Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let. Pokud se nacházíte ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky, potvrzujete stiskem tlačítka "souhlasím", že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky. Vstupem na následujcí stránky souhlasíte s tím, že sexuálně orientované materiály zde obsažené slouží výhradně pro vaši osobní potřebu, v soukromí, neurážejí vás, nepohoršují a že na uvedené stránky vstupujete dobrovolně. Rovněž souhlasíte s tím, že neumožníte přístup ke zde vystaveným materiálům osobám mladším osmnácti let. Veškeré obrazové a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření části obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je nepřípustné.
© 2010 Profi Dominy.cz. Kopírování jakékoli části obsahu bez písemného souhlasu provozovatele serveru je zakázáno.
On hledá ji
Hrátky v mučírně
17.07.2022 20:07 #157625 nahlásit inzerát
Hledám ženu,dívku na hrátky v můčírně na pátek 22.7
Milé drahé Dominy
17.07.2022 12:58 #157622 nahlásit inzerát
Milé a drahé Dominy. Možná to bude působit nepatřičně, až vyzývavě, protože empatické, chytré, vtipné, hravé, zásadové, rázné, hravé. Jste tady?? Prý si Dom musí subík ulovit, protože málokterá se odváží sestoupit z Olympu, občas jsem to zaslechl. Možná je to tím internetem, kde je oslovení tak snadné a tváří v tvář to neumíte, nebo se jen prostě chcete nechat lovit?? Jsou slušní submisivní muži, kteří chodí se vztyčenou hlavou, mají osobnost, sebevědomí, gentlemanství, kdy Dáma sama nesahá na kliku od dveří, ani neplatí za sebe útratu, kdy sub nemá prázdnou hlavu, ani nehledá někoho, kdo mu bude řídit život, ani nehledá mámu. Najít a oslovit ženu, která má něco v hlavě, je poměrně těžké. Hledám Dámu, co to myslí vážně, co umí odepsat, pro kterou je Dominance forma umění a sebevyjádření. Jsem normální muž subík v pásu cudnosti ze Západních Čech.
Hledám subinku
15.07.2022 22:29 #157597 nahlásit inzerát
Dominantní muž, 46let, SŠ, sportovní postavy, pohledný ,zajištěný, zkušený, hledám submisivní ženu na trvalý vztah, na veřejnosti normální pár, doma ty subinka pro mé potěšení a výcvik, umím nejen potrestat, ale i pohladit a obejmout, v případě vzájemných sympatií uvítám trvalý vztah, jen vážně.
Čokl hledá
15.07.2022 16:12 #157592 nahlásit inzerát
Ahoj, hledám slečnu mezi 18ti do 25ti, která bude mou zlou, ale přesto skvělou kamarádkou. Bude mi psát o tom, jak jí kdo šuká a já jí budu muset jen obsluhovat, masírovat a líbat nohy, očisťovat pipinku od mrdky. To zbylé nechám na tobě. Těším se na odpověď. Jinak je mi 27, sportovní postava.
Prosím najdese tu trans Žena děkuji
12.07.2022 17:15 #157554 nahlásit inzerát
Pěkný úterý přeji našla by setu trans žena dívka na sexík a dlouhoudobou spolupráci já v pásu cudnosti pro tebe můžeš být subysivní i dominantní osoba výhodou.Protebe se převléknu za ženu a budu tvoje cubinka.Oblečky mám i svoje pomůcky která podrží a slušně ti vykouří aš do konce a vše tvůj elekcír spolyká a můžeš si semnou dělat co budeš chtít mám jméno Dolly a jsem strašně moc nadržená na trans ženy a myluji to jeto můj sen dát sexík s trans ženou a případně děkuji za odpověď na email foto poslu na tvůj email a moje fotka v pasu cudnosti je moje ještě jednou děkuji na případný email
reklama
Dominantní ženu
12.07.2022 10:59 #157550 nahlásit inzerát
Hledám dominantní ženu pro dlouhodobý vztah.Ty pomůžeš mě já zase tobě.Urcite se ozvi domluvíme se.Jsem muž 47 let.
Trest
11.07.2022 19:57 #157545 nahlásit inzerát
Hledám štíhlou dívku nebo i ženu, která by chtěla zažít lekci mučení. Dle dohody tě budu trápit a dívat se, jak se bráníš, jak máš strach před další ránou, jak už to nedokážeš vydtžet atd. Můžu být jak mně budeš chtít. Můžu tě i rozplakat. Je možný jakýkoliv scénář, který je důležité dohodnout vzájemně. Jsem zralý muž 49 letý.
