nahrávám...

Inzeráty

TOP

☝️ DEVIL'S BED ☝️ BDSM STUDIO

#167233 nahlásit inzerát

Studio DEVIL'S BED si zakládá na naprosté čistotě, stoprocentní hygieně a sterilním prostředí a v neposlední řadě na diskrétnosti. Naší předností je profesionální přístup jak k začátečníkům, tak i mírně pokročilým a také k velmi zkušeným klientům. Mezi naše speciální praktiky patří clinic (klystýr, cévky, jehly, dilatace, vakuová pumpa, žaludeční sondy, napouštění fyziologickým roztokem, fisting, elektro - akupunktura, lokální anestezie, napojení na kyslík). Oblíbenou praktikou je bezmoc, breathplay, svazování, podvazování, výprasky, bastinádo. Pro odlehčení nabízíme footfetish, feminizaci, role-play (učitelka/žák, matka/chlapec, nebo výslechy, pony play, nábytek, atd.). Vše je na vzájemné domluvě a hlavně důvěře.

PRO PODROBNĚJŠÍ INFORMACE A PŘÍPADNOU REZERVACI LEKCE VOLEJ ☝️‼️ 775 770 635 ‼️ ☝️

TOP
TOP

👌 Studio SM Hedone 👌

#162475 nahlásit inzerát

❗ HLEDÁME DOMINY. Nabízíme volné kapacity novým tvářím. Pokud tě zajímá spolupráce se zavedeným BDSM studiem - napiš/zavolej ❗

Studio HEDONE má otevřeno každý den. Nespočet BDSM pomůcek, nábytku a veškerých pomůcek, které ocení začátečníci, ale i pokročilí. Spolu s krásnými a šikovnými dominantními slečnami vytváří příjemnou atmosféru, pro prožití těch nejdivočejších fantazií. Těšíme se na vás, DreamTeam HEDONE

❗ KDY A KE KOMU SE LZE OBJEDNAT NALEZNETE NA WEBU STUDIA ❗

Pro rychlejší komunikaci doporučujeme použít telefonní číslo (hovor/whatsapp).

Praha 7 - Letná, kraj Praha
+420 604 984 029
TOP

MEDICAL FETISH CLINIC

#167358 nahlásit inzerát

Klinika není jen místem pro realizaci Vašich fantazií, je to útočiště, kde můžete otevřeně a bez obav prozkoumat své realizovatelné touhy. Každý klient je pro nás jedinečný, a proto každá seance je pečlivě navržena tak, aby splňovala Vaše individuální potřeby a přání.

Naše priority…

Bezpečnost
: Na naší klinice je úzkostlivě dbáno nejen na hygienu, tedy vytvoření aseptického prostředí, ale také i neméně důležitou bezpečnost během seancí. Rovněž je zajištěna Vaše ochrana v kyberprostoru.
Diskrétnost
a Důvěrnost: Vaše soukromí je pro nás prioritou, veškeré informace zůstávají důvěrné.
Profesionální přístup
: Garantujeme odborné znalosti, entuziasmus, respekt, ale i laskavost a empatii.
Individuální přístup: Vaše přání a potřeby jsou pro nás klíčové. Společně vytvoříme scénář, který bude přesně podle Vašich představ.
Chcete se dozvědět více nebo si domluvit seanci? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.

Otrok na řetěz.

12.07.2024 20:08 #167310 nahlásit inzerát

Rád bych našel Dámu která si chce vycvičit osobního otroka,pracovního otroka, sluhu a poskoka na cokoliv. Bezmezně budu oddaný své Paní, poslušnost, pracovitost a pokora je samozřejmostí samozřejmostí. Rád bych našel dominantní ženu s pevnou rukou která chce držet otroka na řetězu a rozhodovat o každém kroku a volném čase svého sluhy. Ve všem se podřídim, budu poslouchat a sloužit. Vzdálenost ani věk nerozhoduje, já střední věk silně submisivni, sportovní postava 186 cm.

Hľadám Dominatnu Ženu

12.07.2024 19:49 #167568 nahlásit inzerát

Hľadám Dominatnu ženu na dlhodobo . V reale normálny muž 188 , ktorý rad cestuje… . Na opačnej strane rad skúšam byt ženou a paci sa mi bdsm . Tak rad vyskúšam nove veci . O online finančne otroctvo nemám záujem I also speak English .

👌 Anal play 👌 s Madam Cobrou a Madam Raido

12.07.2024 17:55 #167562 nahlásit inzerát

Tak pojďme si to říct zcela ale úplně jistě na rovinu , jsi prostě submisivní šlápota která potřebuje nejenom vedení ale také kontrolu nad svým análním otvorem. Tím chci říct že absolutně dobře vím že potřebuješ někoho kdo si s tebou zahraje tyhle anální hry a do tvého zadku ti narve něco co přesně tvoje prdel bude potřebovat. A to at už ruce , třeba jedna nebo rovnou obě dvě a celé až po loket a nebo třeba taky hromadu dild a roztahovacích pomůcek a nebo třeba taky hromadu jiných věcí a tvarů co tve Madam ktere tě budou celý ten čas budou řídit a co je zrovna napadne. Občas když opravdu neposlechneš ti do tvého zadku můžou taky narvat flašku od vína kterou donesla ta šlapka před tebou která si přišla taktéž svůj anal nechat odpanit. Takže , my ti řekneme jak to ted bude probíhat a pak jak to bude probíhat až budeš klečet před námi s tím svým roztaženým análním otvorem na čtyřech kňourat jako fenka a my tě budeme ze zádu do toho tvého neposlušného zadku ničit svými strapony kterým ty budeš děkovat. Protože tvoje prdel u nás v pekle je jako klášter to si pamatuj. Budeš se modlit aby to nikdy neskončilo a budeš se spytovat za to že si další naše šlapka co se k nám chodí modlit. No vidíš to my k sobě prostě naprosto a zcela přesně patříme, ty rád anal a my ti rádi anal naordinujeme. Takže přijď ty couro co nejdříve nenechávej svojí prdelku čekat. ČEKÁME NA TVOJÍ ZPRÁVU DO WHATSAPU ŽE TOTO POTŘEBUJEŠ DNES ZAZÍT A URYCHLENĚ!!!!

