti jemuž je rovněž zrcadlo.

Pro větší autenticitu z lékařského vyšetření je možné zahrnout EKG monitor, negatoskop (osvícení RTG snímků), operační čelní světlo, masky na Poppers, laryngoskop pro zavedení vzduchovodů (intubace není možná), Hegar dilatátory a dilatátory s olivovým zakončením, ale také fibroskop a mnoho dalších…

Také je možné si vybrat některé z nepřeberného množství hraček, jak análních, elektro-stimulačních (s komponenty vnitřními i vnějšími), bondážních, deprivačních, vibračních… Každý zde nalezne pomůcku, která jej bude oslovovat…

Jsou aplikovány pouze jednorázové sterilní pomůcky, které jsou po použití zlikvidovány. Pomůcky na více použití a snesou proces sterilizace, procházejí sterilizací v horkovzdušném sterilizátoru při 134 °C. Termolabilní pomůcky, procházejí tzv. vyšším stupněm desinfekce (sterilizace chemickou cestou).

Operační tým se skládá pouze z erudovaných zdravotníků.

Roli lékařky zastává Iris, roli středního zdravotnického personálu je as. Alex a anestezioložka je as. Marta. Máme přesně rozdělené úkoly tak, aby Váš prožitek byl co možná nejvíce realistický.

„Doktorka“ Iris provádí všechny úkony spojené ze simulací operačního výkonu, invazivních technik aj.

As. Alex je pravá ruka „doktorky“, připravuje pacienta k simulovanému operačnímu výkonu, asistuje u operace aj.

As. Marta coby anestezioložka se stará o komfort pacienta, sleduje jeho životní funkce během „zákroku“ i po něm, na dospávacím JIP pokoji aj.

Pokud Vás zaujalo výše uvedené a přejete si mne navštívit, učiňte svou objednávku prostřednictvím SMS zprávy na uvedené telefonní číslo s týdenním předstihem. Pokud chcete doplnit nějaké informace, či zodpovědět otázky, napište mi na uvedený e-mail.

Je nutno podotknout, že nelze podávat žádné léky, také nelze provádět intubaci, gastrickou sondu, skutečné operační výkony aj. zdraví a život ohrožující praktiky.

Rovněž nelze studio v žádném případě pronajmout a to ani za účelem natáčení, z důvodu zachování vysokého nadstandardu aseptického prostředí.