Trampling
09.07.2022 22:51 #157515 nahlásit inzerát
Hledám zde slečnu/dámu, klidně i více (na věku, vzhledu ani postavě mi tolik nezáleží), kterou/které by zajímalo a bavilo pravidelné setkávání za účelem tramplingu a foot i boot fetishe za finanční odměnu. Jsem rozumný a především diskrétní kluk.
Mučení koulí
05.07.2022 13:37 #157456 nahlásit inzerát
Rád zde najdu štíhlejší ženu bez rozdílu věku, která by mně donutila prosit. Rád bych zažil pocit, kdy už to nevydržím a budu muset prosit. Nejlépe když bych hodně trpěl a mohl nadávat, třeba ty krávo apod, ale ty bys pokračovala a jediné co by to zastavilo by bylo že bych pokorně poprosil. Tak pokud máš touhu pomalu mučit muže, ráda by ses dívala jak to prožívá, a chtěla ho zkrotit aby prosil, budu rád když odepíšeš. Jen je mi už 50 let, ale pořád prý pohledný. Finanční odměna možná.
hledám svou paní Plzeň
05.07.2022 00:41 #157448 nahlásit inzerát
dlouho hledá milenku
reklama
Honění před dámou
04.07.2022 12:45 #157440 nahlásit inzerát
Rád bych poznal damu nebo i dvě (kamarádky) které by bavilo dívat se jak si ho honím.... menší ponižování vítáno. Bez finančních nároků čistě pro zábavu....Honza 50 let
Cvičný, živý terč pro bič.
02.07.2022 23:06 #157424 nahlásit inzerát
Hledám Ženu, sadistku (nejlépe konařku), která umí ovládat bič, která touží posunout své schopnosti, která by se chtěla s bičem naučit na člověku. Nehledám sex, ani nehledám bezhlavé bití. Jsem obyčejný kluk submisivně a masochisticky založený v "potencionalním" vztahu vůči Ženě vždy ten dole, poslušný, tvárný. S tím se člověk narodí. Jsem subík z Karlovarska, mám své zázemí, ale není problém cestování, nebo i někde venku. Odměna za Váš čas, je samozřejmá.
První zkušenost s BDSM
01.07.2022 22:25 #153288 nahlásit inzerát
Ahoj, je mi 22 let a hledám někoho, kdo by měl zájem o nezkušeného kluka, který se s bdsm teprve seznamuje. Vždycky mě to přitahovalo, ale nikdy jsem neměl možnost to vyzkoušet. Nevyhledávám placené služby, spíše ženu / slečnu, která by měla zájem o nějaké vzájemné potěšení. Pište prosím na email, na mobil se nedovoláte, ani nedopíšete. Děkuji :)
Zajíček hledá Milfku
29.06.2022 00:53 #157378 nahlásit inzerát
Je mi 21 hledám nadrženou milfku zralou věk 35-60 ze kterou bych se mohl cítit v sexu submisivně nehledám nějaké bdsm praktiky jen sex ve kterém bych byl ten submisivní hledám pravidelný sex, mazlení
Dominantní ženu zaplatím
24.06.2022 11:09 #157327 nahlásit inzerát
Dominantní ženě rád zaplatím za reálnou schůzku, z nedostatku prilezitosti a času hledám jen lekce! Prostory mám, nebo přijedu. Věk a postavu neřeším, čistota, zdraví a diskrétnost ano. Plzeň a okolí.
reklama
Hledám služku
16.06.2022 10:53 #157226 nahlásit inzerát
Zdravím, k reálné službě hledám služku k úklidu domácnosti. Můžeš být žena, nebo muž, který se cítí být ženou, tzn. že příjmu i transky, crossdressery, nebo shemale. Odměnou za odvedenou práci Ti bude zadarmo udělena BDSM lekce dle Tvých představ. Možnost připojení dominantní ženy, ale pouze v případě, že se prokážete svými fotkami a zalíbite se jí, v tomto případě, vlastnictví uniformy služky výhodou.
Anička hledá lásku v BDSM světě.