praha 1, kraj Praha
703622917

KOMTESU

12.07.2024 17:41 #167567 nahlásit inzerát

Domina milující uniformní styl, drezůru, krátkodobé věznění hledá ženu sub povahy z Prahy a okolí, která žije sama ve starším domku se sklepením. Možno i zachovalou důchodkyni, která ještě myslí na sex. Ráda bych přímo v Praze dávala otrokům a sub párům lekce plné ponížení a kultu Paní dozorkyně. Ty v roli vězenkyně, služky, asistentky, divačky, obdivovatelky.

Praha, kraj Praha

👌 Goddess Gaia 👌

12.07.2024 17:02 #166873 nahlásit inzerát

Nová Madam Goddess ve studiu Hedone! Vítej v mém světě, kde já budu tvoje bohyně a ty můj otrok, který bude muset splnit všechny mé příkazy. Máš odvahu na to, dát mi volnou ruku v tom, abych tě potrápila? Já jsem ta, co určí, co je pro tebe správné. Tak se nadechni a skoč do toho po hlavě. Čeká tě se mnou nezapomenutelná jízda. Bývám často pozitivně naladěná, ale můj hněv poznat nechceš. Ze tvé hlavy si udělám trůn a ty podlehneš pod mou božskou nadvládou.

Praha 7 Letná, kraj Praha
+420 775 166 516

👌 Duo Helena a Kejt 👌

12.07.2024 17:01 #162777 nahlásit inzerát

❗ Chceš dvě dominy?:-) ❗

Přijď nám udělat radost a staň se naší společnou hračkou. Jsme dvě rozverné a hravé dominy, které ale umí i pěkně potrápit. Nejdříve tě okouzlíme milým a nevinným úsměvem, který se však v průběhu změní na psychopatický výsměch. Milujeme mít chlapy v hrsti.

Obě jsme kreativní duše, proto doslova překypujeme nápady, co všechno bychom byly schopné s tebou vyvádět. Zároveň dokážeme být velice empatické, takže se nemusíš bát nějakých šílených extrémů (pokud bys je tedy vysloveně nechtěl).

Ferove BDSM

12.07.2024 16:54 #167566 nahlásit inzerát

Preji pekny den, Hledam nekoho,kdo se citi byt subikem,pasivem popr. i klidne otrokem. Vse ferove, na vse dohoda, kterou oba budeme ctit na 100%. Muzes byt hetero/bi/gay je to jedno prosim max. do 40let...ja normal kluk 38/196/95/18...Jsem zadanej v hetero vztahu a nechci na tom nic menit - proto mohu pouze v tydnu behem dne...sm studio a misto na spolecne akce dokazu zajistit! Dekuji za smyslu plne a ferove myslene odpovedi...budu se moc tesit diky X

Praha, kraj Praha

Výchovný výprask

12.07.2024 16:42 #166299 nahlásit inzerát

Užívám si dlouhé výprasky,kdy bič sviští vzduchem a mám tě v hrsti. Za odměnu mi můžeš opečovávat nožky v samodržících punčoškách. Udělám si z tebe pokusného králíka zamčeného v pásu cudnosti!Umím být krutá s úsměvem na rtech!:) Otrocká daň dle délky a intenzity výchovného programu.

Praha , kraj Praha

Lekce pro bezcennou nulu

12.07.2024 16:05 #162439 nahlásit inzerát

Ty bezcenná nulo, co čteš tyhle řádky, okamžitě klekni a v kleče zavolej své Madam, představ se jako bezcenná nula a poníženě popros o lekci! Domluv si u Madam termín a opovaž se přijít byť jen o minutu později! Madam tě nekompromisně ztrestá důtkami, bičem nebo rukou, poníží na nejnižší stupeň lidskosti, udělá si z tebe plivátko, popelník, toaletu a ty se můžeš jen plazit u jejích vznešených nohou, aniž se na Madam smíš podívat bez dovolení..... A pamatuj, že Madam velmi ráda vymýšlí další tresty pro takové bezcenné nuly, jako jsi ty!

Feminizace

12.07.2024 14:59 #166827 nahlásit inzerát

Odevzdej se do rukou škodolibé Madam. Najdeme ti podpatky tvé velikosti, obleču si tě do dámských hadříků a zmaluju jak děvku. Pod mou ráznou rukou se naučíš, jak být správná kurvička-úsměv, chůze, tanečky. Pokud budeš poslušný, posuneme se i k pokročilejšímu hraní, připínáku. Pro domluvu lekce napiš SMS, Telegram.

Valerie De Fall

12.07.2024 14:58 #166273 nahlásit inzerát

S drobnou postavou a milou tváří mohu působit jako andílek, ale již řada lidí se přesvědčila, že kniha se nemá soudit podle obalu. Ať už jsi naprostý začátečník, nebo jsi toho zkusil již spoustu, vyslechnu tvá přání a nalezneme cestu, jak jich dosáhnout. Na samotných lekcích mám ráda vzájemnou interakci a možnost objevovat a posouvat stávající hranice. Vždy budu mít několik triků v rukávu bez ohledu na to, zda si budeš přát mírnější nebo tvrdší praktiky. Napiš mi na SMS, Whatsapp a domluv si lekci.