15.06.2022 22:26 #157222 nahlásit inzerát
Dobrý den, dovolte mi se Vám představit, jsem 28 letý muž z Brna s míry 184/86, sportovní postavy. Pracující, sportující ( fitness, cyklistika ), co miluje psí společníky a má i plno dalších zálib. Od svých 12 let vím, že jsem bdsm pozitivní - submisivní, tak zde zkouším své štěstí zaujmout slečnu, Paní, která by byla ochotna bez finančních nároků investovat čas i energii pro vybudování vztahu založené na důvěře obou stran. Rád bych dodal, že jsem ochotný a počítám s tím, že budu svou Paní podporovat formou nových pomůcek a případného vybavení pro radost nás obou. Hledám ideálně dominantní protějšek z Brna, případně blízkého okolí. Hledám dlouhodobý bdsm vztah, ideálně trvalý s nádechem perverze běžných dní. Jsem pravdomluvný, dochvilný, pracovitý, pečlivý, pečující o svůj zevnějšek i mysl. Jsem nekuřák, téměř abstinent, zdravě stravující člověk. Dokáži být opravdu dost citlivý člověk. Dokáži Vám vytvořit úsměv na tváři, když je potřeba. Vím kde je mé místo a vím, jak se k paní chovat. Vždy džím své slovo, neslibuji, co vím, že nemohu dát. Vždy Vás na ulici ochráním a budu Váš strážný anděl. Nyní mi dovolte Vám rozvést své sexuálńí fantazie, abyste měla představu co ode mne mužete čekat. Za zavřenými dveřmi, v soukromí jsem čubkou, služkou Aničkou. Miluji feminizaci a vše s tím spojené. Pravidelně chodím do kosmetického salonu na depilace, lakuji si nechty, učím se líčit, i když mi to zatím moc nejde, ale snažím se. Ráda bych našla Paničku, která se nelekne muže v dámském prádle, saténových, latexových šatech. Hledám Paničku, která by moji úchylku pomohla dále rozvíjet. Jsem pilná uklízečka, ráda vykonávám práci hospodyňky v domácnosti. Mám úchylku na vůni uklízecích přípravků, nejraději umývám toaletu. Ráda se tohoto břemena chopím. Sice zatím neumím vařit vše, ale neustále na tom pracuji a snažím se rozvíjet. :-) Již v dospívání mě více vzrušovaly ženy v lesklém oblečení, než nahé. Jsem silná fetishistka na latex, a ostatní lesklé materiály. Stále rozšiřuji svůj otrocký šatník, ať už z latexu a nebo ze saténu. Proto hledám dominantní paní, posléze snad partnerku, které to alespoň z části něco říká a naplňovalo Vás to časem tak, jak mě. Chystám se letos na Prague fetish weekend, tak by byla paráda jít poprvé v doprovodu :-) Budu se těšit na jakoukoliv pozitivní zpětnou vazbu. S poníženým pozdravem Vás zdraví. Anička
Živí wc
15.06.2022 06:18 #157211 nahlásit inzerát
Jsem otrocký zmrd, který touží nastavit svoji otrockou hubu pervezní madam která hledá svého otroka na pojídání jejího kaviáru.
Kamarádku která si užívá footfetish
14.06.2022 19:00 #157207 nahlásit inzerát
Ahoj Dámy, rád bych si splnil přání a potkal pohodovou, fajn, mladší slečnu/paní/dominu/kamarádku, která si užívá hrátky spojené s nožičkami. Rozhodně se nepovažuji za otroka apod., jen mám zálibu v mazlení se s nožičkami, případně nějakých role-play, nebo dalších jemných praktik spíše erotického typu. Vyžaduji absolutní čistotu, diskrétnost a jednání na úrovni dvou dospělých (samozřejmě mimo her). Francouzské pedi, kožené legíny, platformy jsou pro mé oči vrchol :P Je mi 32, vzdělaný, pohodář. Pokud Tě to zaujalo, ozvi se, budu rád, když si něco podnikneme, případně rád vše doplním v emailu.
Výcvik
14.06.2022 11:12 #157198 nahlásit inzerát
Zdravím, hledám zde dominantní slečnu nebo paní, která by si mě vzala do parády jako otroka, jsem mladý (24), štíhlý, o BDSM se zajímám už celkem dlouho, chybí mi výcvik.. rád bych našel reálné služby, klidně i virtuální, praktik zvládám si myslím, že dost:) budu Vám vděčný když se mě ujmete a domluvíme se. Těším se na Vaši odpověď.
reklama
Reklama